Turniej na maksy

Poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Wyniki z 17 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 163: R. Podsiadły - J. Natorski, 9.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1176: M. Wilczyński - W. Rybka, 9.0, MP 21NS 3 HxS ST-1 20033.45
1176: M. Wilczyński - W. Rybka, 9.0, MP 22NS 3 NTW SJ= 6007.15
2177: A. Borek - K. Dziadkowiec, 10.0, MP 23NS 1 NTE DT-1 10070.07
2177: A. Borek - K. Dziadkowiec, 10.0, MP 24NS 4 SE C8-1 5078.52
3174: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 25NS 4 NTN C4+1 46096.13
3174: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 26NS 4 CS DT-1 10043.31
4175: J. Jeleń - J. Stasica, 15.0, PM/MP 27NS 6 NTN HQ+1 102057.34
4175: J. Jeleń - J. Stasica, 15.0, PM/MP 28NS 5 CxE CJ-2 30099.55
5172: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 1NS 3 NTN H6= 40046.13
5172: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 2NS 4 SE C5-1 5041.84
6173: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 3NS 1 NTN D2+3 18095.74
6173: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 4NS 3 NTN C5-2 20016.90
7170: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP 5NS 4 HW D3-3 15097.54
7170: Z. Gędłek - A. Owoc, 7.5, MP 6NS 4 HN S3-1 5026.76
8168: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP 7NS 3 NTS HQ= 60038.38
8168: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP 8NS 4 SN H3+2 48092.96
9169: J. Brózda - J. Duda, 8.0, MP 9NS 4 SN DT-1 5027.66
9169: J. Brózda - J. Duda, 8.0, MP 10NS 1 NTxE H6+1 3802.84
10167: P. Ludwikowski - M. Kołton, 14.0, MP 11EW 4 HW CQ+2 48054.58
10167: P. Ludwikowski - M. Kołton, 14.0, MP 12EW 2 NTN HK-1 10064.44
11180: K. Chłobowski - R. Sukiennik, 23.0, MP 13EW 5 HS D8= 65025.00
11180: K. Chłobowski - R. Sukiennik, 23.0, MP 14EW 4 DS H6-3 15049.30
12178: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 15EW 4 SxW HT-3 50043.66
12178: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 16EW 2 HN D7+2 17044.37
13179: S. Urbanowski - H. Święch, 14.0, MP 17EW 4 HxN SA-1 10072.14
13179: S. Urbanowski - H. Święch, 14.0, MP 18EW 4 HN H7+1 6508.22
 +/-
 WYNIK51.31
 MIEJSCE127