Turniej na maksy

Poniedziałek, 4 czerwca 2018

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 195: R. Cieślik - J. Pasich, 10.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1210: K. Michałek - J. Michałek, 28.0, MP/SL NS 3 CE HK+1 13027.40
1210: K. Michałek - J. Michałek, 28.0, MP/SL NS 2 HS D7= 11052.25
2211: P. Stefanów - R. Rostek, 5.0, MP/LU NS 3 NTE DJ+1 63018.08
2211: P. Stefanów - R. Rostek, 5.0, MP/LU NS 2 SW C6= 11025.85
3208: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP NS 3 NTW HQ= 40084.64
3208: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP NS 3 NTW C8-1 10075.85
4209: P. Stopa - P. Radzikowski, 22.0, MP NS 4 HxS CJ-2 50018.86
4209: P. Stopa - P. Radzikowski, 22.0, MP NS 2 NTE H3-2 10049.43
5206: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP NS 2 NTE HK-1 10035.11
5206: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP NS 1 NTN HA-1 10022.47
6207: J. Stasica - G. Superson, 24.0, MP NS 3 NTN ST-2 10017.51
6207: J. Stasica - G. Superson, 24.0, MP NS 5 SxW DA-2 30044.14
7204: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP NS 2 DN SK+1 11018.00
7204: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP NS 4 HS H3-1 5019.53
8205: M. Krasowska - L. Faber, 7.0, MP NS 3 NTxN HT= 75096.93
8205: M. Krasowska - L. Faber, 7.0, MP NS 1 NTS DA+3 18070.11
9218: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 3.0, MP NS 5 CxS SK-2 30033.81
9218: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 3.0, MP NS 3 SE CK-1 5031.82
10216: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP NS 2 HE C3+1 14036.93
10216: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP NS 3 HN S3= 14029.50
11217: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL EW 4 HS HJ= 6207.30
11217: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL EW 3 NTW C3-2 20014.05
12214: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP EW 2 HE DQ-1 10039.27
12214: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP EW 2 SE CT+3 20072.03
13215: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP EW 5 HE SA= 65072.03
13215: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP EW 6 SW HA-1 10023.28
14212: M. Sady - M. Kiepura, 17.0, MP EW 4 HW D3-2 1001.73
14212: M. Sady - M. Kiepura, 17.0, MP EW 3 NTW D3+2 46076.15
15213: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP EW 3 NTE C3-2 20032.57
15213: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP EW 6 NTS D2-1 5043.72
 +/-
 WYNIK39.68
 MIEJSCE347