Turniej na maksy

Poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Wyniki z 17 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 153: E. Warząchowski - S. Mierzwa, 19.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1167: P. Ludwikowski - M. Kołton, 14.0, MP 1NS 3 NTN H6+1 43078.52
1167: P. Ludwikowski - M. Kołton, 14.0, MP 2NS 4 SE C5-1 5041.84
2180: K. Chłobowski - R. Sukiennik, 23.0, MP 3NS 2 HN C5-1 5037.59
2180: K. Chłobowski - R. Sukiennik, 23.0, MP 4NS 3 NTN C5-1 10044.72
3178: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 5NS 3 HW D3= 14035.21
3178: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 6NS 3 NTS S4-2 10010.21
4179: S. Urbanowski - H. Święch, 14.0, MP 7NS 6 NTS S7-2 2007.75
4179: S. Urbanowski - H. Święch, 14.0, MP 8NS 4 SN CA+1 45051.76
5176: M. Wilczyński - W. Rybka, 9.0, MP 9NS 4 SS C9-1 5027.66
5176: M. Wilczyński - W. Rybka, 9.0, MP 10NS 1 NTE H6= 9055.32
6177: A. Borek - K. Dziadkowiec, 10.0, MP 11NS 5 HW CQ+1 48045.42
6177: A. Borek - K. Dziadkowiec, 10.0, MP 12NS 4 DS H8= 13070.42
7174: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 13NS 4 HN HQ+1 65075.00
7174: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 14NS 2 HE S7+1 14063.03
8172: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 15NS 3 SxW HT-2 30043.66
8172: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 16NS 2 HN D6+2 17055.63
9173: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 17NS 4 HN SA-1 5046.07
9173: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 18NS 4 HN S9+1 65091.78
10170: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP 19EW 1 NTW S2+1 12052.82
10170: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP 20EW 3 NTW DK-1 10016.31
11171: J. Stworzewicz - J. Michałek, 33.0, SL 21EW 4 DW H9+1 15047.54
11171: J. Stworzewicz - J. Michałek, 33.0, SL 22EW 5 CE HA-2 20040.72
12168: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP 23EW 3 NTxS SQ-4 1100100.00
12168: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP 24EW 3 NTE DJ+1 43081.34
13169: J. Brózda - J. Duda, 8.0, MP 25EW 4 HN D3= 42060.56
13169: J. Brózda - J. Duda, 8.0, MP 26EW 3 CS DT-1 10056.69
 +/-
 WYNIK51.45
 MIEJSCE126