Turniej na maksy

Poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Wyniki z 17 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 160: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1175: J. Jeleń - J. Stasica, 15.0, PM/MP 15NS 4 SxW HT-3 50056.34
1175: J. Jeleń - J. Stasica, 15.0, PM/MP 16NS 4 HN C2-1 507.04
2172: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 17NS 4 HN SA-2 10027.86
2172: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 18NS 4 HxN D2-1 2007.15
3173: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 19NS 2 HE D9= 11067.25
3173: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 20NS 3 NTW C9-1 10083.69
4170: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP 21NS 5 DxW HT= 55014.08
4170: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP 22NS 3 NTE SJ-1 10032.50
5171: J. Stworzewicz - J. Michałek, 33.0, SL 23NS 2 CxW DK= 18034.51
5171: J. Stworzewicz - J. Michałek, 33.0, SL 24NS 3 NTW H4+1 43018.66
6168: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP 25NS 4 HN D3= 42039.44
6168: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP 26NS 5 CxS D2-2 5006.34
7169: J. Brózda - J. Duda, 8.0, MP 27NS 4 NTN C5+3 52013.28
7169: J. Brózda - J. Duda, 8.0, MP 28NS 4 HxS DA-2 5002.05
8180: K. Chłobowski - R. Sukiennik, 23.0, MP 1NS 3 NTN H6-1 5016.20
8180: K. Chłobowski - R. Sukiennik, 23.0, MP 2NS 5 DW S9-2 10070.92
9178: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 3NS 2 HN C2+1 14079.79
9178: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 4NS 4 HN SA-1 10044.72
10179: S. Urbanowski - H. Święch, 14.0, MP 5EW 3 HW S2-2 10014.79
10179: S. Urbanowski - H. Święch, 14.0, MP 6EW 4 HN H6= 42013.73
11176: M. Wilczyński - W. Rybka, 9.0, MP 7EW 4 HN H2= 62039.44
11176: M. Wilczyński - W. Rybka, 9.0, MP 8EW 4 SN CA+1 45048.24
12177: A. Borek - K. Dziadkowiec, 10.0, MP 9EW 4 SN DT+1 4506.03
12177: A. Borek - K. Dziadkowiec, 10.0, MP 10EW 2 SW D3-1 10012.06
13174: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 11EW 5 HW CA+1 48054.58
13174: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 12EW 4 DS HT= 13029.58
 +/-
 WYNIK32.32
 MIEJSCE294