Turniej na maksy

Poniedziałek, 4 czerwca 2018

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 201: K. Ciborowski - Ł. Ciborowska, 2.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1216: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP NS 2 CE S7+1 1107.34
1216: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP NS 2 SxE H8-3 50099.52
2217: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL NS 2 HW C6-1 5036.59
2217: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL NS 1 NTS C8+2 15039.94
3214: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP NS 4 SE D8= 42023.58
3214: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP NS 2 SE S8= 1109.38
4215: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP NS 3 HE DJ+2 20013.36
4215: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP NS 4 HN H8= 62067.42
5212: M. Sady - M. Kiepura, 17.0, MP NS 3 HS D8= 14048.31
5212: M. Sady - M. Kiepura, 17.0, MP NS 4 HE C2-1 10057.86
6213: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP NS 1 NTN D4= 9036.72
6213: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP NS 4 SW HQ= 42013.00
7210: K. Michałek - J. Michałek, 28.0, MP/SL NS 4 HE D3+1 65027.97
7210: K. Michałek - J. Michałek, 28.0, MP/SL NS 6 SE H6-1 10076.72
8211: P. Stefanów - R. Rostek, 5.0, MP/LU NS 2 DxxE DQ= 5600.01
8211: P. Stefanów - R. Rostek, 5.0, MP/LU NS 3 NTW DJ+1 43062.35
9209: P. Stopa - P. Radzikowski, 22.0, MP NS 3 NTE S2-4 40093.99
9209: P. Stopa - P. Radzikowski, 22.0, MP NS 4 SN D5= 42078.28
10206: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP NS 4 SN D5= 62066.47
10206: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP NS 2 CN D5-1 5070.22
11207: J. Stasica - G. Superson, 24.0, MP EW 3 DS D5+1 13013.28
11207: J. Stasica - G. Superson, 24.0, MP EW 2 NTE H7-4 2001.69
12204: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP EW 3 NTW C8= 60038.14
12204: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP EW 5 DS SQ-1 10057.39
13205: M. Krasowska - L. Faber, 7.0, MP EW 5 NTE HK-2 1001.12
13205: M. Krasowska - L. Faber, 7.0, MP EW 3 HxN CA-1 10046.88
14202: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP EW 4 HxS DQ-2 50081.14
14202: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP EW 3 NTxW ST-3 5007.96
15218: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 3.0, MP EW 1 HN DA+2 14025.56
15218: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 3.0, MP EW 4 DN H5-2 20094.66
 +/-
 WYNIK43.23
 MIEJSCE309