Turniej na maksy

Poniedziałek, 4 czerwca 2018

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 191: Ł. Lebioda - A. Jezioro, 40.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1206: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP NS 4 HE C4+1 65027.97
1206: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP NS 4 SE C4+1 65041.67
2207: J. Stasica - G. Superson, 24.0, MP NS 3 NTE D9+1 43021.56
2207: J. Stasica - G. Superson, 24.0, MP NS 3 NTE H5+1 43062.35
3204: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP NS 5 DE SA-3 30083.42
3204: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP NS 7 SN H9-3 1505.72
4205: M. Krasowska - L. Faber, 7.0, MP NS 3 NTN C6= 60043.06
4205: M. Krasowska - L. Faber, 7.0, MP NS 1 NTN S6-1 5070.22
5202: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP NS 3 CE DA+1 13027.40
5202: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP NS 3 DE C3-1 5019.10
6218: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 3.0, MP NS 3 NTE S2= 60061.86
6218: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 3.0, MP NS 3 CN SQ+1 13092.89
7216: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP NS 3 NTE S4+1 43046.65
7216: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP NS 3 HxN CQ-3 5004.27
8217: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL NS 3 NTE C2+2 6608.01
8217: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL NS 4 DE HA-1 5031.25
9215: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP NS 3 HN CA-1 5020.51
9215: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP NS 2 DxN H5= 18095.22
10212: M. Sady - M. Kiepura, 17.0, MP NS 2 DN H9+2 13067.79
10212: M. Sady - M. Kiepura, 17.0, MP NS 5 SxE H2-2 30044.14
11213: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP NS 3 HN S5+1 17056.86
11213: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP EW 3 NTN C3= 40039.33
12210: K. Michałek - J. Michałek, 28.0, MP/SL EW 2 HE CA= 11093.58
12210: K. Michałek - J. Michałek, 28.0, MP/SL EW 1 NTN CT= 9096.93
13211: P. Stefanów - R. Rostek, 5.0, MP/LU EW 3 SE H8+1 17051.42
13211: P. Stefanów - R. Rostek, 5.0, MP/LU EW 3 CN SQ= 11021.59
14208: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP EW 3 SxN D2-5 110098.86
14208: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP EW 4 HN H7-1 10087.36
15209: P. Stopa - P. Radzikowski, 22.0, MP EW 3 HN DA= 14051.69
15209: P. Stopa - P. Radzikowski, 22.0, MP EW 3 HE D5-1 10042.14
 +/-
 WYNIK50.49
 MIEJSCE177