Turniej na maksy

Poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Wyniki z 17 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 155: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1168: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP 5NS 2 HN CK-3 30021.13
1168: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP 6NS 2 CS DK+1 11046.83
2169: J. Brózda - J. Duda, 8.0, MP 7NS 4 SS HQ+1 65088.38
2169: J. Brózda - J. Duda, 8.0, MP 8NS 4 SN D7= 42011.62
3167: P. Ludwikowski - M. Kołton, 14.0, MP 9NS 4 SN S2-1 5027.66
3167: P. Ludwikowski - M. Kołton, 14.0, MP 10NS 1 NTE C5+1 12031.21
4180: K. Chłobowski - R. Sukiennik, 23.0, MP 11NS 5 HW SK+1 48045.42
4180: K. Chłobowski - R. Sukiennik, 23.0, MP 12NS 2 DS H8+2 13070.42
5178: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 13NS 4 HN DQ-1 10011.27
5178: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 14NS 1 NTN HA-3 15050.70
6179: S. Urbanowski - H. Święch, 14.0, MP 15NS 3 NTN S8= 60070.77
6179: S. Urbanowski - H. Święch, 14.0, MP 16NS 2 HN D7+1 14027.82
7176: M. Wilczyński - W. Rybka, 9.0, MP 17NS 4 CS H2-2 10027.86
7176: M. Wilczyński - W. Rybka, 9.0, MP 18NS 3 SW HK-2 10029.29
8174: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 19NS 2 HE S3= 11067.25
8174: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 20NS 2 NTW C6= 12047.16
9175: J. Jeleń - J. Stasica, 15.0, PM/MP 21NS 3 HxS SA-3 8004.58
9175: J. Jeleń - J. Stasica, 15.0, PM/MP 22NS 4 HxS C5= 59092.14
10172: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 23EW 2 CW DA-2 20014.79
10172: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 24EW 3 NTW H5= 40050.70
11173: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 25EW 4 HS DA= 42060.56
11173: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 26EW 3 NTS H3-4 40088.38
12170: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP 27EW 6 DN HQ+1 94073.60
12170: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP 28EW 3 DW HA+1 13063.59
13171: J. Stworzewicz - J. Michałek, 33.0, SL 1EW 3 NTN H5= 40053.87
13171: J. Stworzewicz - J. Michałek, 33.0, SL 2EW 3 NTW H3-2 10029.08
 +/-
 WYNIK46.39
 MIEJSCE209