Turniej na maksy

Poniedziałek, 4 czerwca 2018

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 303: T. Kocurek - A. Kocurek, 1.5, SL, SL/106

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1305: J. Miś - K. Gacek, 8.0, SL NS 4 D xW SK= 7100.57
1305: J. Miś - K. Gacek, 8.0, SL NS 2 HS DQ-2 20040.29
1305: J. Miś - K. Gacek, 8.0, SL NS 3 HS SK= 14066.48
2302: M. Blat - J. Skwark, 24.0, SL NS 2 HN S5+1 14074.44
2302: M. Blat - J. Skwark, 24.0, SL NS 3 DN H5-1 10022.47
2302: M. Blat - J. Skwark, 24.0, SL NS 2 NT xN S10-1 10017.51
3300: J. Trojanowska - A. Fedko, 0.0, SL NS 4 S xE DJ= 5906.25
3300: J. Trojanowska - A. Fedko, 0.0, SL NS 1 NTN S5= 9043.47
3300: J. Trojanowska - A. Fedko, 0.0, SL NS 4 DS HA-1 5063.92
4298: B. Budzyn - J. Mojżesz, 10.0, SL NS 4 HN H6= 62067.42
4298: B. Budzyn - J. Mojżesz, 10.0, SL NS 3 HS D2+1 17075.00
4298: B. Budzyn - J. Mojżesz, 10.0, SL NS 3 HE D5-1 10057.86
5296: K. Gawron - Z. Pędziałek, 1.5, -/SL NS 2 SS D6-1 10013.00
5296: K. Gawron - Z. Pędziałek, 1.5, -/SL NS 4 SW HQ= 42013.00
5296: K. Gawron - Z. Pędziałek, 1.5, -/SL NS 5 DW C10+1 62055.93
6294: P. Kamiński - Ł. Stworzewicz, 7.0, SL NS 5 SE H10= 65041.67
6294: P. Kamiński - Ł. Stworzewicz, 7.0, SL NS 3 NTW D9= 40058.91
6294: P. Kamiński - Ł. Stworzewicz, 7.0, SL NS 3 NTW S9= 40088.21
7292: M. Zarębski - J. Ujma, 16.0, SL EW 6 D xW SA-3 8000.29
7292: M. Zarębski - J. Ujma, 16.0, SL EW 4 NTS C5= 43018.58
7292: M. Zarębski - J. Ujma, 16.0, SL EW 3 NTN S9+2 6600.88
8290: M. Pająk - J. Hamryszak, 1.5, SL EW 1 NT xS S6= 1802.53
8290: M. Pająk - J. Hamryszak, 1.5, SL EW 3 H xN H2-3 50095.48
8290: M. Pająk - J. Hamryszak, 1.5, SL EW 1 HS D8+1 11047.75
9306: K. Cios - L. Krzeczek, 18.0, SL EW 3 NTE S6+1 63081.92
9306: K. Cios - L. Krzeczek, 18.0, SL EW 1 NTS SQ= 9037.79
9306: K. Cios - L. Krzeczek, 18.0, SL EW 3 NTE HK+1 43053.35
 +/-
 WYNIK42.41
 MIEJSCE320