Turniej na maksy

Poniedziałek, 4 czerwca 2018

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 187: T. Bisping - J. Jeleń, 7.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1202: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP NS 3 SxE D6= 5308.53
1202: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP NS 4 CN SQ-1 10015.91
2218: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 3.0, MP NS 4 SS D2-6 30010.52
2218: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 3.0, MP NS 3 NTN S2+1 63092.98
3216: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP NS 4 HS HJ= 62092.70
3216: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP NS 3 NTxS H6-6 14000.00
4217: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL NS 2 SE S2-2 20090.96
4217: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL NS 4 SxxE HQ-1 20099.43
5214: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP NS 5 HE D3= 65027.97
5214: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP NS 4 SE H6= 62058.33
6215: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP NS 3 NTW D7+2 4602.59
6215: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP NS 3 NTW DJ+2 46023.85
7212: M. Sady - M. Kiepura, 17.0, MP NS 4 DW D2-1 10042.00
7212: M. Sady - M. Kiepura, 17.0, MP NS 6 NTS CT-3 1505.72
8213: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP NS 3 NTS H3= 60043.06
8213: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP NS 2 CN HT= 9086.80
9211: P. Stefanów - R. Rostek, 5.0, MP/LU NS 3 NTS HQ-1 5055.93
9211: P. Stefanów - R. Rostek, 5.0, MP/LU NS 3 DW D6-2 10037.36
10208: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP NS 3 NTE H4-1 10096.61
10208: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP NS TD 45.00
11209: P. Stopa - P. Radzikowski, 22.0, MP EW 3 NTE HQ+1 43053.35
11209: P. Stopa - P. Radzikowski, 22.0, MP EW 3 DE HQ-2 2009.38
12206: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP EW 3 SW HQ= 14045.14
12206: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP EW 5 DxW CJ-2 3009.95
13207: J. Stasica - G. Superson, 24.0, MP EW 3 HxN CA-1 10092.70
13207: J. Stasica - G. Superson, 24.0, MP EW 2 DN H5= 9050.56
14204: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP EW 3 NTxN HJ-1 10082.49
14204: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP EW 6 SxW H4-3 50037.31
15205: M. Krasowska - L. Faber, 7.0, MP EW 5 CxE HA-2 50018.77
15205: M. Krasowska - L. Faber, 7.0, MP EW 4 HN SK-1 5080.47
 +/-
 WYNIK47.21
 MIEJSCE245