Turniej na maksy

Poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Wyniki z 17 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 158: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1173: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 11NS 4 HW SK+2 48045.42
1173: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 12NS 4 SN HK-3 30010.21
2170: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP 13NS 4 HS D4+1 65075.00
2170: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP 14NS 3 HE CJ= 14063.03
3171: J. Stworzewicz - J. Michałek, 33.0, SL 15NS 4 SxW HT-3 50056.34
3171: J. Stworzewicz - J. Michałek, 33.0, SL 16NS 2 HN D7+1 14027.82
4168: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP 17NS 6 CE SQ-6 30082.85
4168: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP 18NS 4 SxW HK-2 30057.86
5169: J. Brózda - J. Duda, 8.0, MP 19NS 2 HE D9-1 10092.61
5169: J. Brózda - J. Duda, 8.0, MP 20NS 3 NTW C8-2 20097.87
6167: P. Ludwikowski - M. Kołton, 14.0, MP 21NS 4 DW D5= 13075.00
6167: P. Ludwikowski - M. Kołton, 14.0, MP 22NS 4 HxS S5-1 10021.43
7180: K. Chłobowski - R. Sukiennik, 23.0, MP 23NS 2 HxN HQ-1 20024.30
7180: K. Chłobowski - R. Sukiennik, 23.0, MP 24NS 6 NTW SQ-2 10088.73
8179: S. Urbanowski - H. Święch, 14.0, MP 25NS 4 HN D3= 42039.44
8179: S. Urbanowski - H. Święch, 14.0, MP 26NS 3 DE HK-2 20089.44
9176: M. Wilczyński - W. Rybka, 9.0, MP 27NS 6 NTN HJ+1 102057.34
9176: M. Wilczyński - W. Rybka, 9.0, MP 28NS 3 HS DK-2 20015.63
10177: A. Borek - K. Dziadkowiec, 10.0, MP 1EW 3 NTN H6+1 43021.48
10177: A. Borek - K. Dziadkowiec, 10.0, MP 2EW 4 SW H3-3 15010.29
11174: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 3EW 2 HN H8+1 14020.21
11174: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 4EW 4 HS CA-1 10055.28
12175: J. Jeleń - J. Stasica, 15.0, PM/MP 5EW 3 NTW SQ-2 10014.79
12175: J. Jeleń - J. Stasica, 15.0, PM/MP 6EW 2 CS H6+4 17026.41
13172: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 7EW 4 HN D7= 62039.44
13172: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 8EW 4 SN H3+1 45048.24
 +/-
 WYNIK48.32
 MIEJSCE182