Turniej na maksy
Środa, 11 kwietnia 2018
Wyniki z 3 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
37
Janusz Natorski
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MP
MP/40
64.01
16
2
94
Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WP
WP/244
63.33
16
3
49
Hieronim Furman
Ryszard Zdon
9.0
5.0
PK
PK/118
62.80
15
4
99
Henryk Duszyński
Lidia Gapińska
4.0
1.5
WP
WP/244
62.28
14
5
52
Jerzy Rybarski
Tadeusz Szemraj
2.5
5.0
PK
PK/118
61.68
14
6
87
Rafał Szymański
Marek Lis
5.0
3.0
WP
WP/244
60.82
13
7
13
Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
4.0
4.0
MP
MP/40
59.07
12
8
31
Łukasz Lebioda
Włodzimierz Wala
19.0
19.0
MP
MP/40
58.81
12
9
72
Andrzej Kędzierski
Krzysztof Krause
5.0
5.0
WP
WP/244
58.72
11
10
25
Wit Klapper
Aleksander Jezioro
21.0
21.0
SL
MP
MP/40
58.24
11
11
81
Marek Lewandowicz
Jerzy Wilczek
2.0
3.0
WP
WP/244
57.47
10
12
41
Jacek Kalinowski
Janusz Skrzypek
7.0
4.0
MP
MP/40
57.18
9
13
1
Magdalena Lankosz
Stanisław Urbanowski
9.0
7.0
MP
MP/40
57.14
9
14
35
Adam Lenda
Paweł Skałacki
4.0
7.0
MP
MP/40
56.88
8
15
64
Stanisław Zych
Mariusz Kozaczyński
5.0
7.0
PK
PK/118
56.73
7
16
88
Marcin Woźniak
Jacek Kokociński
9.0
5.0
WP
WP/244
56.71
7
17
7
Leszek Faber
Marek Dąbek
3.0
2.5
MP
MP/40
56.69
6
18
61
Tadeusz Przybyło
Tomasz Twaróg
9.0
4.0
PK
MP
PK/118
56.38
6
19
66
Dariusz Kulpiński
Robert Przybyło
9.0
7.0
PK
PK/118
56.30
5
20
17
Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MP
MP/40
55.35
4
21
55
Wojciech Paszko
Marek Pietraszek
7.0
18.0
MP
PK
PK/118
55.23
4
22
95
Krzysztof Jordan
Włodzimierz Kwiatkowski
2.0
12.0
WP
WP/244
54.68
4
23
78
Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
3.0
2.0
WP
WP/244
54.51
3
24
21
Piotr Stopa
Grzegorz Superson
13.0
11.0
MP
MP/40
54.49
3
25
76
Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/244
53.95
3
26
91
Jerzy Nowak
Marek Szukała
12.0
19.0
WP
WP/244
53.64
3
27
6
Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MP
MP/40
53.58
3
28
57
Janusz Jarząbek
Władysław Chodziński
5.0
7.0
PK
PK/118
53.54
3
29
79
Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WP
WP/244
53.31
3
30
8
Marcin Krawczyk
Jacek Herman
12.0
11.0
MP
MP/40
53.25
3
31
101
Piotr Stanikowski
Grzegorz Proniewicz
3.0
3.0
WP
WP/244
53.25
3
32
85
Adam Meller
Andrzej Kucharski
5.0
4.0
WP
WP/244
53.20
3
33
15
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MP
MP/40
53.03
2
34
14
Rafał Synowiec
Tomasz Stryszawski
9.0
7.0
MP
MP/40
52.51
2
35
27
Jerzy Michałek
Mateusz Sobczak
21.0
9.0
SL
DS
MP/40
52.16
2
36
34
Krzysztof Pomorski
Kazimierz Lenda
5.0
4.0
MP
MP/40
51.99
2
37
5
Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MP
MP/40
51.91
2
38
24
Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MP
MP/40
51.89
2
39
46
Jadwiga Żulińska
Andrzej Dec
1.5
0.0
PK
PK/118
51.87
2
40
77
Hieronim Nowacki
Karol Mońko
5.0
4.0
WP
WP/244
51.86
2
41
48
Andrzej Kulasa
Grzegorz Rusinek
2.5
2.5
PK
PK/118
51.84
2
42
71
Maciej Masłowski
Jerzy Stefanowski
2.0
4.0
WP
WP/244
51.72
1
43
2
Piotr Mądry
Tomasz Mądry
12.0
4.0
MP
MP/40
51.53
1
44
12
Wacław Gąssowski
Katarzyna Michałek
12.0
7.0
MP
MP/40
51.30
1
45
33
Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MP
MP/40
51.27
1
46
96
Mariusz Winkler
Grażyna Winkler
0.0
0.0
WP
WP/244
51.02
1
47
86
Przemysław Weymann
Andrzej Mazurek
11.0
11.0
WP
WP/244
50.86
1
48
53
Hanna Łazarska
Janina Maślanka
3.0
1.0
PK
PK/118
50.86
1
49
36
Marek Jaworski
Mirosław Sady
12.0
12.0
MP
MP/40
50.41
1
50
22
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
5.0
7.0
MP
MP/40
50.33
1
51
18
Piotr Radzikowski
Grzegorz Latała
9.0
3.0
MP
MP/40
50.30
52
74
Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
1.5
1.5
WP
WP/244
50.16
53
10
Konrad Ciborowski
Kinga Kowal
1.0
1.5
MP
MP/40
50.08
54
59
Marek Cyrkiel
Roman Opaliński
12.0
18.0
PK
PK/118
50.05
55
45
Tomasz Bajorek
Tomasz Ukraiński
9.0
12.0
PK
PK/118
49.99
56
63
Jakub Zawada
Jacek Znamirowski
7.0
15.0
PK
PK/118
49.79
57
9
Konrad Ciborowski
Magdalena Fornal
11.0
0.0
MP
MP/40
49.31
58
51
Tomasz Jędrzejek
Eugeniusz Strzyż
4.0
5.0
PK
PK/118
49.05
59
73
Edward Niewierowski
Janusz Suszczyński
11.0
4.0
WP
WP/244
48.90
60
39
Jacek Brózda
Mirosław Kołton
4.0
9.0
MP
MP/40
48.75
61
40
Jan Prajsnar
Zbigniew Przeginiak
3.0
4.0
MP
MP/40
48.66
62
23
Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
3.0
MP
MP/40
48.09
63
80
Maciej Mizerka
Andrzej Pietrkiewicz
3.0
5.0
WP
WP/244
47.82
64
4
Tadeusz Garbacik
Wiesław Kalita
12.0
7.0
MP
MP/40
47.46
65
3
Zdzisław Gędłek
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MP
MP/40
-0.63
47.41
66
70
John Catlow
Krzysztof Galubiński
2.0
2.0
WP
WP/244
47.05
67
82
Jerzy Bajka
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WP
WP/244
46.30
68
42
Bogusław Wardzała
Kazimierz Gałka
7.0
7.0
MP
MP/40
45.85
69
84
Elżbieta Kamińska
Barbara Speth
0.0
1.5
WP
WP/244
45.79
70
69
Piotr Czarnecki
Małgorzata Zielonacka
2.0
2.0
WP
WP/244
45.76
71
20
Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MP
MP/40
45.69
72
54
Leszek Jarosz
Jan Kadula
4.0
12.0
PK
PK/118
45.52
73
50
Zdzisław Baryła
Jerzy Góralczyk
4.0
5.0
PK
PK/118
45.48
74
90
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
2.0
2.0
WP
WP/244
45.44
75
30
Sławomir Skocz
Artur Korzybski
2.0
2.0
MP
MP/40
45.11
76
102
Zbigniew Kaczorowski
Janusz Kopras
2.5
4.0
WP
WP/244
45.04
77
56
Jadwiga Roźniatowska
Stanisław Chlebuś
2.5
1.0
PK
PK/118
44.96
78
98
Ligia Banaszak
Eugeniusz Kubiak
0.0
0.5
WP
WP/244
44.81
79
26
Marian Nanke
Jerzy Batko
5.0
5.0
MP
MP/40
44.67
80
58
Jan Porada
Bogusław Pawlak
4.0
3.0
PK
PK/118
44.53
81
11
Ryszard Cieślik
Zbigniew Pierzynka
2.5
1.5
MP
MP/40
44.50
82
62
Zbigniew Kiełbasa
Bolesław Smorąg
4.0
5.0
PK
PK/118
43.98
83
92
Tomasz Kusztal
Janusz Zabacki
0.5
0.5
WP
WP/244
43.88
84
65
Waldemar Kaszuba
Józef Wrona
3.0
5.0
PK
PK/118
43.75
85
67
Bogusław Surowiec
Lesław Chmiel
5.0
5.0
PK
PK/118
43.73
86
28
Aleksander Klimkowicz
Adam Brodowski
2.0
0.5
MP
MP/40
43.32
87
93
Lidia Suszczyńska
Wiesław Rakowski
0.0
0.5
WP
WP/244
43.06
88
16
Maria Krasowska
Marian Czopek
4.0
7.0
MP
MP/40
43.03
89
89
Marek Janik
Adam Talarczyk
5.0
0.0
WP
NZ
WP/244
42.77
90
19
Krystyna Grzegorzewska
Andrzej Żugaj
1.0
1.0
MP
MP/40
42.74
91
97
Małgorzata Grzybek
Marek Olszyński
0.0
0.0
NZ
WP/244
42.12
92
47
Iwona Malinka
Bogusław Malinka
0.0
0.0
PK
PK/118
41.95
93
100
Janusz Borowski
Sławomir Tomaszewski
3.0
2.0
WP
WP/244
40.74
94
83
Roman Wojciechowski
Bogna Latowska
0.5
2.0
WP
WP/244
39.56
95
75
Małgorzata Augustyn
Mirosława Miętkiewska
2.0
2.5
WP
WP/244
39.48
96
38
Leszek Ochał
Kazimierz Chłobowski
2.5
11.0
MP
MP/40
39.14
97
32
Marek Kiepura
Andrzej Lubojemski
5.0
13.0
MP
MP/40
38.93
98
60
Bogusław Kruczek
Robert Kwiatkowski
11.0
3.0
PK
PK/118
37.68
99
43
Tytus Bisping
Jerzy Jeleń
5.0
2.5
MP
MP/40
37.32
100
29
Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.5
2.0
MP
MP/40
30.92
Statystyka ośrodków...