Turniej na maksy

Poniedziałek, 4 czerwca 2018

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 202: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1187: T. Bisping - J. Jeleń, 7.5, MP EW 3 SxE D6= 53091.47
1187: T. Bisping - J. Jeleń, 7.5, MP EW 4 CN SQ-1 10084.09
2188: D. Motyl - J. Wrześniak, 4.0, MP EW 2 HS HJ+2 17025.00
2188: D. Motyl - J. Wrześniak, 4.0, MP EW 3 NTE H4= 60082.30
3189: A. Harasimowicz - W. Stachnik, 9.0, MP EW 4 HE D3+1 65072.03
3189: A. Harasimowicz - W. Stachnik, 9.0, MP EW 5 SE H6= 65058.33
4190: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP EW 2 HE C9= 11088.28
4190: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP EW 6 NTS S5-1 5043.72
5191: Ł. Lebioda - A. Jezioro, 40.0, MP EW 3 CE DA+1 13072.60
5191: Ł. Lebioda - A. Jezioro, 40.0, MP EW 3 DE C3-1 5080.90
6192: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP EW 3 NTE S4+1 43053.35
6192: A. Wójcik - S. Błaszczyk, 6.0, MP EW 3 NTW C3-1 10024.15
7193: W. Gąssowski - M. Lankosz, 21.0, MP EW 3 HN DA= 14025.56
7193: W. Gąssowski - M. Lankosz, 21.0, MP EW 3 DN H5-1 10077.53
8194: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP EW 4 DxN C9-2 50099.52
8194: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP EW 3 NTS C3= 40039.33
9196: J. Barczyk - Z. Burda, 8.5, MP EW 3 SE C3+1 17082.67
9196: J. Barczyk - Z. Burda, 8.5, MP EW 4 HN H7= 62032.58
10197: S. Dynowski - H. Święch, 11.0, MP EW 1 NTE S5-1 10039.27
10197: S. Dynowski - H. Święch, 11.0, MP EW 2 SE CT+1 14024.58
11198: T. Garbacik - Z. Reczek, 24.0, MP NS 2 HE DQ= 11081.60
11198: T. Garbacik - Z. Reczek, 24.0, MP NS 3 NTxxW S4+1 10000.01
12199: B. Biernacki - M. Szłapak, 0.0, MP NS 3 NTN D9+1 63087.85
12199: B. Biernacki - M. Szłapak, 0.0, MP NS 2 HN H7-2 10037.08
13200: H. Jaworowski - K. Latawiec, 24.0, MP NS 3 NTE S2= 60061.86
13200: H. Jaworowski - K. Latawiec, 24.0, MP NS 2 NTS SQ-1 10042.61
14201: K. Ciborowski - Ł. Ciborowska, 2.5, MP NS 4 HxS DQ-2 50018.86
14201: K. Ciborowski - Ł. Ciborowska, 2.5, MP NS 3 NTxW ST-3 50092.04
15203: B. Batkiewicz - M. Czopek, 16.0, MP NS 2 HS CA-1 5026.40
15203: B. Batkiewicz - M. Czopek, 16.0, MP NS 5 HS SA+2 71080.75
 +/-
 WYNIK57.54
 MIEJSCE46