Turniej na maksy

Poniedziałek, 4 czerwca 2018

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 188: D. Motyl - J. Wrześniak, 4.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1205: M. Krasowska - L. Faber, 7.0, MP NS 3 HE C6+1 17017.33
1205: M. Krasowska - L. Faber, 7.0, MP NS 1 NTN S2+3 18038.20
2202: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP NS 2 HS HJ+2 17075.00
2202: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP NS 3 NTE H4= 60017.70
3218: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 3.0, MP NS 1 NTE S5-3 30097.45
3218: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 3.0, MP NS 4 SE SJ= 42013.00
4216: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP NS 4 HE D3+1 65027.97
4216: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP NS 4 SE H6+1 65041.67
5217: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL NS 3 NTW S8+1 43021.56
5217: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL NS 3 NTW S4+2 46023.85
6214: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP NS 4 DW C7-1 10042.00
6214: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP NS 6 NTS D2-1 5056.28
7215: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP NS 4 SN S5-1 10013.30
7215: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP NS 2 NTS S4-2 10037.08
8212: M. Sady - M. Kiepura, 17.0, MP NS 3 CE HK+2 15018.65
8212: M. Sady - M. Kiepura, 17.0, MP NS 1 NTS D7= 9028.37
9210: K. Michałek - J. Michałek, 28.0, MP/SL NS 3 NTW C8-1 10096.61
9210: K. Michałek - J. Michałek, 28.0, MP/SL NS 2 NTxS SQ-1 20011.08
10211: P. Stefanów - R. Rostek, 5.0, MP/LU NS 1 DW H3+4 15094.97
10211: P. Stefanów - R. Rostek, 5.0, MP/LU NS 3 DW SA+1 13020.46
11208: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP EW 4 HxN CJ-2 50081.14
11208: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP EW 2 NTE H8-2 10050.57
12209: P. Stopa - P. Radzikowski, 22.0, MP EW 1 NTW HK-1 10064.89
12209: P. Stopa - P. Radzikowski, 22.0, MP EW 1 NTS HK-1 10077.53
13206: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP EW 2 SxW S3-3 5004.85
13206: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP EW 5 HxW HQ-2 30054.88
14207: J. Stasica - G. Superson, 24.0, MP EW 3 HS H2+1 17043.14
14207: J. Stasica - G. Superson, 24.0, MP EW 3 NTS CJ+1 4309.62
15204: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP EW 3 HW H6-3 15029.89
15204: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP EW 1 NTN C6+2 15060.06
 +/-
 WYNIK42.30
 MIEJSCE323