Turniej na maksy

Poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Wyniki z 17 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 166: A. Lubojemski - M. Lankosz, 22.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1180: K. Chłobowski - R. Sukiennik, 23.0, MP 27NS 6 NTN HQ+1 102057.34
1180: K. Chłobowski - R. Sukiennik, 23.0, MP 28NS 3 HN D4-2 20015.63
2178: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 1NS 3 NTN H9= 40046.13
2178: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 2NS 3 NTW H5= 40020.21
3179: S. Urbanowski - H. Święch, 14.0, MP 3NS 3 HN C3-1 5037.59
3179: S. Urbanowski - H. Święch, 14.0, MP 4NS 3 NTN C3-2 20016.90
4176: M. Wilczyński - W. Rybka, 9.0, MP 5NS 2 DW SQ= 9048.59
4176: M. Wilczyński - W. Rybka, 9.0, MP 6NS 3 CS DK= 11046.83
5177: A. Borek - K. Dziadkowiec, 10.0, MP 7NS 4 SS HQ+1 65088.38
5177: A. Borek - K. Dziadkowiec, 10.0, MP 8NS 4 SN H3+1 45051.76
6174: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 9NS 4 SN DT-1 5027.66
6174: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 10NS 1 NTE H6-2 20097.52
7175: J. Jeleń - J. Stasica, 15.0, PM/MP 11NS 4 HW CQ+2 48045.42
7175: J. Jeleń - J. Stasica, 15.0, PM/MP 12NS 4 HxE HA-1 10051.41
8173: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 13NS 3 NTS D6= 60025.70
8173: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 14NS 1 HE H3+3 17035.92
9170: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP 15NS 4 SxW HT-3 50056.34
9170: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP 16NS 4 HN D8= 42086.97
10171: J. Stworzewicz - J. Michałek, 33.0, SL 17EW 4 HS H2-2 10072.14
10171: J. Stworzewicz - J. Michałek, 33.0, SL 18EW 2 HN D6+3 20046.79
11168: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP 19EW 3 NTW D6= 60093.31
11168: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP 20EW 3 NTW C5-1 10016.31
12169: J. Brózda - J. Duda, 8.0, MP 21EW 1 SW H9+1 11016.20
12169: J. Brózda - J. Duda, 8.0, MP 22EW 3 HS C5+1 17053.57
13167: P. Ludwikowski - M. Kołton, 14.0, MP 23EW 2 CW DA-2 20014.79
13167: P. Ludwikowski - M. Kołton, 14.0, MP 24EW 3 HxS CK-1 10030.63
 +/-
 WYNIK46.16
 MIEJSCE213