Turniej na maksy

Środa, 11 kwietnia 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 39: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1031: Ł. Lebioda - W. Wala, 38.0, MP 7EW 4 HW S7+1 65041.67
1031: Ł. Lebioda - W. Wala, 38.0, MP 8EW 2 HN S8-2 10015.63
1031: Ł. Lebioda - W. Wala, 38.0, MP 9EW 4 CxS S3= 5103.21
1013: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP 10EW 4 HS SA-1 10057.29
1013: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP 11EW 1 NTN CJ-1 5034.38
1013: P. Kuciara - M. Szwarc, 8.0, MP 12EW 4 CS S7= 13032.29
1310: K. Ciborowski - K. Kowal, 2.5, MP 19EW 6 CE HA-2 20019.79
1310: K. Ciborowski - K. Kowal, 2.5, MP 20EW 3 SN D5+2 20070.83
1310: K. Ciborowski - K. Kowal, 2.5, MP 21EW 4 SW ST+1 45065.63
1515: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 1EW 2 DxS CK= 1800.00
1515: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 2EW 2 HS D3-2 20096.88
1515: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 3EW 4 SW C9+1 65048.96
1530: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP 13EW 2 SW DJ= 11081.25
1530: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP 14EW 3 HE CK+1 17064.58
1530: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP 15EW 4 SE CT+1 45084.38
1520: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 25EW 3 DS CQ= 11069.79
1520: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 26EW 2 HW CA-1 10067.71
1520: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 27EW 3 SN DA-1 5078.71
1617: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 4EW 3 NTE S5+4 72042.71
1617: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 5EW 5 DS C8= 60035.42
1617: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 6EW 2 SW H3= 11073.96
1624: M. Orłowicz - A. Stanek, 3.0, MP 16EW 4 HW CT-2 20029.17
1624: M. Orłowicz - A. Stanek, 3.0, MP 17EW 3 DN D5+1 13025.00
1624: M. Orłowicz - A. Stanek, 3.0, MP 18EW 3 NTN S3+2 66057.29
168: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP 22NS 3 HxW HA-2 50097.92
168: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP 23NS 3 NTE CQ= 6002.08
168: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP 24NS 3 NTN HA-1 5019.79
 +/-
 WYNIK48.75
 MIEJSCE60