Turniej na maksy

Poniedziałek, 4 czerwca 2018

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 203: B. Batkiewicz - M. Czopek, 16.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1218: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 3.0, MP NS 3 HxW CQ-1 10056.70
1218: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 3.0, MP NS 2 NTS C6+1 15039.94
2216: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP NS 4 SE C7= 42023.58
2216: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP NS 2 SE S8-1 5031.82
3217: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL NS 4 HE C6-1 10079.54
3217: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL NS 3 NTN S5= 60042.42
4214: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP NS 3 HS HJ+1 17075.00
4214: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP NS 3 HE D7= 14030.90
5215: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP NS 1 NTE S5-1 10060.73
5215: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP NS 3 SE HQ= 14075.42
6212: M. Sady - M. Kiepura, 17.0, MP NS 4 HE C5+1 65027.97
6212: M. Sady - M. Kiepura, 17.0, MP NS 4 SE C6+1 65041.67
7213: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP NS 3 NTW D9= 40058.91
7213: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP NS 3 NTW D8+3 4905.47
8210: K. Michałek - J. Michałek, 28.0, MP/SL NS 2 HE C9+1 1406.86
8210: K. Michałek - J. Michałek, 28.0, MP/SL NS 6 SS CT-1 5056.28
9208: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP NS 4 SN S5= 62066.47
9208: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP NS 2 HN HT-2 10037.08
10209: P. Stopa - P. Radzikowski, 22.0, MP NS 3 NTE D2= 4007.06
10209: P. Stopa - P. Radzikowski, 22.0, MP NS 1 NTE ST= 9013.48
11206: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP EW 3 NTE S2+1 63081.92
11206: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP EW 3 CS SQ= 11016.20
12207: J. Stasica - G. Superson, 24.0, MP EW 3 NTE HQ+1 43053.35
12207: J. Stasica - G. Superson, 24.0, MP EW 3 CE H6-1 10024.15
13204: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP EW 4 HN CJ-2 20059.71
13204: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP EW 3 HN H4-1 5080.39
14205: M. Krasowska - L. Faber, 7.0, MP EW 3 HN H2-1 5079.49
14205: M. Krasowska - L. Faber, 7.0, MP EW 2 DN H5= 9050.56
15202: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP EW 2 HS CA-1 5073.60
15202: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP EW 5 HS SA+2 71019.25
 +/-
 WYNIK45.86
 MIEJSCE266