Turniej na maksy

Poniedziałek, 4 czerwca 2018

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 347: W. Bąk - Z. Wawrzyniak, 8.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1353: P. Tyranowski - P. Surdyk, 8.0, WP NS 3 CE HK+2 15018.65
1353: P. Tyranowski - P. Surdyk, 8.0, WP NS 2 DE S10-1 5019.10
2343: K. Galubiński - B. Jakubowska, 5.0, WP NS 3 NTE S2= 60061.86
2343: K. Galubiński - B. Jakubowska, 5.0, WP NS 1 NTS SQ= 9062.21
3339: A. Kucharski - A. Meller, 9.0, WP NS 3 NTE S4+1 43046.65
3339: A. Kucharski - A. Meller, 9.0, WP NS 2 NTW SK+1 15013.07
4338: T. Dziadykiewicz - J. Sztuba, 3.5, WP NS 4 H xS DQ-2 50018.86
4338: T. Dziadykiewicz - J. Sztuba, 3.5, WP NS 2 HN D8+2 17084.94
5335: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, LD NS 3 HN CA-1 5020.51
5335: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, LD NS 2 DN H5= 9049.44
6334: M. Kanikowski - M. Wybranowski, 9.0, WP NS 4 SE D6-1 5083.24
6334: M. Kanikowski - M. Wybranowski, 9.0, WP NS 3 CS SQ= 11078.41
7346: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP NS 4 HE C6-1 10079.54
7346: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP NS 4 HN CJ= 62067.42
8350: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP NS 3 HS DJ= 14048.31
8350: L. Gapińska - M. Gapiński, 3.5, WP NS 3 NTE H4= 60017.70
9345: B. Świątek - J. Borychowski, 24.0, WP NS 1 SS D9= 8028.25
9345: B. Świątek - J. Borychowski, 24.0, WP NS 3 SW HQ= 14075.42
10336: E. Grzybek - J. Mścisz, 22.0, WP NS 4 HE D3+1 65027.97
10336: E. Grzybek - J. Mścisz, 22.0, WP NS 5 SW HA-1 10076.72
11352: E. Knapik - Z. Mikołajczyk, 9.0, WP NS 3 NTW CK+1 43021.56
11352: E. Knapik - Z. Mikołajczyk, 9.0, WP NS 3 NTW DJ+1 43062.35
12344: S. Masternak - M. Górny, 10.0, WP NS 5 DW SA-2 20067.43
12344: S. Masternak - M. Górny, 10.0, WP NS 6 SN C8-1 5056.28
13348: J. Łaniewska - P. Boroń, 6.0, WP NS 4 SS DJ= 62066.47
13348: J. Łaniewska - P. Boroń, 6.0, WP NS 2 NTS H4-2 10037.08
 +/-
 WYNIK49.59
 MIEJSCE197