Turniej na maksy

Poniedziałek, 4 czerwca 2018

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 206: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1191: Ł. Lebioda - A. Jezioro, 40.0, MP EW 4 HE C4+1 65072.03
1191: Ł. Lebioda - A. Jezioro, 40.0, MP EW 4 SE C4+1 65058.33
2192: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP EW 5 DW SA-1 10058.00
2192: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP EW 3 NTS H2+2 46010.01
3193: W. Gąssowski - M. Lankosz, 21.0, MP EW 3 SS HQ-1 5044.07
3193: W. Gąssowski - M. Lankosz, 21.0, MP EW 1 NTS D4-1 10092.41
4194: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP EW 1 HxS CK-3 80095.81
4194: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP EW 3 DW SK= 11062.78
5195: R. Cieślik - J. Pasich, 10.0, MP EW 2 NTE HK-1 10064.89
5195: R. Cieślik - J. Pasich, 10.0, MP EW 1 NTN HA-1 10077.53
6196: J. Barczyk - Z. Burda, 8.5, MP EW 3 HN CA= 14070.57
6196: J. Barczyk - Z. Burda, 8.5, MP EW 4 HS H5-2 10097.99
7197: S. Dynowski - H. Święch, 11.0, MP EW 3 SE C2+2 20059.66
7197: S. Dynowski - H. Święch, 11.0, MP EW 3 SE CK-1 5068.18
8198: T. Garbacik - Z. Reczek, 24.0, MP EW 3 DE HA-2 10072.47
8198: T. Garbacik - Z. Reczek, 24.0, MP EW 3 NTW HT-1 10042.14
9200: H. Jaworowski - K. Latawiec, 24.0, MP EW 3 NTW S5= 40041.09
9200: H. Jaworowski - K. Latawiec, 24.0, MP EW 3 NTW S4+2 46076.15
10201: K. Ciborowski - Ł. Ciborowska, 2.5, MP EW 4 SN D5= 62033.53
10201: K. Ciborowski - Ł. Ciborowska, 2.5, MP EW 2 CN D5-1 5029.78
11203: B. Batkiewicz - M. Czopek, 16.0, MP NS 3 NTE S2+1 63018.08
11203: B. Batkiewicz - M. Czopek, 16.0, MP NS 3 CS SQ= 11083.80
12187: T. Bisping - J. Jeleń, 7.5, MP NS 3 SW HQ= 14054.86
12187: T. Bisping - J. Jeleń, 7.5, MP NS 5 DxW CJ-2 30090.05
13188: D. Motyl - J. Wrześniak, 4.0, MP NS 2 SxW S3-3 50095.15
13188: D. Motyl - J. Wrześniak, 4.0, MP NS 5 HxW HQ-2 30044.14
14189: A. Harasimowicz - W. Stachnik, 9.0, MP NS 2 HW S7-1 5036.59
14189: A. Harasimowicz - W. Stachnik, 9.0, MP NS 1 NTS DA+3 18070.11
15190: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP NS 4 DS SJ-2 10056.53
15190: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP NS 3 NTN S2+1 63092.98
 +/-
 WYNIK62.32
 MIEJSCE13