Turniej na maksy

Poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Wyniki z 17 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/244
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
11266Karol Mońko
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WPWP/24462.4129
13285Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
4.0
4.0
WPWP/24461.3928
18270Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WPWP/24459.9526
19252Andrzej Dymek
Leszek Rosochowicz
4.0
5.0
WPWP/24459.8226
28264Michał Kanikowski
Stanisław Drzymała
5.0
5.0
WPWP/24458.3522
33271Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24457.9119
36267Jacek Kokociński
Jerzy Nowak
5.0
12.0
WPWP/24457.3118
43261Jerzy Roszak
Janusz Kopras
9.0
3.0
WPWP/24456.5015
65279Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WPWP/24454.797
67277Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WPWP/24454.797
85263Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
2.5
WPWP/24453.665
105265Adam Peszke
Maciej Wybranowski
4.0
4.0
WPWP/24452.574
135257Tomasz Buchnajzer
Tomasz Wasilewski
5.0
7.0
WPWP/24450.812
137268Jerzy Mścisz
Marek Sosiński
13.0
7.0
WPWP/24450.711
138260Henryk Duszyński
Krzysztof Galubiński
4.0
1.5
WPWP/24450.581
143281Andrzej Latanowicz
Andrzej Mazurek
7.0
11.0
WPWP/24450.271
155256Ewa Knapik
Andrzej Ostrowski
5.0
2.0
WPWP/24449.61
156276Eugeniusz Dota
Leszek Zembrowski
2.5
4.0
WPWP/24449.60
159283Andrzej Proniewicz
Lidia Gapińska
3.0
1.5
WPWP/24449.31
163274Krzysztof Janecki
Rafał Milinkiewicz
1.5
0.0
WPWP/24449.01
171259Sławomir Piechocki
Grzegorz Jędrzejewski
9.0
3.0
LB
WP
WP/24448.80
189282John Catlow
Małgorzata Augustyn
2.0
2.0
WPWP/24447.90
194269Maciej Kokorniak
Piotr Długi
2.0
2.0
WPWP/24447.59
195258Janusz Suszczyński
Jarosław Nowak
4.0
2.0
WPWP/24447.39
200286Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/24447.14
207255Marian Kanikowski
Stefan Żuberek
3.0
4.0
WPWP/24446.51
217284Włodzimierz Kwiatkowski
Waldemar Nowak
12.0
4.0
WPWP/24445.84
224262Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WPWP/24445.40
233251Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.5
WPWP/24444.89
235253Zygfryd Banecki
Krzysztof Jordan
4.0
1.5
WPWP/24444.83
247272Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
4.0
5.0
WPWP/24443.60
255254Wojciech Witkowski
Piotr Biderman
2.0
3.0
WPWP/24442.86
260275Marek Maliński
Roman Wojciechowski
0.0
0.0
NZ
WP
WP/24441.67
269278Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
0.5
1.5
WPWP/24440.27
277280Krzysztof Krause
Justyna Łaniewska
5.0
2.0
WPWP/24438.84
286273Bogna Latowska
Małgorzata Węglewska
2.0
0.5
WPWP/24437.10

Statystyka ośrodków...