Turniej na maksy

Poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Wyniki z 17 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 157: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1170: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP 9NS 4 SN D8= 42067.02
1170: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP 10NS 2 SW D2-1 10087.94
2171: J. Stworzewicz - J. Michałek, 33.0, SL 11NS 4 HW CQ+2 48045.42
2171: J. Stworzewicz - J. Michałek, 33.0, SL 12NS 4 HxE D7-1 10051.41
3168: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP 13NS 4 HS D3+1 65075.00
3168: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP 14NS 1 HE H4+1 11078.87
4169: J. Brózda - J. Duda, 8.0, MP 15NS 3 NTN S8+1 63089.44
4169: J. Brózda - J. Duda, 8.0, MP 16NS 1 HN D7+3 17055.63
5167: P. Ludwikowski - M. Kołton, 14.0, MP 17NS 3 HS H2-1 5046.07
5167: P. Ludwikowski - M. Kołton, 14.0, MP 18NS 3 SxW HK-2 30057.86
6180: K. Chłobowski - R. Sukiennik, 23.0, MP 19NS 2 HE S6= 11067.25
6180: K. Chłobowski - R. Sukiennik, 23.0, MP 20NS 3 NTE HK-1 10083.69
7178: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 21NS 3 HxS CA-2 50019.72
7178: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 22NS 3 HS S7+1 17046.43
8176: M. Wilczyński - W. Rybka, 9.0, MP 23NS 2 DxN HQ-2 5006.34
8176: M. Wilczyński - W. Rybka, 9.0, MP 24NS 6 CW H5-1 5078.52
9177: A. Borek - K. Dziadkowiec, 10.0, MP 25NS 3 HN S2+1 1705.28
9177: A. Borek - K. Dziadkowiec, 10.0, MP 26NS 4 CS DT-1 10043.31
10174: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 27EW 6 NTN S9= 99062.06
10174: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 28EW 3 DW H4-1 5019.63
11175: J. Jeleń - J. Stasica, 15.0, PM/MP 1EW 3 NTN H9+1 43021.48
11175: J. Jeleń - J. Stasica, 15.0, PM/MP 2EW 4 SE H8-1 5058.16
12172: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 3EW 2 HN H8+1 14020.21
12172: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 4EW 3 NTN C5-2 20083.10
13173: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 5EW 3 SxS C3-2 50098.24
13173: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 6EW 3 NTS S4= 40020.07
 +/-
 WYNIK53.39
 MIEJSCE89