Turniej na maksy

Poniedziałek, 4 czerwca 2018

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 197: S. Dynowski - H. Święch, 11.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1212: M. Sady - M. Kiepura, 17.0, MP NS 1 HxS CK-2 5007.54
1212: M. Sady - M. Kiepura, 17.0, MP NS 2 NTW D7+1 15013.07
2213: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP NS 2 HN DA-1 10065.71
2213: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP NS 3 CE H8-3 15078.41
3210: K. Michałek - J. Michałek, 28.0, MP/SL NS 2 HN CA+1 14074.44
3210: K. Michałek - J. Michałek, 28.0, MP/SL NS 2 HW DA= 1109.27
4211: P. Stefanów - R. Rostek, 5.0, MP/LU NS 2 CW HA-1 5032.90
4211: P. Stefanów - R. Rostek, 5.0, MP/LU NS 5 SW H4-2 10027.06
5208: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP NS 3 CE H5= 1107.34
5208: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP NS 4 HS H4-2 1002.01
6209: P. Stopa - P. Radzikowski, 22.0, MP NS 3 CS DK-1 10019.83
6209: P. Stopa - P. Radzikowski, 22.0, MP NS 3 NTS CT= 40086.87
7206: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP NS 3 SE C2+2 20040.34
7206: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP NS 3 SE CK-1 5031.82
8207: J. Stasica - G. Superson, 24.0, MP NS 3 HE C6= 14036.93
8207: J. Stasica - G. Superson, 24.0, MP NS 4 HN S2-1 10012.64
9205: M. Krasowska - L. Faber, 7.0, MP NS 2 HS ST= 11030.06
9205: M. Krasowska - L. Faber, 7.0, MP NS 3 NTW C9= 60017.70
10202: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP NS 1 NTE S5-1 10060.73
10202: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP NS 2 SE CT+1 14075.42
11218: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 3.0, MP EW 5 SxS DA-2 30026.56
11218: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 3.0, MP EW 6 SE H6-1 10023.28
12216: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP EW 2 NTW D7+1 15024.72
12216: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP EW 3 NTW DJ+1 43037.65
13217: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL EW 4 DE HQ-2 20032.57
13217: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL EW 6 SS D2-1 5043.72
14214: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP EW 4 SN C6= 62033.53
14214: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP EW 1 NTS H4= 9013.20
15215: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP EW 3 DN C5+1 13013.28
15215: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP EW 2 HS D7= 11047.75
 +/-
 WYNIK34.21
 MIEJSCE369