Turniej na maksy

Poniedziałek, 4 czerwca 2018

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 200: H. Jaworowski - K. Latawiec, 24.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1217: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL NS 2 CxW HA-3 50095.15
1217: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL NS 6 DN S5+1 139090.03
2214: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP NS 4 HS CA= 62088.85
2214: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP NS 4 HS CJ= 42082.00
3215: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP NS 3 HW S7-2 10056.70
3215: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP NS 3 NTS D3+1 43096.93
4212: M. Sady - M. Kiepura, 17.0, MP NS 4 SE D6= 42023.58
4212: M. Sady - M. Kiepura, 17.0, MP NS 2 SE CK-1 5031.82
5213: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP NS 3 DS HA-2 10056.53
5213: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP NS 4 HN H7= 62067.42
6210: K. Michałek - J. Michałek, 28.0, MP/SL NS 2 HS DK+1 14048.31
6210: K. Michałek - J. Michałek, 28.0, MP/SL NS 3 HE DT-1 10057.86
7211: P. Stefanów - R. Rostek, 5.0, MP/LU NS 1 NTN D4= 9036.72
7211: P. Stefanów - R. Rostek, 5.0, MP/LU NS 4 SW HQ= 42013.00
8208: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP NS 5 CxS HA-2 30073.44
8208: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP NS 6 SW S4-1 10076.72
9206: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP NS 3 NTW S5= 40058.91
9206: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP NS 3 NTW S4+2 46023.85
10207: J. Stasica - G. Superson, 24.0, MP NS 3 SN CA= 14057.43
10207: J. Stasica - G. Superson, 24.0, MP NS 6 NTS CT-2 10023.15
11204: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP EW 4 SN C6+1 6505.50
11204: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP EW 2 NTS S4-3 15087.92
12205: M. Krasowska - L. Faber, 7.0, MP EW 2 DN S7= 9034.75
12205: M. Krasowska - L. Faber, 7.0, MP EW 2 HS D7= 11047.75
13202: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP EW 3 NTE S2= 60038.14
13202: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP EW 2 NTS SQ-1 10057.39
14218: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 3.0, MP EW 3 NTE H8+1 43053.35
14218: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 3.0, MP EW 2 NTW H3+1 15086.93
15216: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP EW 3 HS DQ-3 30072.57
15216: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP EW 3 SW HA-1 5068.75
 +/-
 WYNIK57.05
 MIEJSCE54