Turniej na maksy

Poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Wyniki z 17 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 156: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1171: J. Stworzewicz - J. Michałek, 33.0, SL 7NS 3 NTS S7-1 10019.01
1171: J. Stworzewicz - J. Michałek, 33.0, SL 8NS 4 SN H3+1 45051.76
2168: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP 9NS 4 SN DT-1 5027.66
2168: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP 10NS 1 NTE H6= 9055.32
3169: J. Brózda - J. Duda, 8.0, MP 11NS 4 HW CQ+2 48045.42
3169: J. Brózda - J. Duda, 8.0, MP 12NS 4 CS H8-3 30010.21
4167: P. Ludwikowski - M. Kołton, 14.0, MP 13NS 5 NTS D8-2 2003.17
4167: P. Ludwikowski - M. Kołton, 14.0, MP 14NS 1 HE ST+1 11078.87
5180: K. Chłobowski - R. Sukiennik, 23.0, MP 15NS 4 HS SA-2 2009.86
5180: K. Chłobowski - R. Sukiennik, 23.0, MP 16NS 2 HN C5+1 14027.82
6178: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 17NS 4 HN SA-2 10027.86
6178: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 18NS 4 HN S5= 62075.35
7179: S. Urbanowski - H. Święch, 14.0, MP 19NS 1 NTE S6+1 12047.18
7179: S. Urbanowski - H. Święch, 14.0, MP 20NS 2 NTW C8= 12047.16
8177: A. Borek - K. Dziadkowiec, 10.0, MP 21NS 4 DW H9+1 15052.46
8177: A. Borek - K. Dziadkowiec, 10.0, MP 22NS 4 SW H5-2 20059.28
9174: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 23NS 2 DN C9-3 30012.68
9174: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 24NS 6 NTW H5-1 5078.52
10175: J. Jeleń - J. Stasica, 15.0, PM/MP 25EW 4 HN H5+1 45016.90
10175: J. Jeleń - J. Stasica, 15.0, PM/MP 26EW 3 CS DT= 11029.93
11172: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 27EW 6 NTN C5+1 102042.66
11172: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 28EW 3 CW H6= 11043.61
12173: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 1EW 3 NTN S6= 40053.87
12173: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 2EW 3 NTW H3-1 5058.16
13170: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP 3EW 2 HN D2= 11042.55
13170: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP 4EW 3 SN C5= 14035.21
 +/-
 WYNIK40.48
 MIEJSCE267