Turniej na maksy

Środa, 11 kwietnia 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: R. Cieślik - Z. Pierzynka, 4.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
915: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP EW 4 DS SQ= 13038.54
915: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP EW 4 HE CA-1 504.17
915: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP EW 3 CN HA= 1102.08
1135: A. Lenda - P. Skałacki, 11.0, MP NS 1 NTN H4= 9041.67
1135: A. Lenda - P. Skałacki, 11.0, MP NS 2 SW DJ-1 5026.04
1135: A. Lenda - P. Skałacki, 11.0, MP NS 5 CxW HA= 7502.08
1134: K. Pomorski - K. Lenda, 9.0, MP NS 3 NTW D4+3 69078.13
1134: K. Pomorski - K. Lenda, 9.0, MP NS 3 NTS C8+2 66085.42
1134: K. Pomorski - K. Lenda, 9.0, MP NS 3 NTE H7-3 30097.92
119: K. Ciborowski - M. Fornal, 11.0, MP EW 3 SW HK-1 10036.46
119: K. Ciborowski - M. Fornal, 11.0, MP EW 3 NTE HJ-2 1004.17
119: K. Ciborowski - M. Fornal, 11.0, MP EW 4 SxE DQ-1 10047.92
135: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP EW 2 HW SK-3 30012.50
135: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP EW 3 NTS SQ-2 10069.79
135: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP EW 3 NTN S3+2 66057.29
183: Z. Gędłek - J. Pasich, 12.0, MP NS 4 HxS SA-3 50030.21
183: Z. Gędłek - J. Pasich, 12.0, MP NS 3 NTS CQ= 60040.63
183: Z. Gędłek - J. Pasich, 12.0, MP NS 4 SE DQ+1 45034.38
1842: B. Wardzała - K. Gałka, 14.0, MP NS 4 SS DK-2 10014.58
1842: B. Wardzała - K. Gałka, 14.0, MP NS 3 NTE CQ-1 10072.92
1842: B. Wardzała - K. Gałka, 14.0, MP NS 2 SS HQ+1 14048.96
1916: M. Krasowska - M. Czopek, 11.0, MP EW 4 DS CQ-2 10091.67
1916: M. Krasowska - M. Czopek, 11.0, MP EW 2 SS HA+1 14026.04
1916: M. Krasowska - M. Czopek, 11.0, MP EW 2 SN CA= 11057.98
2118: P. Radzikowski - G. Latała, 12.0, MP EW 4 HW S7+1 65041.67
2118: P. Radzikowski - G. Latała, 12.0, MP EW 4 SW DJ+1 45095.83
2118: P. Radzikowski - G. Latała, 12.0, MP EW 2 SE DQ-1 10042.56
 +/-
 WYNIK44.50
 MIEJSCE81