Turniej na maksy
Poniedziałek, 21 sierpnia 2017
Wyniki z 17 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
298
Krzysztof Orzechowski
Jerzy Sadowski
5.0
12.0
ZP
ZP/308
73.09
34
2
56
Adrian Bakalarz
Jakub Zatorski
7.0
1.5
SL
MA
KOIM/248
68.82
34
3
104
Adam Amrozy
Bolesław Krzewski
3.0
9.0
LD
MA/65
68.77
33
4
117
Jerzy Sadowski
Dominik Głowacki
3.0
1.0
MA
MA/88
66.00
33
5
45
Mikołaj Bogucki
Łukasz Kasperczyk
0.5
1.5
MP
KOIM/248
64.51
32
6
171
Jerzy Stworzewicz
Jerzy Michałek
12.0
21.0
SL
MP/40
63.76
32
7
147
Jerzy Dusza
Jerzy Grabowski
3.0
7.0
MP
MP/138
63.52
31
8
76
Mariusz Krakowiak
Mariusz Bielski
5.0
4.0
KP
KP/50
63.49
31
9
33
Andrzej Kaźmierczak
Sławomir Zimniak
12.0
5.0
DS
DS/72
63.28
30
10
38
Jarosław Molenda
Artur Winkler
9.0
9.0
DS
DS/72
63.15
30
11
266
Karol Mońko
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WP
WP/244
62.41
29
12
230
Stefan Osadnik
Edwin Szenkelbach
9.0
9.0
SL
SL/87
61.93
29
13
285
Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
4.0
4.0
WP
WP/244
61.39
28
14
42
Dominika Ocylok
Julia Grodzka
2.0
1.5
DS
LU
KOIM/248
61.22
28
15
2
Maciej Chojnacki
Ryszard Menzfeld
4.0
5.0
DS
DS/104
60.93
27
16
58
Gabriel Chrabąszcz
Wiktor Gut
1.5
0.0
MP
KOIM/248
60.78
27
17
18
Andrzej Suchodolski
Janusz Kowalski
4.0
1.5
DS
DS/67
60.06
27
18
270
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WP
WP/244
59.95
26
19
252
Andrzej Dymek
Leszek Rosochowicz
4.0
5.0
WP
WP/244
59.82
26
20
246
Piotr Stefański
Jan Jarmuż
4.0
4.0
WP
KP
WP/147
59.43
25
21
113
Wojciech Adamkiewicz
Zbigniew Garlej
3.0
4.0
MA
MA/88
59.21
25
22
25
Andrzej Robak
Zdzisław Malkiewicz
4.0
4.0
DS
DS/67
0.42
59.14
24
23
13
Zbigniew Sobczyk
Lech Warężak
12.0
9.0
DS
DS/67
58.98
24
24
121
Adam Karczmarz
Piotr Marudziński
5.0
5.0
MA
MA/88
58.77
23
25
249
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
12.0
9.0
WP
WP/147
58.64
23
26
89
Bogdan Zieliński
Halina Pientka
5.0
2.5
KP
KP/50
58.60
23
27
28
Piotr Kulesza
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DS
DS/67
58.56
22
28
264
Michał Kanikowski
Stanisław Drzymała
5.0
5.0
WP
WP/244
58.35
22
29
130
Jerzy Wielgus
Robert Mostek
4.0
4.0
MP
MP/137
58.17
21
30
100
Andrzej Krakowiak
Andrzej Kaźmierczak
5.0
5.0
LD
LD/48
58.15
21
31
150
Jan Gorczyca
Andrzej Kokoszyński
2.5
0.0
MP
MP/138
58.04
20
32
188
Zbigniew Kozioł
Marek Rusek
4.0
2.5
PK
PK/51
57.94
20
33
271
Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WP
WP/244
57.91
19
34
192
Andrzej Pella
Jan Pyda
4.0
5.0
PM
PM/102
57.60
19
35
195
Kazimierz Dominiak
Mirosław Małypan
9.0
4.0
PM
PM/102
57.50
18
36
267
Jacek Kokociński
Jerzy Nowak
5.0
12.0
WP
WP/244
57.31
18
37
222
Krzysztof Śliwoń
Piotr Matkowski
13.0
13.0
SL
SL/87
57.14
18
38
242
Ryszard Szamałek
Wojciech Zimniak
4.0
4.0
WP
WP/147
57.11
17
39
226
Jacek Bryja
Jan Sucharkiewicz
4.0
18.0
SL
SL/87
56.95
17
40
73
Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
5.0
5.0
KP
KP/50
56.90
16
41
181
Tadeusz Urbanek
Zbigniew Wilisowski
5.0
5.0
PK
PK/51
56.80
16
42
136
Andrzej Gałęza
Krzysztof Kapusta
5.0
5.0
MP
MP/137
56.70
15
43
261
Jerzy Roszak
Janusz Kopras
9.0
3.0
WP
WP/244
56.50
15
44
140
Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
9.0
12.0
MP
PK
MP/137
56.43
14
45
114
Andrzej Niewiadomski
Kazimierz Głowacki
5.0
2.0
MA
MA/88
56.42
14
46
295
Lechosław Błaziński
Marek Żakowicz
12.0
12.0
ZP
ZP/308
56.39
14
47
34
Marek Drecki
Tadeusz Kowalik
7.0
5.0
DS
DS/72
56.26
13
48
199
Witold Kaliński
Stanisław Szejko
12.0
7.0
PM
PM/102
56.21
13
49
167
Piotr Ludwikowski
Mirosław Kołton
5.0
9.0
MP
MP/40
56.12
12
50
243
Mirosław Jankowski
Robert Góralczyk
0.5
1.5
WP
WP/147
55.96
12
51
119
Jerzy Pałysa
Jerzy Cichowski
1.5
1.5
MA
MA/88
55.92
11
52
194
Zygfryd Figurski
Andrzej Osiński
1.0
2.0
PM
PM/102
55.87
11
53
180
Kazimierz Chłobowski
Reginald Sukiennik
11.0
12.0
MP
MP/40
55.83
10
54
86
Piotr Proporowicz
Wiesław Paczkowski
4.0
5.0
KP
KP/50
55.81
10
55
236
Jacek Radomski
Stanisław Adamczyk
9.0
7.0
SL
SL/87
55.75
9
56
7
Stanisław Cygan
Zdzisław Niemirski
1.5
0.0
DS
NZ
DS/104
55.72
9
57
96
Henryk Krakowiak
Arkadiusz Gotwald
3.0
2.5
LD
LD/48
55.68
9
58
44
Aron Shindler
Dominik Rajtar
1.0
1.5
MP
KOIM/248
-0.58
55.64
8
59
175
Jerzy Jeleń
Jacek Stasica
2.0
13.0
PM
MP
MP/40
55.61
8
60
47
Karol Kraska
Marcel Fabiańczyk
0.0
0.0
MP
KOIM/248
55.58
7
61
137
Zbigniew Świderek
Władysław Słowik
4.0
11.0
MP
MP/137
55.54
7
62
128
Andrzej Kuchta
Mirosław Jastrząb
2.0
2.0
MP
MP/137
55.29
7
63
225
Krzysztof Gaweł
Alfred Bartkowiak
5.0
5.0
SL
SL/87
55.18
7
64
179
Stanisław Urbanowski
Halina Święch
7.0
7.0
MP
MP/40
55.17
7
65
279
Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WP
WP/244
54.79
7
66
205
Antoni Sękowski
Marek Kryniewski
18.0
5.0
PM
PM/102
54.79
7
67
277
Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WP
WP/244
54.79
7
68
176
Marcin Wilczyński
Waldemar Rybka
5.0
4.0
MP
MP/40
54.77
7
69
214
Jacek Stokowacki
Zygmunt Sienicki
4.0
13.0
SL
SL/87
54.72
7
70
296
Stanisław Kietrys
Lech Sulżycki
7.0
7.0
ZP
ZP/308
54.71
7
71
220
Leszek Niemiec
Andrzej Bacik
13.0
9.0
SL
SL/87
54.69
6
72
131
Ryszard Skotarski
Błażej Krawczyk
12.0
5.0
MP
MP/137
54.64
6
73
178
Andrzej Wójcik
Leszek Ochał
3.0
2.5
MP
MP/40
54.62
6
74
37
Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DS
DS/72
54.59
6
75
206
Edmund Pinkiewicz
Waldemar Warzała
12.0
12.0
PM
PM/102
54.50
6
76
102
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
4.0
4.0
LD
LD/48
54.45
6
77
1
Włodzimierz Kubas
Marek Trafała
2.5
0.0
DS
NZ
DS/104
54.28
6
78
200
Marek Piętak
Dariusz Wiktorko
1.5
1.5
PM
PM/102
54.19
6
79
85
Stanisław Łański
Jarosław Żurawski
9.0
4.0
KP
KP/50
54.18
6
80
69
Józef Szulc
Tadeusz Rakoczy
1.5
2.5
KP
KP/50
54.15
6
81
55
Kamil Liszka
Paweł Hermansdorfer
0.0
0.5
MP
SL
KOIM/248
-0.58
53.93
6
82
239
Andrzej Szymczak
Ireneusz Kowalczyk
17.0
21.0
SL
SL/87
53.83
6
83
43
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
0.0
0.5
MP
KOIM/248
53.79
6
84
71
Janusz Kochanowski
Józef Palewicz
0.5
4.0
KP
KP/50
53.70
5
85
263
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
2.5
WP
WP/244
53.66
5
86
83
Marek Bałabuch
Piotr Centek
1.5
0.5
KP
KP/50
53.62
5
87
10
Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
0.5
1.5
DS
DS/104
53.50
5
88
232
Zdzisław Krzemiński
Tomasz Gąsior
12.0
0.5
SL
SL/87
53.50
5
89
157
Barbara Lesiecka
Katarzyna Michałek
7.0
7.0
MP
SL
MP/40
53.39
5
90
20
Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
4.0
DS
DS/67
53.37
5
91
8
Zofia Rożniatowska
Józef Rząsa
4.0
2.5
SL
DS
DS/104
53.31
5
92
112
Leszek Dzieńkowski
Kazimierz Falkowski
7.0
5.0
MA
MA/65
53.21
5
93
165
Czesław Myszczyszyn
Jan Szafraniec
3.0
2.5
MP
MP/40
53.20
5
94
218
Józef Kowalik
Zbigniew Słaby
1.0
5.0
SL
SL/87
53.16
5
95
66
Wojciech Starzyk
Łukasz Słuszniak
0.0
0.0
MP
KOIM/248
53.13
5
96
145
Maciej Rodzaj
Waldemar Guła
7.0
5.0
MP
MP/137
53.00
5
97
78
Bogumił Drews
Michał Dolny
0.0
2.0
KP
KP/50
52.96
4
98
49
Agnieszka Wierzbowska
Robert Różak
0.0
5.0
MP
KOIM/248
52.90
4
99
41
Julia Chrabąszcz
Michał Stasik
0.0
1.0
MP
KOIM/248
52.86
4
100
223
Andrzej Wojnarowski
Sławomir Wiszniewski
7.0
4.0
OP
SL/87
52.79
4
101
54
Jakub Dziuba
Piotr Pyrak
1.0
0.0
MA
KOIM/248
52.79
4
102
63
Kinga Kowal
Alicja Bigosińska
1.0
0.0
MP
KOIM/248
52.75
4
103
294
Eugeniusz Kozak
Maciej Silski
1.0
0.0
ZP
ZP/308
52.68
4
104
51
Zuzanna Bilińska
Hanna Cudak
0.0
0.0
KOIM/248
52.64
4
105
265
Adam Peszke
Maciej Wybranowski
4.0
4.0
WP
WP/244
52.57
4
106
168
Marek Heichel
Adam Cichoń
3.0
2.5
MP
MP/40
52.50
4
107
93
Teresa Pudelewicz
Dariusz Kardas
4.0
11.0
LD
LD/48
52.43
4
108
127
Marek Surmiak
Bronisław Micek
5.0
7.0
MP
MP/137
52.32
4
109
291
Mirosław Sankiewicz
Henryk Pakuła
5.0
4.0
ZP
ZP/308
52.32
4
110
203
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
5.0
4.0
PM
PM/102
52.24
3
111
12
Zbigniew Skórecki
Radosław Surowiak
3.0
4.0
DS
DS/104
52.14
3
112
216
Zdzisław Małek
Krzysztof Zieliński
9.0
7.0
SL
SL/87
52.07
3
113
118
Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
2.0
MA
MA/88
52.02
3
114
248
Andrzej Przybylski
Leszek Nowakowski
2.0
1.5
WP
WP/147
51.95
3
115
198
Aleksander Chrenowski
Aldona Chrenowska
13.0
4.0
PM
PM/102
51.95
3
116
74
Danuta Żmudzka
Marek Skonieczny
0.0
0.5
KP
KP/50
51.85
3
117
26
Leszek Haber
Andrzej Sobina
4.0
3.0
DS
OP
DS/67
51.84
3
118
97
Adam Motyka
Karol Kałuziński
3.0
5.0
LD
LD/48
51.84
3
119
144
Piotr Markiewicz
Stanisław Prokuszki
5.0
3.0
MP
MP/137
51.82
3
120
299
Jerzy Schulz
Kazimierz Wiliński
9.0
7.0
ZP
ZP/308
51.70
3
121
177
Andrzej Borek
Kazimierz Dziadkowiec
5.0
5.0
MP
MP/40
51.65
3
122
161
Mieczysław Szwarc
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MP
MP/40
51.57
3
123
235
Andrzej Piecuch
Mirosław Zieliński
9.0
13.0
SL
SL/87
51.55
2
124
109
Jarosław Szczygieł
Maciej Wiącek
4.0
12.0
MA
MA/65
51.54
2
125
229
Tomasz Bednarek
Marek Skulimowski
7.0
5.0
SL
SL/87
51.47
2
126
153
Edward Warząchowski
Stanisław Mierzwa
12.0
7.0
MP
MP/40
51.45
2
127
163
Robert Podsiadły
Janusz Natorski
4.0
5.0
MP
MP/40
51.31
2
128
184
Andrzej Janda
Andrzej Stasiński
5.0
5.0
PK
PK/51
51.28
2
129
116
Jacek Bąkowski
Stanisław Siwek
3.0
7.0
MA
MA/88
-0.58
51.21
2
130
3
Lech Moliński
Krzysztof Baranowski
2.0
1.5
DS
DS/104
51.16
2
131
23
Michał Stadnik
Jerzy Więcławski
4.0
4.0
DS
DS/67
51.03
2
132
237
Zbigniew Tymków
Stanisław Drabczyk
12.0
5.0
SL
SL/87
50.92
2
133
212
Stefan Kowalczyk
Marek Nowakowski
18.0
9.0
SL
SL/87
50.88
2
134
172
Kazimierz Gałka
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MP
MP/40
50.85
2
135
257
Tomasz Buchnajzer
Tomasz Wasilewski
5.0
7.0
WP
WP/244
50.81
2
136
62
Milena Szewczyk
Joanna Kokot
0.0
1.5
MA
DS
KOIM/248
50.73
1
137
268
Jerzy Mścisz
Marek Sosiński
13.0
7.0
WP
WP/244
50.71
1
138
260
Henryk Duszyński
Krzysztof Galubiński
4.0
1.5
WP
WP/244
50.58
1
139
190
Zdzisław Żuber
Tadeusz Książek
3.0
2.5
PK
PK/51
50.46
1
140
138
Sebastian Piotrowski
Leszek Gabriel
0.5
7.0
MP
MP/137
50.40
1
141
70
Andrzej Sielużycki
Andrzej Karczewski
2.5
3.0
KP
KP/50
50.39
1
142
221
Jerzy Niemiec
Krzysztof Kalita
5.0
5.0
SL
SL/87
50.38
1
143
281
Andrzej Latanowicz
Andrzej Mazurek
7.0
11.0
WP
WP/244
50.27
1
144
88
Maciej Sukniak
Jarosław Jamroszczak
3.0
3.0
KP
KP/50
50.10
1
145
224
Andrzej Hermansdorfer
Janusz Pisarek
7.0
7.0
SL
SL/87
50.05
1
146
64
Przemysław Kurzak
Dominik Florczak
2.5
0.0
OP
MA
KOIM/248
50.02
1
147
106
Piotr Nowicki
Leszek Szeląg
5.0
5.0
LD
MA/65
49.94
1
148
233
Piotr Kondziołka
Roman Gąska
3.0
1.5
SL
SL/87
49.94
149
77
Elżbieta Olejnik
Grzegorz Olejnik
1.5
1.0
KP
KP/50
49.90
150
183
Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/51
49.87
151
68
Jerzy Kowalski
Kazimierz Ligęza
13.0
5.0
KP
KP/50
49.84
152
287
Jerzy Dziemidowicz
Stanisław Kamiński
2.5
5.0
ZP
ZP/308
49.80
153
197
Józef Idczak
Ryszard Jarmużewski
7.0
5.0
PM
PM/102
49.79
154
142
Dariusz Sosin
Kazimierz Banek
5.0
7.0
MP
MP/137
49.74
155
256
Ewa Knapik
Andrzej Ostrowski
5.0
2.0
WP
WP/244
49.61
156
276
Eugeniusz Dota
Leszek Zembrowski
2.5
4.0
WP
WP/244
49.60
157
202
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
4.0
4.0
PM
PM/102
49.51
158
16
Andrzej Szczotka
Andrzej Chodowski
2.0
1.5
DS
DS/67
0.42
49.34
159
283
Andrzej Proniewicz
Lidia Gapińska
3.0
1.5
WP
WP/244
49.31
160
35
Ryszard Suder
Albina Suder
2.5
2.5
DS
DS/72
49.30
161
9
Kazimierz Radomski
Ryszard Dynowski
0.0
0.0
NZ
DS/104
49.26
162
228
Adam Ziętek
Wojciech Wnętrzak
4.0
2.0
SL
SL/87
49.13
163
274
Krzysztof Janecki
Rafał Milinkiewicz
1.5
0.0
WP
WP/244
49.01
164
290
Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZP
ZP/308
48.97
165
201
Janusz Kobylarski
Artur Toeplitz
5.0
5.0
PM
PM/102
48.93
166
92
Mirosław Marszał
Zbigniew Kowalczyk
5.0
2.0
LD
LD/48
48.91
167
207
Aleksander Górski
Kamil Puczyłowski
1.5
1.5
PM
WM
PM/102
48.89
168
174
Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
3.0
2.0
MP
MP/40
48.88
169
292
Tadeusz Mediuch
Józef Kowalczyk
0.5
0.0
ZP
ZP/308
48.86
170
169
Jacek Brózda
Jarosław Duda
4.0
4.0
MP
MP/40
48.83
171
259
Sławomir Piechocki
Grzegorz Jędrzejewski
9.0
3.0
LB
WP
WP/244
48.80
172
151
Sławomir Czech
Roman Narewski
3.0
5.0
MP
MP/138
48.77
173
196
Mirosław Giełczyński
Tomasz Czekała
1.0
1.0
PM
PM/102
48.74
174
21
Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DS
DS/67
48.72
175
6
Jerzy Romańczyk
Jerzy Gdeczyk
5.0
3.0
DS
DS/104
48.68
176
60
Anna Skalny
Rafał Skalny
0.5
0.0
MP
KOIM/248
48.57
177
193
Gerhard Schroeder
Zbigniew Rokicki
5.0
1.5
GER
PM
PM/102
48.52
178
111
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
3.0
3.0
MA
MA/65
48.37
179
39
Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DS
DS/72
48.36
180
99
Jerzy Gaworczyk
Andrzej Skowroński
5.0
2.5
LD
LD/48
48.35
181
173
Ryszard Cieślik
Leszek Faber
2.5
3.0
MP
MP/40
48.35
182
158
Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MP
MP/40
48.32
183
159
Władysław Kaczor
Zbigniew Przeginiak
4.0
4.0
MP
MP/40
48.20
184
186
Bogdan Rojkowicz
Janusz Hołdan
5.0
0.0
PK
PK/51
48.20
185
297
Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
4.0
0.0
ZP
ZP/308
48.06
186
91
Marcin Zbroja
Igor Łobodziński
5.0
5.0
LD
LD/48
48.00
187
101
Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
3.0
0.0
LD
LD/48
47.96
188
15
Janusz Piernikowski
Lech Kostecki
7.0
5.0
DS
DS/67
47.95
189
282
John Catlow
Małgorzata Augustyn
2.0
2.0
WP
WP/244
47.90
190
90
Zbigniew Dąbek
Marian Jankowski
5.0
4.0
KP
KP/50
47.86
191
289
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZP
ZP/308
47.85
192
187
Robert Piechota
Ryszard Michalak
5.0
7.0
PK
PK/51
47.79
193
146
Andrzej Hycnar
Marcin Hycnar
13.0
0.0
PK
MP/137
47.63
194
269
Maciej Kokorniak
Piotr Długi
2.0
2.0
WP
WP/244
47.59
195
258
Janusz Suszczyński
Jarosław Nowak
4.0
2.0
WP
WP/244
47.39
196
14
Stanisław Greszta
Sławomir Zagórski
1.5
2.5
OP
DS
DS/67
47.27
197
162
Hanna Leskiewicz-Łazarska
Marzena Kwiecińska-Wilk
3.0
4.0
MP
MP/40
47.19
198
22
Krzysztof Obłój
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DS
DS/67
47.17
199
115
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MA
MA/88
-0.58
47.17
200
286
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WP
WP/244
47.14
201
52
Kamila Kiraga
Karolina Kowalska
1.5
1.5
MA
KOIM/248
47.03
202
98
Adam Żywiec
Krzysztof Cieślak
3.0
0.0
SL
LD
LD/48
46.94
203
152
Stanisław Przybylski
Tadeusz Przybycień
2.0
2.0
MP
MP/138
46.85
204
135
Jarosław Dębicki
Zbigniew Maj
5.0
0.0
SW
MP/137
46.80
205
139
Krzysztof Jakubas
Andrzej Pietrucha
3.0
7.0
MP
MP/137
46.72
206
241
Piotr Serkowski
Jacek Gronowski
1.5
0.5
WP
WP/147
46.66
207
255
Marian Kanikowski
Stefan Żuberek
3.0
4.0
WP
WP/244
46.51
208
57
Karolina Borek
Szymon Pawłowski
0.0
0.0
MA
KOIM/248
46.46
209
155
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MP
MP/40
46.39
210
19
Marcin Motykiewicz
Andrzej Pliszczyński
4.0
5.0
DS
DS/67
46.32
211
72
Marek Grużewski
Bogdan Podgajny
0.0
0.0
KP
KP/50
46.31
212
103
Tadeusz Gawroński
Roman Kiełkiewicz
4.0
4.0
MA
MA/65
46.22
213
166
Andrzej Lubojemski
Magdalena Lankosz
13.0
9.0
MP
MP/40
46.16
214
250
Rafał Mikołajczak
Jerzy Mielnicki
2.0
0.0
WP
WP/147
46.06
215
82
Karol Nowak
Zbigniew Mossakowski
2.5
3.0
KP
KP/50
45.90
216
231
Paweł Mierniczek
Robert Gruszka
7.0
3.0
SL
SL/87
45.85
217
284
Włodzimierz Kwiatkowski
Waldemar Nowak
12.0
4.0
WP
WP/244
45.84
218
5
Daniel Mujstra
Andrzej Jabłonowski
1.0
0.0
DS
NZ
DS/104
45.73
219
24
Barbara Radomska
Marian Krzypkowski
3.0
1.5
DS
DS/67
45.72
220
125
Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
2.5
2.5
MA
MA/88
45.68
221
213
Dominik Kaszowski
Henryk Grządziel
3.0
13.0
KP
SL
SL/87
45.66
222
105
Ireneusz Głowacki
Andrzej Jaroński
4.0
4.0
MA
MA/65
45.57
223
122
Hilary Ślesicki
Waldemar Ślesicki
4.0
2.5
WP
WM
MA/88
-0.58
45.45
224
262
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WP
WP/244
45.40
225
211
Jan Szwachuła
Andrzej Geisler
5.0
4.0
SL
SL/87
45.36
226
234
Jerzy Staszak
Patryk Kuczera-Dyga
7.0
5.0
SL
SL/87
45.33
227
245
Leszek Grzelak
Alojzy Lewandowski
0.0
4.0
WP
WP/147
45.31
228
87
Małgorzata Bajerska-Wasilius
Ewa Kubiak
0.0
0.0
KP
KP/50
45.30
229
170
Zdzisław Gędłek
Adam Owoc
5.0
2.5
MP
MP/40
45.29
230
29
Marcin Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
1.0
3.0
DS
DS/67
45.18
231
219
Krzysztof Łazikiewicz
Włodzimierz Konarzewski
2.0
2.5
SL
SL/87
45.17
232
107
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
1.5
2.0
MA
MA/65
45.03
233
251
Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.5
WP
WP/244
44.89
234
50
Agata Warunek
Filip Suwada
0.0
0.0
MP
KOIM/248
44.88
235
253
Zygfryd Banecki
Krzysztof Jordan
4.0
1.5
WP
WP/244
44.83
236
149
Oskar Trybus
Sławomir Kowalski
2.0
2.0
MP
MP/138
44.64
237
154
Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
0.0
2.0
MP
MP/40
44.24
238
191
Mike Heins
Robert Grisdale
5.0
1.0
USA
PM
PM/102
44.03
239
189
Jerzy Matelowski
Bogdan Ortyl
3.0
0.0
PK
PK/51
43.99
240
134
Lech Kozłowski
Stefan Bentkowski
1.5
1.5
MP
MP/137
43.96
241
247
Jerzy Pawełczak
Zbigniew Hęćka
2.0
3.0
WP
WP/147
43.93
242
204
Dorota Niewińska
Waldemar Niewiński
0.0
0.0
PM
PM/102
43.84
243
94
Mieczysław Niciak
Jan Dziubałtowski
0.0
0.0
LD
LD/48
43.76
244
133
Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.5
MP
MP/137
43.69
245
182
Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
3.0
PK
PK/51
43.67
246
75
Henryk Adamski
Arnold Borkowski
0.0
0.0
KP
KP/50
43.64
247
272
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
4.0
5.0
WP
WP/244
43.60
248
164
Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.0
MP
MP/40
43.54
249
95
Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
0.5
0.5
LD
LD/48
43.53
250
123
Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MA
MA/88
43.51
251
79
Mieczysław Romanowski
Lucyna Gozdek
2.5
1.5
KP
KP/50
43.47
252
141
Adam Stono
Ziemowit Sacha
11.0
1.0
PK
MP
MP/137
43.43
253
238
Marzena Ropska
Zbigniew Mącior
5.0
18.0
SL
SL/87
43.23
254
40
Tadeusz Kazimirowicz
Piotr Rapacki
0.0
1.5
DS
DS/72
43.04
255
254
Wojciech Witkowski
Piotr Biderman
2.0
3.0
WP
WP/244
42.86
256
132
Bogusław Lesiecki
Zygmunt Wróbel
12.0
2.5
MP
MP/137
42.58
257
208
Zdzisław Jędrzejczak
Krzysztof Niemkiewicz
4.0
5.0
PM
PM/102
42.49
258
84
Leszek Gozdek
Jerzy Rosenthal
2.0
4.0
KP
KP/50
42.37
259
17
Ryszard Rolka
Janisław Fituch
5.0
4.0
DS
DS/67
42.01
260
275
Marek Maliński
Roman Wojciechowski
0.0
0.0
NZ
WP
WP/244
41.67
261
36
Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
1.5
2.0
DS
DS/72
41.57
262
209
Barbara Boros
Marzena Banach
2.0
1.5
PM
PM/102
41.56
263
31
Janusz Kozioł
Jan Kulczycki
2.0
1.5
DS
DS/72
41.35
264
80
Michał Sawka
Zbigniew Rafalski
0.0
0.0
KP
KP/50
41.19
265
108
Leszek Pęcherzewski
Jadwiga Pęcherzewska
7.0
2.5
LD
MA
MA/65
41.08
266
129
Tadeusz Murczek
Zbigniew Szkołut
11.0
5.0
MP
MP/137
40.99
267
156
Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.0
2.5
MP
MP/40
40.48
268
48
Stanisław Ochoński
Mateusz Rogala
0.5
0.5
MP
KOIM/248
40.31
269
278
Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
0.5
1.5
WP
WP/244
40.27
270
126
Witold Moreń
Bogdan Jaskulski
0.0
3.0
MA
MA/88
39.52
271
293
Bolesław Tomaszewski
Jan Babiniec
0.0
1.0
ZP
ZP/308
39.49
272
4
Tadeusz Janeczek
Marian Hutnik
3.0
0.0
DS
NZ
DS/104
39.18
273
32
Zofia Diakowska
Dorota Kwintkiewicz
2.5
2.5
DS
DS/72
39.09
274
120
Jan Milewski
Andrzej Mazur
1.0
1.0
MA
MA/88
39.01
275
300
Zygmunt Kwiatkowski
Wojciech Mestl
0.0
0.0
ZP/308
38.96
276
210
Olgierd Zieliński
Szczepan Chruścicki
0.5
4.0
PM
PM/102
38.85
277
280
Krzysztof Krause
Justyna Łaniewska
5.0
2.0
WP
WP/244
38.84
278
61
Mikołaj Paluczek
Franek Kłonowski
0.0
0.0
KOIM/248
38.69
279
30
Antoni Słowik
Mariusz Słowik
3.0
3.0
DS
DS/67
38.65
280
124
Urszula Wasilewska
Janusz Krzykowski
0.0
0.5
MA
MA/88
38.32
281
59
Laura Cichoń
Alicja Kuśnierz
0.0
0.0
MP
KOIM/248
38.29
282
148
Maciej Bajorek
Tomasz Wszołek
0.0
0.0
MP
MP/138
38.18
283
67
Ryszard Kurpios
Grzegorz Celejewski
1.5
0.0
KP
KP/50
38.17
284
217
Janusz Wacławczyk
Stanisław Gęga
1.5
2.5
SL
SL/87
38.05
285
288
Franciszek Daniel
Jan Antoniewicz
0.0
0.0
ZP/308
37.11
286
273
Bogna Latowska
Małgorzata Węglewska
2.0
0.5
WP
WP/244
37.10
287
227
Andrzej Odrobiński
Janusz Terelak
0.0
0.5
SL
SL/87
36.23
288
11
Bogdan Nowakowski
Wacław Rój
4.0
1.5
DS
DS/104
36.09
289
244
Maria Kaźmierska
Wojciech Kordys
0.0
0.0
WP
WP/147
34.94
290
53
Hubert Nowakowski
Dawid Steffen
0.0
0.0
KOIM/248
34.09
291
215
Aleksander Drabczyk
Henryk Kopernok
3.0
5.0
SL
SL/87
33.83
292
46
Marcin Dworak
Radosław Ziobro
0.0
0.0
MP
KOIM/248
33.28
293
65
Anna Basiura
Gabriela Kroner
0.0
0.0
MP
KOIM/248
32.87
294
160
Jan Skuciński
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MP
MP/40
32.32
Statystyka ośrodków...