Turniej na maksy

Poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Wyniki z 17 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 164: J. Barczyk - Z. Burda, 8.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1179: S. Urbanowski - H. Święch, 14.0, MP 23NS 2 CxS DA-1 20024.30
1179: S. Urbanowski - H. Święch, 14.0, MP 24NS 5 HxS CA-3 5002.46
2176: M. Wilczyński - W. Rybka, 9.0, MP 25NS 4 HxN D3+1 690100.00
2176: M. Wilczyński - W. Rybka, 9.0, MP 26NS 3 CS DT= 11070.07
3177: A. Borek - K. Dziadkowiec, 10.0, MP 27NS 3 NTN S3+4 52013.28
3177: A. Borek - K. Dziadkowiec, 10.0, MP 28NS 3 DW HA+1 13036.41
4174: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 1NS 3 NTN H3= 40046.13
4174: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 2NS 3 NTE C2= 40020.21
5175: J. Jeleń - J. Stasica, 15.0, PM/MP 3NS 3 HN H6= 14079.79
5175: J. Jeleń - J. Stasica, 15.0, PM/MP 4NS 3 SN C6= 14064.79
6172: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 5NS 3 HE H3-1 5064.08
6172: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 6NS 3 CN DK= 11046.83
7173: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 7NS 3 NTS HQ= 60038.38
7173: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 8NS 5 DxE C3-3 50098.94
8171: J. Stworzewicz - J. Michałek, 33.0, SL 9NS 4 SN DT-1 5027.66
8171: J. Stworzewicz - J. Michałek, 33.0, SL 10NS 1 NTE H6+2 15017.02
9168: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP 11NS 6 HE SA= 9804.93
9168: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP 12NS 2 NTN HK-1 10035.56
10169: J. Brózda - J. Duda, 8.0, MP 13NS 4 HN DQ= 62039.44
10169: J. Brózda - J. Duda, 8.0, MP 14EW 2 NTE D6+2 18079.93
11167: P. Ludwikowski - M. Kołton, 14.0, MP 15EW 4 CN SK+2 17063.03
11167: P. Ludwikowski - M. Kołton, 14.0, MP 16EW 4 HN D7= 42013.03
12180: K. Chłobowski - R. Sukiennik, 23.0, MP 17EW 3 SE D3-4 20022.86
12180: K. Chłobowski - R. Sukiennik, 23.0, MP 18EW 4 HN S3+1 6508.22
13178: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 19EW 2 SS H6-2 10020.07
13178: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 20EW 3 NTE C6= 60094.68
 +/-
 WYNIK43.54
 MIEJSCE248