Turniej na maksy

Poniedziałek, 4 czerwca 2018

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 190: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1207: J. Stasica - G. Superson, 24.0, MP NS 2 SS D9-2 2003.68
1207: J. Stasica - G. Superson, 24.0, MP NS 2 SW HQ+2 17050.85
2204: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP NS 4 HE C8+1 65027.97
2204: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP NS 4 SE H9+1 65041.67
3205: M. Krasowska - L. Faber, 7.0, MP NS 3 NTW S5= 40058.91
3205: M. Krasowska - L. Faber, 7.0, MP NS 3 NTW DJ+1 43062.35
4202: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP NS 2 HE C9= 11011.72
4202: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP NS 6 NTS S5-1 5056.28
5218: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 3.0, MP NS 1 NTN H2+2 15032.95
5218: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 3.0, MP NS 2 SE CK-1 10091.29
6216: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP NS 3 HN H6-2 10046.61
6216: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP NS 2 HS D7+1 14077.53
7217: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL NS 3 NTW C8= 60061.86
7217: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL NS 2 SW H7= 11025.85
8214: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP NS 3 NTE H8+1 43046.65
8214: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP NS 1 NTW H3-2 20090.62
9212: M. Sady - M. Kiepura, 17.0, MP NS 4 HN DA-3 30027.43
9212: M. Sady - M. Kiepura, 17.0, MP NS 3 HxS SK-1 10015.91
10213: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP NS 3 HN DA-1 5020.51
10213: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP NS 2 SN H5+2 17093.26
11210: K. Michałek - J. Michałek, 28.0, MP/SL EW 2 CxW HA-2 30014.43
11210: K. Michałek - J. Michałek, 28.0, MP/SL EW 4 NTN S5-4 40097.84
12211: P. Stefanów - R. Rostek, 5.0, MP/LU EW 3 HN SK+1 17043.14
12211: P. Stefanów - R. Rostek, 5.0, MP/LU EW 3 NTS C3-1 5080.47
13208: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP EW 2 HE SK-1 5063.41
13208: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP EW 3 NTS CT= 40013.13
14209: P. Stopa - P. Radzikowski, 22.0, MP EW 4 SE H8= 42076.42
14209: P. Stopa - P. Radzikowski, 22.0, MP EW 3 CS SQ= 11021.59
15206: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP EW 4 DS SJ-2 10043.47
15206: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP EW 3 NTN S2+1 6307.02
 +/-
 WYNIK46.83
 MIEJSCE251