Turniej na maksy

Poniedziałek, 4 czerwca 2018

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 198: T. Garbacik - Z. Reczek, 24.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1215: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP NS 3 HxS DQ-2 50018.86
1215: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP NS 1 NTE H8-1 5031.25
2212: M. Sady - M. Kiepura, 17.0, MP NS 3 HN S6= 14074.44
2212: M. Sady - M. Kiepura, 17.0, MP NS 2 SN H6+1 14089.89
3213: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP NS 3 NTN HJ-3 1509.98
3213: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP NS 5 DN S5+2 64072.45
4210: K. Michałek - J. Michałek, 28.0, MP/SL NS 4 HS CA-1 10010.39
4210: K. Michałek - J. Michałek, 28.0, MP/SL NS 3 NTS C3= 40060.67
5211: P. Stefanów - R. Rostek, 5.0, MP/LU NS 2 HW C6= 1106.42
5211: P. Stefanów - R. Rostek, 5.0, MP/LU NS 2 HN D2+1 14013.13
6208: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP NS 5 DxN DA-2 30033.81
6208: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP NS 3 CS SQ= 11078.41
7209: P. Stopa - P. Radzikowski, 22.0, MP NS 3 HW H5= 14036.93
7209: P. Stopa - P. Radzikowski, 22.0, MP NS 4 HN S2-1 10012.64
8206: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP NS 3 DE HA-2 10027.53
8206: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP NS 3 NTW HT-1 10057.86
9204: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP NS 3 NTxN D6-2 5000.00
9204: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP NS 4 SW HQ= 42013.00
10205: M. Krasowska - L. Faber, 7.0, MP NS 5 SxN HK-3 50065.25
10205: M. Krasowska - L. Faber, 7.0, MP NS 6 SW HA-1 10076.72
11202: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP EW 2 HE DQ= 11018.40
11202: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP EW 3 NTxxW S4+1 100099.99
12218: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 3.0, MP EW 3 NTE S6-2 20032.57
12218: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 3.0, MP EW 6 SS CT-2 10076.85
13216: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP EW 4 SN S5= 62033.53
13216: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP EW 2 NTS H4-2 10062.92
14217: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL EW 3 HN C5-2 10053.39
14217: A. Lubojemski - W. Klapper, 34.0, MP/SL EW 1 NTS S2+2 1506.18
15214: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP EW 3 NTE DJ+1 63081.92
15214: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP EW 4 SxE HA-2 5000.00
 +/-
 WYNIK41.85
 MIEJSCE327