Turniej na maksy

Poniedziałek, 4 czerwca 2018

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 341: P. Walczak - K. Kalida, 21.5, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1338: T. Dziadykiewicz - J. Sztuba, 3.5, WP NS 2 NTE S3-2 20090.96
1338: T. Dziadykiewicz - J. Sztuba, 3.5, WP NS 2 SE C10+1 14075.42
2335: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, LD NS 4 HE D3+1 65027.97
2335: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, LD NS 6 SE D4= 14305.18
3334: M. Kanikowski - M. Wybranowski, 9.0, WP NS 3 HE S8= 14077.87
3334: M. Kanikowski - M. Wybranowski, 9.0, WP NS 3 NTW DJ+1 43062.35
4346: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP NS 3 SN CA-1 10021.43
4346: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP NS 6 SS D2-1 5056.28
5350: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP NS 4 SN C8+1 65094.50
5350: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP NS 2 NTS D3-1 5070.22
6345: B. Świątek - J. Borychowski, 24.0, WP NS 3 CE HK+1 13027.40
6345: B. Świątek - J. Borychowski, 24.0, WP NS 1 NTS D7= 9028.37
7336: E. Grzybek - J. Mścisz, 22.0, WP NS 3 NTE S2= 60061.86
7336: E. Grzybek - J. Mścisz, 22.0, WP NS 2 SE C2= 11025.85
8352: E. Knapik - Z. Mikołajczyk, 9.0, WP NS 3 NTE S2+1 43046.65
8352: E. Knapik - Z. Mikołajczyk, 9.0, WP NS 3 D xE H10+1 8700.00
9344: S. Masternak - M. Górny, 10.0, WP NS 3 HN CJ-1 10065.71
9344: S. Masternak - M. Górny, 10.0, WP NS 5 DW C3-1 5031.25
10348: J. Łaniewska - P. Boroń, 6.0, WP NS 2 HN H2+1 14074.44
10348: J. Łaniewska - P. Boroń, 6.0, WP NS 2 DN H5= 9049.44
11353: P. Tyranowski - P. Surdyk, 8.0, WP NS 4 SE C2= 42023.58
11353: P. Tyranowski - P. Surdyk, 8.0, WP NS 3 SE CK-2 10055.40
12343: K. Galubiński - B. Jakubowska, 5.0, WP NS 4 HW C6-2 20095.45
12343: K. Galubiński - B. Jakubowska, 5.0, WP NS 3 NTN S2+1 63092.98
13339: A. Kucharski - A. Meller, 9.0, WP NS 3 HS DK-2 2004.21
13339: A. Kucharski - A. Meller, 9.0, WP NS 3 NTW C10-1 10057.86
 +/-
 WYNIK50.87
 MIEJSCE168