Turniej na maksy
Poniedziałek, 4 czerwca 2018
Wyniki z 26 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
110
Dawid Kołodziejski
Piotr Marudziński
1.5
5.0
WM
MA/321
68.34
42
2
94
Adam Motyka
Karol Kałuziński
4.0
5.0
LD
LD/48
66.51
42
3
63
Andrzej Parmonik
Wiesław Pastuszko
5.0
7.0
LB
LB/263
66.01
41
4
211
Piotr Stefanów
Robert Rostek
2.0
3.0
MP
LU
MP/40
65.51
41
5
71
Adolf Bogusz
Andrzej Szkiel
5.0
4.0
LB
LB/75
65.00
40
6
336
Eugeniusz Grzybek
Jerzy Mścisz
9.0
13.0
WP
WP/247
64.80
40
7
166
Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
4.0
3.0
MA
MA/88
64.42
39
8
238
Marian Urwanowicz
Andrzej Prasalski
9.0
7.0
PD
PD/81
64.35
39
9
153
Zenon Filipiak
Ireneusz Liberadzki
2.5
2.5
MA
MA/86
63.69
38
10
162
Jerzy Pałysa
Jerzy Cichowski
1.5
1.5
MA
MA/88
63.65
38
11
29
Andrzej Kaźmierczak
Sławomir Zimniak
12.0
5.0
DS
DS/72
63.27
37
12
139
Leszek Łuniewski
Jarosław Szczygieł
12.0
4.0
LD
MA
MA/65
63.01
37
13
206
Marek Jaworski
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MP
MP/40
62.32
36
14
109
Adam Karczmarz
Dariusz Biedrzycki
5.0
7.0
WM
MA
MA/321
61.78
36
15
353
Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
5.0
3.0
WP
WP/247
61.68
35
16
148
Maciej Wiącek
Dariusz Krajewski
12.0
13.0
LD
MA/65
61.65
35
17
258
Robert Piechota
Małgorzata Rojkowicz
5.0
5.0
PK
PK/71
61.52
35
18
3
Bogdan Nowakowski
Lech Moliński
4.0
2.5
DS
DS/336
61.24
34
19
253
Tomasz Mazur
Jan Lipior
4.0
5.0
PK
PK/71
61.16
34
20
102
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
4.0
4.0
LD
LD/48
61.04
33
21
282
Zenon Betański
Marek Kryniewski
5.0
5.0
PM
PM/102
60.94
33
22
20
Wojciech Skonieczny
Piotr Klubiński
5.0
9.0
DS
DS/67
60.89
32
23
12
Zdzisław Klimczak
Zbigniew Skórecki
4.0
3.0
DS
DS/336
60.76
32
24
177
Zbigniew Świderek
Władysław Słowik
4.0
11.0
MP
MP/317
60.61
31
25
51
Stanisław Łański
Jarosław Żurawski
9.0
4.0
KP
KP/50
60.39
31
26
207
Jacek Stasica
Grzegorz Superson
13.0
11.0
MP
MP/40
60.38
31
27
128
Marian Śliwiński
Witold Świdziński
1.5
3.0
KP
MA/46
60.34
30
28
150
Sławomir Moroz
Tadeusz Osiecki
2.5
2.5
MA
MA/86
59.62
30
29
305
Jerzy Miś
Krzysztof Gacek
5.0
3.0
SL
SL/106
59.27
29
30
234
Wincenty Wybranowski
Tomasz Szewczyk
4.0
3.0
PD
PD/70
59.24
29
31
212
Mirosław Sady
Marek Kiepura
12.0
5.0
MP
MP/40
59.20
28
32
312
Ryszard Szamałek
Wojciech Zimniak
4.0
4.0
WP
WP/147
59.01
28
33
224
Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
3.0
OP
OP/273
58.75
28
34
19
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
7.0
DS
DS/67
58.64
27
35
137
Jolanta Wiśniewska
Joanna Van-Oosten
3.0
1.0
MA
MA/65
58.57
27
36
204
Marcin Wilczyński
Waldemar Rybka
5.0
5.0
MP
MP/40
58.38
26
37
169
Jerzy Dusza
Jerzy Grabowski
4.0
7.0
MP
MP/138
58.36
26
38
280
Bogdan Małysz
Marek Niesłuchowski
18.0
5.0
PM
PM/102
58.17
25
39
77
Stanisław Miłaszewicz
Jerzy Ryndak
5.0
5.0
LB
LB/75
58.14
25
40
183
Sławomir Reising
Marek Surmiak
4.0
5.0
MP
MP/317
58.07
24
41
217
Andrzej Lubojemski
Wit Klapper
13.0
21.0
MP
SL
MP/40
57.93
24
42
93
Igor Łobodziński
Andrzej Kaźmierczak
5.0
5.0
LD
LD/48
57.92
24
43
270
Ryszard Jarmużewski
Józef Idczak
5.0
7.0
PM
PM/102
57.80
23
44
278
Danuta Żabicka
Waldemar Warzała
7.0
12.0
PM
PM/102
57.69
23
45
295
Adam Pietrzak
Tadeusz Nędzi
9.0
7.0
SL
SL/106
57.63
22
46
202
Jan Skuciński
Zbigniew Przeginiak
5.0
4.0
MP
MP/40
57.54
22
47
351
Krzysztof Brudka
Justyna Stachowiak-Kluz
13.0
7.0
WP
WP/247
57.53
21
48
114
Andrzej Sokołowski
Dariusz Piotrkiewicz
2.5
2.0
MA
MA/46
57.48
21
49
38
Piotr Rapacki
Tadeusz Kazimirowicz
1.5
0.0
DS
DS/72
57.42
21
50
363
Wiesław Lange
Wiesław Sirman
1.5
1.5
ZP
ZP/255
57.42
20
51
118
Piotr Iwanus
Marcin Piotrowski
5.0
5.0
KP
MA/46
57.33
20
52
122
Małgorzata Lipka
Leszek Lipka
1.5
7.0
KP
MA/46
57.19
19
53
17
Stanisław Nadkierniczny
Jan Marcinkowski
3.0
4.0
DS
DS/67
57.09
19
54
200
Hubert Jaworowski
Kazimierz Latawiec
13.0
11.0
MP
MP/40
57.05
18
55
294
Piotr Kamiński
Łukasz Stworzewicz
5.0
2.0
SL
SL/106
57.04
18
56
296
Kazimierz Gawron
Zdzisław Pędziałek
0.0
1.5
SL
SL/106
56.99
17
57
288
Antoni Sękowski
Krzysztof Antas
18.0
19.0
PM
PM/102
56.90
17
58
142
Ireneusz Głowacki
Andrzej Jaroński
4.0
4.0
MA
MA/65
56.86
17
59
58
Leszek Gozdek
Jerzy Rosenthal
2.0
4.0
KP
KP/50
56.86
16
60
366
Waldemar Wochna
Radosław Sielczak
4.0
3.0
ZP
ZP/255
56.80
16
61
274
Witold Kaliński
Stanisław Szejko
12.0
7.0
PM
PM/102
56.77
15
62
292
Maciej Zarębski
Jerzy Ujma
4.0
12.0
SL
SL/106
56.76
15
63
145
Piotr Nowicki
Rafał Maszenda
5.0
3.0
LD
MA
MA/65
56.71
14
64
314
Mirosław Jankowski
Wojciech Kus
0.5
3.0
WP
WP/147
56.61
14
65
209
Piotr Stopa
Piotr Radzikowski
13.0
9.0
MP
MP/40
56.58
14
66
143
Krzysztof Wośkowiak
Michał Maszenda
5.0
3.0
MA
MA/65
56.44
13
67
360
Franciszek Wnęk
Jerzy Świętoń
2.0
0.0
ZP
NZ
ZP/255
56.41
13
68
359
Roman Chmielecki
Zbigniew Lange
0.5
0.5
ZP
ZP/255
56.35
12
69
382
Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZP
ZP/308
56.34
12
70
371
Janusz Piłat
Wiesław Wójcik
0.0
0.0
NZ
ZP/255
56.15
11
71
265
Marek Fijałkowski
Krzysztof Niemkiewicz
2.0
5.0
PM
PM/102
56.11
11
72
281
Józef Pochroń
Piotr Suchodolski
19.0
5.0
PM
PM/102
56.10
10
73
229
Jolanta Liberadzka
Lech Liberadzki
0.0
0.0
PD
PD/70
56.09
10
74
59
Bogdan Zieliński
Kazimierz Ligęza
5.0
5.0
KP
KP/50
56.09
10
75
222
Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.5
0.5
OP
OP/273
-0.37
55.94
9
76
67
Arkadiusz Jaranowski
Łukasz Frąckowiak
2.5
2.0
LB
LB/263
55.92
9
77
141
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
1.5
2.0
MA
MA/65
55.88
9
78
376
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
4.0
4.0
ZP
ZP/255
55.53
9
79
248
Bogusław Kozakiewicz
Jarosław Roszczenko
1.0
3.0
PD
PD/81
55.50
9
80
324
Jerzy Bajka
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WP
WP/247
55.48
9
81
157
Krzysztof Pietruszka
Piotr Pyrak
2.5
1.0
MA
MA/86
55.46
8
82
62
Tadeusz Wasilewski
Piotr Szczuka
5.0
9.0
KP
KP/50
55.37
8
83
97
Mirosław Marszał
Arkadiusz Gotwald
5.0
2.5
LD
LD/48
55.36
8
84
88
Jarosław Malarski
Paweł Babecki
2.0
4.0
LD
LD/119
55.35
8
85
25
Arkadiusz Poziemski
Krzysztof Ćwik
2.5
5.0
DS
DS/67
55.31
8
86
4
Marcin Rój
Włodzimierz Kubas
2.0
2.5
DS
DS/336
55.25
8
87
116
Aleksander Czarnecki
Leszek Kawski
1.5
9.0
KP
MA/46
55.19
8
88
119
Elżbieta Kupczyk
Bogumił Kupczyk
1.0
4.0
KP
MA/46
55.17
8
89
283
Wojciech Romaszko
Robert Krawczyk
4.0
5.0
PM
PM/102
55.10
8
90
8
Halina Pietrzykowska
Józef Rząsa
3.0
2.5
DS
DS/336
55.09
8
91
10
Adam Szuszkiewicz
Ryszard Menzfeld
2.5
5.0
DS
DS/336
55.08
8
92
21
Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
4.0
DS
DS/67
54.99
8
93
35
Jakub Patreuha
Alicja Myśliwiec
4.0
1.0
DS
DS/72
54.90
8
94
178
Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
7.0
9.0
MP
MP/317
54.84
8
95
14
Aleksander Czajka
Janusz Piernikowski
7.0
7.0
DS
DS/67
54.81
7
96
345
Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WP
WP/247
54.79
7
97
43
Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DS
DS/72
54.76
7
98
330
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
7.0
5.0
WP
WP/247
54.73
7
99
325
Jerzy Nowak
Marek Szukała
13.0
19.0
WP
WP/247
54.68
7
100
260
Zdzisław Żuber
Marek Rusek
3.0
3.0
PK
PK/71
54.68
7
101
350
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
2.0
1.5
WP
WP/247
54.66
7
102
179
Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
11.0
13.0
PK
MP/317
54.59
7
103
221
Andrzej Duda
Tomasz Tapper
3.0
2.5
OP
OP/273
54.55
7
104
352
Ewa Knapik
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WP
WP/247
54.50
7
105
311
Tadeusz Kubów
Jacek Gronowski
0.0
1.0
WP
WP/147
-0.56
54.41
7
106
239
Stanisław Pochodowicz
Sławomir Juchnicki
5.0
5.0
PD
PD/81
54.40
7
107
60
Zbigniew Dąbek
Andrzej Sielużycki
5.0
2.5
KP
KP/50
54.27
7
108
56
Mariusz Krakowiak
Tomasz Borucki
5.0
5.0
KP
KP/50
54.27
6
109
323
Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
2.0
2.0
WP
WP/247
54.25
6
110
381
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZP
ZP/308
54.21
6
111
115
Albin Borkowski
Kazimierz Buchalski
5.0
2.0
KP
MA
MA/46
54.19
6
112
83
Jerzy Kudlik
Zbyszek Ratajczak
2.0
2.0
LD
LD/119
54.18
6
113
374
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
7.0
7.0
ZP
ZP/255
53.97
6
114
220
Władysław Linkiewicz
Krzysztof Wołynkiewicz
4.0
5.0
OP
OP/273
-0.37
53.91
6
115
72
Lech Jaworski
Wiesław Wiśniewski
2.0
5.0
LB
LB/75
53.89
6
116
307
Jerzy Pawełczak
Zbigniew Hęćka
2.0
3.0
WP
WP/147
53.87
6
117
154
Radosław Liszewski
Tadeusz Wojtyś
2.0
2.0
MA
MA/86
53.83
6
118
57
Hilary Gierszewski
Wojciech Ruszkowski
0.0
0.0
KP
KP/50
53.82
6
119
329
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
3.0
WP
WP/247
53.75
6
120
149
Kinga Kiraga
Tomasz Kopka
2.5
3.0
MA
MA/86
53.67
6
121
215
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
4.0
MP
MP/40
53.58
5
122
349
Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
4.0
4.0
WP
WP/247
53.51
5
123
34
Patryk Patreuha
Zdzisław Patreuha
4.0
5.0
DS
DS/72
53.50
5
124
130
Grzegorz Milewski
Andrzej Milewski
0.5
2.5
WM
KP
MA/46
53.49
5
125
287
Edmund Pinkiewicz
Jacek Piotrowski
12.0
12.0
PM
PM/102
53.49
5
126
284
Ryszard Kamiński
Andrzej Pella
4.0
4.0
PM
PM/102
53.44
5
127
127
Eugeniusz Chudziński
Jerzy Rudziński
2.5
0.0
KP
MA/46
53.41
5
128
50
Dariusz Bartoś
Piotr Proporowicz
3.0
5.0
KP
KP/50
53.29
5
129
104
Andrzej Niewiadomski
Zbigniew Garlej
5.0
4.0
MA
MA/321
53.29
5
130
242
Władysław Szałkiewicz
Mirosław Morchat
4.0
5.0
PD
PD/81
53.25
5
131
216
Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
4.0
MP
MP/40
53.14
5
132
310
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
12.0
9.0
WP
WP/147
53.13
5
133
16
Dariusz Budnik
Andrzej Bojda
2.5
0.5
DS
DS/67
53.10
5
134
246
Andrzej Jakimiec
Marian Krasowski
5.0
7.0
PD
PD/81
53.06
5
135
176
Stanisław Drwal
Wiesława Kotelon
2.5
2.5
MP
MP/317
53.04
4
136
369
Andrzej Jabłoński
Piotr Wilczok
4.0
3.0
ZP
ZP/255
53.03
4
137
293
Jerzy Stworzewicz
Bogusław Mojżesz
12.0
5.0
SL
SL/106
52.94
4
138
70
Kazimierz Czyżyk
Bolesław Onyszczuk
3.0
4.0
LB
LB/263
52.93
4
139
120
Andrzej Sędłak
Zbigniew Nowakowski
3.0
1.5
KP
MA/46
52.92
4
140
228
Piotr Bielecki
Adrian Spyrka
5.0
4.0
OP
OP/273
52.82
4
141
367
Władysław Kucenko
Dariusz Głowiński
5.0
2.5
ZP
ZP/255
52.80
4
142
302
Marek Blat
Jerzy Skwark
11.0
13.0
SL
SL/106
52.65
4
143
377
Jerzy Dziemidowicz
Stanisław Kamiński
2.5
5.0
ZP
ZP/308
52.64
4
144
98
Marcin Zbroja
Jerzy Gaworczyk
5.0
5.0
LD
LD/48
52.61
4
145
306
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
11.0
7.0
SL
SL/106
52.60
4
146
259
Stanisław Malinowski
Marek Michalski
5.0
5.0
PK
PK/71
52.54
4
147
171
Jacek Witek
Jerzy Krok
2.5
4.0
MP
MP/138
52.46
4
148
322
Edward Niewierowski
Adam Peszke
11.0
5.0
WP
WP/247
52.35
3
149
361
Władysława Grzegorczyk
Ryszard Soroko
0.0
0.0
NZ
ZP/255
52.25
3
150
251
Zbigniew Wilisowski
Tadeusz Urbanek
5.0
5.0
PK
PK/71
52.17
3
151
332
Jan Adamczewski
Jacek Wędrychowicz
11.0
12.0
WP
WP/247
52.03
3
152
210
Katarzyna Michałek
Jerzy Michałek
7.0
21.0
MP
SL
MP/40
52.03
3
153
214
Marek Adamczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MP
MP/40
52.02
3
154
249
Alfred Koda
Leszek Rutkowski
4.0
4.0
PD
PD/81
51.87
3
155
373
Sławomir Dąbrowski
Bogdan Trzyciecki
0.0
0.0
NZ
ZP/255
51.65
3
156
85
Waldemar Brzozowski
Jerzy Mierzejewski
4.0
1.5
LD
LD/119
51.63
3
157
106
Wojciech Palmowski
Kazimierz Głowacki
9.0
2.0
MA
MA/321
51.62
3
158
170
Maciej Bajorek
Piotr Szewczyk
0.0
0.0
MP
MP/138
51.53
3
159
252
Jerzy Matelowski
Bogdan Ortyl
3.0
0.0
PK
PK/71
51.49
3
160
383
Krzysztof Orzechowski
Jerzy Schulz
5.0
9.0
ZP
ZP/308
51.45
3
161
66
Barbara Soroko
Wioletta Parmonik
2.5
3.0
LB
LB/263
51.44
2
162
236
Krzysztof Krajewski
Bogdan Zakrzewski
7.0
7.0
PD
PD/70
51.40
2
163
225
Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OP
OP/273
51.34
2
164
291
Jerzy Rebajn
Leszek Zieliński
4.0
4.0
SL
SL/106
51.28
2
165
275
Arkadiusz Matyjas
Jacek Lew
2.0
15.0
PM
PM/102
51.16
2
166
6
Jerzy Romańczyk
Jerzy Gdeczyk
5.0
3.0
DS
DS/336
51.14
2
167
91
Teresa Pudelewicz
Dariusz Kardas
4.0
11.0
LD
LD/48
51.07
2
168
341
Piotr Walczak
Kamil Kalida
21.0
0.5
WP
WP/247
50.87
2
169
354
Grażyna Busse
Piotr Busse
15.0
19.0
WP
SL
WP/247
50.86
2
170
199
Bartosz Biernacki
Michał Szłapak
0.0
0.0
MP
MP/40
50.83
2
171
84
Krzysztof Majkowski
Mirosław Andrzejczak
5.0
4.0
LD
LD/119
50.82
2
172
340
Zbigniew Kaczorowski
Jerzy Rodziewicz
2.5
5.0
WP
WP/247
50.74
2
173
318
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/247
50.69
2
174
89
Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
3.0
0.0
LD
LD/48
50.56
2
175
285
Remigiusz Góralczyk
Jan Wieczorek
5.0
9.0
ZP
PM
PM/102
50.51
1
176
193
Wacław Gąssowski
Magdalena Lankosz
12.0
9.0
MP
MP/40
50.50
1
177
191
Łukasz Lebioda
Aleksander Jezioro
19.0
21.0
MP
MP/40
50.49
1
178
163
Janusz Krzykowski
Witold Moreń
0.5
0.0
MA
MA/88
50.38
1
179
316
Zbigniew Marciniak
Rafał Mikołajczak
4.0
2.5
WP
WP/147
50.36
1
180
33
Marek Drecki
Tadeusz Kowalik
7.0
5.0
DS
DS/72
50.33
1
181
235
Tadeusz Kucharzewski
Zygmunt Piaścik
0.0
1.0
PD
PD/70
50.31
1
182
36
Roland Lippik
Dorota Kwintkiewicz
5.0
2.5
DS
DS/72
50.28
1
183
335
Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
LD
WP/247
50.28
1
184
39
Jarosław Molenda
Artur Winkler
9.0
9.0
DS
DS/72
50.28
1
185
267
Mirosław Małypan
Krzysztof Czapczyk
4.0
3.0
PM
PM/102
50.20
1
186
61
Karol Nowak
Michał Dolny
2.5
2.5
KP
KP/50
50.17
1
187
301
Jan Pustelnik
Mateusz Dominik
7.0
1.5
SL
MP
SL/106
50.15
1
188
255
Izabella Klar
Wiesława Rusek
2.5
0.5
PK
PK/71
50.15
189
194
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MP
MP/40
50.05
190
321
Piotr Długi
Maciej Kokorniak
2.5
2.5
WP
WP/247
49.96
191
52
Marek Bałabuch
Piotr Centek
2.0
1.0
KP
KP/50
49.94
192
73
Sławomir Rutecki
Tadeusz Birecki
7.0
5.0
LB
LB/75
49.88
193
232
Adam Myśliwiec
Waldemar Blusiewicz
4.0
1.0
PD
PD/70
49.88
194
99
Stanisław Dróżdż
Edward Kałużny
0.0
0.0
LD
LD/48
49.76
195
319
Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
2.0
WP
WP/247
49.65
196
326
Janusz Kopras
Marian Kanikowski
4.0
3.0
WP
WP/247
49.63
197
347
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WP
WP/247
49.59
198
54
Arnold Borkowski
Danuta Żmudzka
0.0
0.5
KP
KP/50
49.55
199
174
Krzysztof Jakubas
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MP
MP/317
49.50
200
123
Andrzej Ciółkowski
Andrzej Michalski
0.0
0.0
KP
MA/46
49.43
201
117
Zbigniew Leśniewski
Mikołaj Piotrowski
1.0
0.0
KP
MA/46
49.33
202
9
Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
1.0
1.5
DS
DS/336
49.31
203
107
Andrzej Wardziński
Paweł Gacek
0.0
0.0
MA
MA/321
49.30
204
205
Maria Krasowska
Leszek Faber
4.0
3.0
MP
MP/40
49.25
205
156
Maja Włodarska
Dominik Kamelak
0.5
0.5
MA
MA/86
49.15
206
49
Maciej Rechlewski
Józef Palewicz
2.5
4.0
KP
KP/50
49.14
207
264
Dariusz Podfigurny
Piotr Zamiar
4.0
4.0
PM
PM/102
49.13
208
290
Marian Pająk
Janusz Hamryszak
0.0
1.5
SL
SL/106
49.08
209
5
Marian Hutnik
Tadeusz Janeczek
0.5
3.0
DS
DS/336
49.07
210
124
Wiesław Gorczewski
Kazimierz Namysł
2.5
3.0
KP
MA/46
49.04
211
370
Paweł Dickert
Sylwester Jóźko
2.0
0.0
ZP
NZ
ZP/255
49.02
212
379
Mirosław Sankiewicz
Jerzy Sadowski
5.0
12.0
ZP
ZP/308
49.01
213
218
Aleksander Klimkowicz
Adam Brodowski
2.0
1.0
MP
MP/40
48.86
214
271
Tomasz Patalan
Janusz Kobylarski
4.0
5.0
WM
PM
PM/102
48.85
215
81
Sławomir Pawłowski
Bogusław Świeżawski
1.0
1.0
LD
LD/119
48.82
216
327
Ryszard Nowicki
Przemysław Nowakowski
4.0
2.5
WP
WP/247
48.77
217
75
Wojciech Stachowski
Mieczysław Skowroński
0.5
0.5
LB
LB/75
48.65
218
45
Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
5.0
5.0
KP
KP/50
48.62
219
31
Krzysztof Grela
Tomasz Łowicki
4.0
2.5
DS
DS/72
48.56
220
132
Zbigniew Rychlik
Anna Leśniewska
4.0
3.0
KP
MA/46
48.50
221
266
Karol Dunst
Kazimierz Dominiak
2.5
9.0
PM
PM/102
48.47
222
331
Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
3.0
WP
WP/247
48.44
223
65
Wiesław Skowron
Zbigniew Kaszkowiak
4.0
2.5
LB
LB/263
48.43
224
28
Antoni Słowik
Mariusz Słowik
3.0
3.0
DS
DS/67
48.35
225
164
Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
2.5
2.5
WM
MA/88
48.21
226
32
Ryszard Suder
Albina Suder
3.0
2.5
DS
DS/72
48.17
227
180
Jerzy Wielgus
Wacław Sypień
4.0
5.0
MP
MP/317
48.15
228
262
Zbigniew Kozioł
Andrzej Janda
4.0
5.0
PK
PK/71
48.07
229
355
Andrzej Pożerski
Wojciech Morawski
5.0
2.5
ZP
ZP/255
48.02
230
113
Piotr Tęgowski
Marian Marciniak
0.0
0.0
KP
MA/46
48.00
231
172
Stanisław Przybylski
Roman Narewski
2.0
5.0
MP
MP/138
47.89
232
227
Barbara Larysz
Michał Bąk
2.5
3.0
OP
OP/273
47.84
233
240
Tomasz Zalewski
Ireneusz Turyk
0.0
0.0
PD
PD/81
47.82
234
182
Władysław Ziobro
Zbgniew Maj
4.0
0.0
MP
MP/317
47.72
235
134
Henryk Brzoska
Jan Berent
0.0
0.0
KP
MA/46
47.63
236
247
Tomasz Bliński
Stefan Kopyt
7.0
3.0
PD
PD/81
47.62
237
105
Kazimierz Dobrzyniecki
Wojciech Adamkiewicz
5.0
4.0
MA
WM
MA/321
47.56
238
243
Halina Perkowska
Zofia Wasilewska
1.0
0.5
PD
PD/81
47.53
239
317
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WP
WP/247
47.44
240
223
Bernard Broda
Jacek Hetper
5.0
4.0
OP
OP/273
47.37
241
313
Piotr Stefański
Marek Piechociński
4.0
5.0
KP
WP
WP/147
47.35
242
365
Jarosław Kuźba
Przemysław Stefanowski
3.0
0.5
ZP
ZP/255
47.32
243
231
Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
5.0
4.0
PD
PD/70
47.32
244
40
Janusz Kozioł
Ewa Sokolińska
2.0
1.5
DS
DS/72
47.24
245
187
Tytus Bisping
Jerzy Jeleń
5.0
2.5
MP
MP/40
47.21
246
24
Marcin Motykiewicz
Zdzisław Malkiewicz
4.0
4.0
DS
DS/67
47.04
247
184
Robert Mostek
Krzysztof Ziewacz
4.0
5.0
MP
MP/317
46.95
248
343
Krzysztof Galubiński
Bogumiła Jakubowska
2.0
3.0
WP
WP/247
46.89
249
213
Marian Nanke
Stanisław Sarat
5.0
3.0
MP
MP/40
46.89
250
337
Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
9.0
7.0
LB
WP
WP/247
46.84
251
190
Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.0
2.5
MP
MP/40
46.83
252
96
Szymon Rogut
Henryk Krakowiak
1.0
3.0
LD
LD/48
46.68
253
11
Tadeusz Kusik
Jarosław Kuźniar
0.0
2.0
NZ
DS
DS/336
46.59
254
152
Irena Kaca
Wiesław Kaca
1.5
1.5
MA
MA/86
46.53
255
358
Henryk Leonowicz
Mariusz Trukawka
1.5
0.0
ZP
NZ
ZP/255
46.49
256
47
Andrzej Karczewski
Tadeusz Rakoczy
3.0
2.5
KP
KP/50
46.49
257
384
Anna Kondyjowska
Kazimierz Wiliński
3.0
7.0
ZP
ZP/308
46.48
258
27
Wojciech Potoczny
Stanisław Kulpaczyński
5.0
5.0
DS
DS/67
46.48
259
189
Adam Harasimowicz
Wojciech Stachnik
4.0
5.0
MP
MP/40
46.47
260
277
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
5.0
5.0
PM
PM/102
46.42
261
13
Zbigniew Sobczyk
Leszek Haber
12.0
5.0
DS
DS/67
46.40
262
375
Grzegorz Makowiecki
Krzysztof Rutkowski
2.0
2.0
ZP
ZP/255
46.12
263
380
Witold Mateńko
Eugeniusz Kozak
4.0
1.5
ZP
ZP/308
46.06
264
167
Andrzej Kokoszyński
Eugeniusz Liana
0.0
1.0
MP
MP/138
45.95
265
126
Marek Krowicki
Grzegorz Górecki
2.0
4.0
MA
MA/46
45.92
266
203
Barbara Batkiewicz
Marian Czopek
9.0
7.0
MP
MP/40
45.86
267
230
Stanisław Walewski
Jacek Pióro
1.5
2.5
PD
PD/70
45.80
268
339
Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WP
WP/247
45.79
269
185
Zbigniew Szkołut
Bronisław Micek
5.0
7.0
MP
MP/317
45.70
270
37
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DS
DS/72
45.68
271
364
Aniela Jarnutowska
Andrzej Doliński
0.0
0.0
NZ
ZP/255
45.66
272
237
Feliks Babiracki
Andrzej Zalewski
2.5
2.5
PD
PD/81
45.61
273
344
Stefan Masternak
Marek Górny
5.0
5.0
WP
WP/247
45.61
274
298
Bożena Budzyn
Jerzy Mojżesz
7.0
3.0
SL
SL/106
45.59
275
346
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WP
WP/247
45.45
276
244
Wiesław Lerman
Henryk Stecewicz
0.0
3.0
PD
PD/81
45.43
277
175
Leszek Gabriel
Sebastian Piotrowski
7.0
0.5
MP
MP/317
45.39
278
131
Andrzej Kretkowski
Sławomir Redmerski
4.0
0.5
MA
MA/46
45.37
279
82
Stanisław Wiktorski
Ryszard Maras
0.0
4.0
LD
LD/119
45.30
280
133
Paweł Jankiewicz
Wincenty Tęgowski
0.0
0.0
KP
MA/46
45.28
281
192
Andrzej Wójcik
Stefan Błaszczyk
3.0
3.0
MP
MP/40
45.28
282
333
Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WP
WP/247
45.28
283
48
Włodzimierz Maćkowski
Bogdan Podgajny
2.0
0.0
KP
KP/50
45.19
284
161
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MA
MA/88
45.17
285
256
Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
3.0
PK
PK/71
45.10
286
74
Andrzej Kałużny
Arkadiusz Skonieczny
1.5
2.5
LB
LB/75
45.06
287
219
Andrzej Bonczysty
Eryk Hamerski
0.0
2.5
OP
OP/273
44.83
288
300
Jolanta Trojanowska
Aleksander Fedko
0.0
0.0
SL
SL/106
44.77
289
368
Jerzy Leonowicz
Henryk Adaszewski
0.5
0.0
ZP
NZ
ZP/255
44.65
290
245
Mirosław Hryszko
Dariusz Hutnik
5.0
5.0
PD
PD/81
44.56
291
100
Krzysztof Cieślak
Tadeusz Kołat
0.5
2.0
LD
LD/48
44.55
292
304
Józef Sordyl
Wiesław Puchała
5.0
5.0
SL
SL/106
44.47
293
41
Jan Kulczycki
Zofia Diakowska
2.0
3.0
DS
DS/72
44.40
294
23
Barbara Radomska
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DS
DS/67
44.26
295
309
Andrzej Przybylski
Leszek Grzelak
2.0
0.0
WP
WP/147
44.04
296
53
Halina Pientka
Małgorzata Bajerska-Wasilius
2.5
0.5
KP
KP/50
43.95
297
18
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
4.0
4.0
DS
DS/67
43.93
298
372
Genowefa Grenik
Jolanta Kędzierska
0.0
0.0
NZ
ZP/255
43.85
299
86
Czesław Pawłosik
Karol Pokorski
4.0
7.0
LD
LD/119
43.84
300
168
Tadeusz Przybycień
Jan Gorczyca
2.0
2.5
MP
MP/138
43.79
301
378
Zbigniew Kułaczkowski
Tadeusz Mediuch
11.0
0.5
ZP
ZP/308
43.73
302
181
Piotr Markiewicz
Stanisław Prokuszki
5.0
4.0
MP
MP/317
43.70
303
286
Zofia Czarnecka
Marzena Banach
2.5
1.5
PM
PM/102
43.65
304
129
Sławomir Malanowski
Piotr Watemborski
2.0
1.5
MA
MA/46
43.43
305
356
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
7.0
5.0
ZP
ZP/255
43.42
306
101
Grzegorz Orczykowski
Mieczysław Niciak
0.0
0.0
LD
LD/48
43.41
307
208
Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MP
MP/40
43.30
308
254
Marek Szczudło
Ryszard Jackowski
2.5
4.0
PK
PK/71
43.30
309
201
Konrad Ciborowski
Łucja Ciborowska
1.5
1.0
MP
MP/40
43.23
310
159
Waldemar Surmacz
Janusz Oleksiak
2.0
0.0
MA
MA/88
43.16
311
334
Michał Kanikowski
Maciej Wybranowski
5.0
4.0
WP
WP/247
43.09
312
79
Andrzej Drgas
Ryszard Jakubczak
2.5
2.5
LB
LB/75
43.06
313
272
Aleksander Kasprzak
Michał Samet
18.0
2.0
PM
PM/102
43.05
314
299
Jadwiga Wysocka
Tadeusz Tkaczyk
1.0
4.0
SL
SL/106
42.81
315
135
Sylwia Szczepańska
Andrzej Wojnowski
0.5
2.5
KP
MA/46
42.81
316
328
Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WP
WP/247
42.64
317
289
Bogdan Bialik
Stanisław Waliczek
2.5
3.0
SL
SL/106
42.59
318
348
Justyna Łaniewska
Piotr Boroń
2.0
4.0
WP
WP/247
42.51
319
342
Witold Szczepaniak
Jerzy Wilczek
5.0
3.0
WP
WP/247
42.50
320
303
Tomasz Kocurek
Andrzej Kocurek
0.5
1.0
SL
SL/106
42.41
321
90
Lesław Pyda
Krzysztof Różycki
0.0
0.0
LD
LD/48
42.38
322
151
Karolina Kamelak
Wojciech Stencel
1.0
1.5
MA
MA/86
42.36
323
188
Dariusz Motyl
Janusz Wrześniak
1.0
3.0
MP
MP/40
42.30
324
338
Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
1.5
2.0
WP
WP/247
42.22
325
257
Damian Smulski
Wojciech Micek
3.0
4.0
PK
PK/71
42.01
326
30
Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
0.5
1.0
DS
DS/72
41.95
327
198
Tadeusz Garbacik
Zdzisław Reczek
12.0
12.0
MP
MP/40
41.85
328
1
Zbigniew Wróblewski
Wacław Rój
1.5
1.5
DS
DS/336
41.70
329
55
Ryszard Kurpios
Józef Szulc
1.5
2.0
KP
KP/50
41.66
330
357
Ryszard Borowski
Krzysztof Stec
0.0
0.0
NZ
ZP/255
41.60
331
76
Tadeusz Marcinkowski
Zdzisław Dolata
2.5
3.0
LB
LB/75
41.60
332
111
Kazimierz Duszczyk
Marian Tromski
0.0
3.0
MA
MA/321
41.49
333
315
Leszek Nowakowski
Piotr Serkowski
2.0
1.5
WP
WP/147
41.44
334
233
Wiesław Sienkiewicz
Adam Chmielewski
5.0
7.0
PD
PD/70
41.36
335
362
Michał Daź
Ludwik Padewski
0.0
0.0
NZ
ZP/255
41.32
336
146
Kazimierz Falkowski
Leszek Dzieńkowski
5.0
7.0
MA
MA/65
41.27
337
297
Jadwiga Bogdan
Józef Suchy
0.0
0.0
SL
SL/106
40.97
338
78
Franciszek Bułyszko
Zbigniew Józefiak
1.5
4.0
LB
LB/75
40.97
339
273
Lechosław Suszka
Krzysztof Borkowski
5.0
4.0
PM
PM/102
40.78
340
173
Lech Kozłowski
Stefan Bentkowski
1.5
1.5
MP
MP/317
40.75
341
147
Roman Kiełkiewicz
Jerzy Maszenda
4.0
2.5
MA
MA/65
40.58
342
276
Michał Gutowski
Bartłomiej Nowak
4.0
3.0
PM
PM/102
40.54
343
15
Mirosław Kawecki
Marian Krzypkowski
0.0
1.5
DS
DS/67
40.53
344
2
Andrzej Jabłonowski
Daniel Mujstra
0.0
1.0
NZ
DS
DS/336
40.02
345
92
Andrzej Mikołajewski
Tadeusz Witek
0.0
0.0
LD
LD/48
39.83
346
103
Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
1.5
4.0
MA
MA/321
39.71
347
195
Ryszard Cieślik
Jerzy Pasich
3.0
7.0
MP
MP/40
39.68
348
125
Józef Marchlewicz
Zbigniew Sowiński
0.0
0.5
KP
MA/46
39.59
349
121
Jacek Nowak
Danuta Iwanus
1.5
2.0
KP
MA/46
39.47
350
241
Alicja Małyszko
Roman Kruk
2.5
7.0
PD
PD/81
39.42
351
308
Stanisław Kowalczewski
Andrzej Klimuk
1.0
0.5
WP
WP/147
39.19
352
42
Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DS
DS/72
39.08
353
269
Jacek Liszewski
Waldemar Niewiński
0.0
0.0
AMA
PM
PM/102
38.82
354
22
Wojciech Szałapak
Andrzej Suchodolski
4.0
4.0
DS
DS/67
38.62
355
64
Krzysztof Bak
Adam Łagowski
2.0
2.0
LB
LB/263
38.62
356
155
Karolina Borek
Aleksandra Abka
0.5
1.0
MA
MA/86
38.26
357
144
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
2.5
7.0
MA
LD
MA/65
38.26
358
263
Marek Bednarczyk
Jakub Pilachowski
2.5
1.0
PM
PM/102
38.13
359
261
Mieczysław Cisło
Henryk Larwa
0.0
0.0
PK/71
37.69
360
95
Maciej Maciołek
Michał Maciołek
1.0
1.0
LD
LD/48
37.56
361
158
Kamila Kiraga
Robert Liszewski
2.0
0.5
MA
MA/86
37.44
362
140
Wanda Jeleniewicz
Henryk Robak
0.5
1.0
MA
MA/65
36.96
363
108
Marcin Stryczyński
Andrzej Gotz
4.0
0.0
MA
MA/321
36.92
364
69
Andrzej Łysakowski
Edward Śniadecki
0.0
2.0
LB
LB/263
36.60
365
268
Waldemar Wnuk
Zdzisław Koza
2.5
2.5
PM
PM/102
36.34
366
320
Ligia Banaszak
Roman Wojciechowski
0.5
1.0
WP
WP/247
36.25
367
160
Aleksander Makarewicz
Miezcysław Wierzbicki
0.0
0.0
MA
MA/88
34.93
368
7
Waldemar Wojskowicz
Zdzisław Niemirski
0.0
0.0
NZ
DS/336
34.75
369
197
Stanisław Dynowski
Halina Święch
4.0
7.0
MP
MP/40
34.21
370
138
Renata Gawrońska
Tadeusz Gawroński
2.0
5.0
MA
MA/65
33.81
371
196
Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MP
MP/40
30.93
372
46
Lucyna Gozdek
Mieczysław Romanowski
1.5
2.5
KP
KP/50
30.71
373
226
Jerzy Brachmański
Jan Słanina
1.0
0.0
OP
OP/273
18.60
Statystyka ośrodków...