Turniej na maksy

Poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Wyniki z 17 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 154: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1169: J. Brózda - J. Duda, 8.0, MP 3NS 2 HN C5+2 17092.91
1169: J. Brózda - J. Duda, 8.0, MP 4NS 3 NTS S5= 60081.69
2167: P. Ludwikowski - M. Kołton, 14.0, MP 5NS 3 NTW H5-2 10085.21
2167: P. Ludwikowski - M. Kołton, 14.0, MP 6NS 3 NTN D4-2 10010.21
3180: K. Chłobowski - R. Sukiennik, 23.0, MP 7NS 4 HN D7= 62060.56
3180: K. Chłobowski - R. Sukiennik, 23.0, MP 8NS 4 SN H2+1 45051.76
4178: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 9NS 4 SS HK-1 5027.66
4178: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 10NS 071.63
5179: S. Urbanowski - H. Święch, 14.0, MP 11NS 5 HW SA+1 48045.42
5179: S. Urbanowski - H. Święch, 14.0, MP 12NS 5 DN HK-1 10035.56
6176: M. Wilczyński - W. Rybka, 9.0, MP 13NS 3 NTS S3= 60025.70
6176: M. Wilczyński - W. Rybka, 9.0, MP 14NS 1 NTE D4+3 18020.07
7177: A. Borek - K. Dziadkowiec, 10.0, MP 15NS 4 HN D6= 62080.99
7177: A. Borek - K. Dziadkowiec, 10.0, MP 16NS 5 CS SA= 40076.41
8175: J. Jeleń - J. Stasica, 15.0, PM/MP 17NS 4 HS H2-2 10027.86
8175: J. Jeleń - J. Stasica, 15.0, PM/MP 18NS 4 SxW HA-3 50062.86
9172: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 19NS 2 HE D9= 11067.25
9172: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 20NS 3 NTW C6-1 10083.69
10173: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 21EW 3 HS ST+1 1702.82
10173: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 22EW 4 SW H5-4 40028.22
11170: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP 23EW 2 DN C6-2 20075.70
11170: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP 24EW 6 NTxW H6-3 5002.82
12171: J. Stworzewicz - J. Michałek, 33.0, SL 25EW 4 HN S8+1 45016.90
12171: J. Stworzewicz - J. Michałek, 33.0, SL 26EW 3 DE HA-2 20010.56
13168: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP 27NS 3 NTN HQ+3 4905.42
13168: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP 28NS 4 HxN D4-4 11000.45
 +/-
 WYNIK44.24
 MIEJSCE237