Turniej na maksy

Poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Wyniki z 17 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 165: C. Myszczyszyn - J. Szafraniec, 5.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1178: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 25NS 4 HN S8= 42039.44
1178: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 26NS 3 CS DT= 11070.07
2179: S. Urbanowski - H. Święch, 14.0, MP 27NS 7 NTN S9= 152086.72
2179: S. Urbanowski - H. Święch, 14.0, MP 28NS 3 SE CJ-2 10093.16
3176: M. Wilczyński - W. Rybka, 9.0, MP 1NS 3 NTN H6= 40046.13
3176: M. Wilczyński - W. Rybka, 9.0, MP 2NS 5 SE D5-3 15089.71
4177: A. Borek - K. Dziadkowiec, 10.0, MP 3NS 1 NTN S5+1 12067.38
4177: A. Borek - K. Dziadkowiec, 10.0, MP 4NS 4 DN S3+1 15069.72
5174: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 5NS 3 NTW H2-2 10085.21
5174: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 6NS 3 HN S9-1 5026.76
6175: J. Jeleń - J. Stasica, 15.0, PM/MP 7NS 4 HN D7= 62060.56
6175: J. Jeleń - J. Stasica, 15.0, PM/MP 8NS 4 SN H3+1 45051.76
7172: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 9NS 4 SS C9-1 5027.66
7172: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 10NS 1 NTE C2+1 12031.21
8170: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP 11NS 5 HW SA+1 48045.42
8170: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP 12NS 4 DS H8+1 15089.44
9171: J. Stworzewicz - J. Michałek, 33.0, SL 13NS 3 NTS D8-1 10011.27
9171: J. Stworzewicz - J. Michałek, 33.0, SL 14NS 1 HE H4+2 14063.03
10168: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP 15EW 4 SxW HT-3 50043.66
10168: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP 16EW 4 HN D9= 42013.03
11169: J. Brózda - J. Duda, 8.0, MP 17EW 3 SxE HA-3 5007.15
11169: J. Brózda - J. Duda, 8.0, MP 18EW TD 50.00
12167: P. Ludwikowski - M. Kołton, 14.0, MP 19EW 1 NTW D3+1 12052.82
12167: P. Ludwikowski - M. Kołton, 14.0, MP 20EW 1 NTW HK+1 12052.84
13180: K. Chłobowski - R. Sukiennik, 23.0, MP 21EW 3 DxW D4+1 57087.32
13180: K. Chłobowski - R. Sukiennik, 23.0, MP 22EW 4 HS S5= 42021.79
 +/-
 WYNIK53.20
 MIEJSCE93