Turniej na maksy

Środa, 11 kwietnia 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 9: K. Ciborowski - M. Fornal, 11.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
425: W. Klapper - A. Jezioro, 42.0, SL/MP 7NS 6 HW D4= 14307.29
425: W. Klapper - A. Jezioro, 42.0, SL/MP 8NS 4 SW DJ+1 4504.17
425: W. Klapper - A. Jezioro, 42.0, SL/MP 9NS 3 NTW HJ-2 20090.41
930: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP 1NS 2 SS CK= 11071.88
930: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP 2NS 3 CN S2= 11068.75
930: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP 3NS 4 SE H4= 62080.21
931: Ł. Lebioda - W. Wala, 38.0, MP 4NS 3 NTW D3+4 72057.29
931: Ł. Lebioda - W. Wala, 38.0, MP 5NS 6 DS S6-1 10023.96
931: Ł. Lebioda - W. Wala, 38.0, MP 6NS 1 NTE H6= 9037.50
107: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 19NS 4 CE S4+1 15038.54
107: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 20NS 2 HS D3= 1109.38
107: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 21NS 4 SE C3+1 45034.38
106: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP 22EW 4 SN D3-1 5065.63
106: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP 23EW 2 DE SK+1 11064.58
106: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP 24EW 3 DN HA+2 15037.50
1111: R. Cieślik - Z. Pierzynka, 4.0, MP 10NS 3 SW HK-1 10063.54
1111: R. Cieślik - Z. Pierzynka, 4.0, MP 11NS 3 NTE HJ-2 10095.83
1111: R. Cieślik - Z. Pierzynka, 4.0, MP 12NS 4 SxE DQ-1 10052.08
1234: K. Pomorski - K. Lenda, 9.0, MP 16NS 3 DE ST-2 20070.83
1234: K. Pomorski - K. Lenda, 9.0, MP 17NS 3 SW HA= 14019.79
1234: K. Pomorski - K. Lenda, 9.0, MP 18NS 3 NTN S3+2 66042.71
1322: K. Dziadkowiec - T. Rejdych, 12.0, MP 25NS 5 DN SA-3 1502.08
1322: K. Dziadkowiec - T. Rejdych, 12.0, MP 26NS 2 SS HK+1 14073.96
1322: K. Dziadkowiec - T. Rejdych, 12.0, MP 27NS 2 SS D9= 11042.02
1417: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 13EW 2 SW DJ+1 14088.54
1417: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 14EW 3 SW C9= 14035.42
1417: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 15EW 3 SE C5+1 17053.13
 +/-
 WYNIK49.31
 MIEJSCE57