Turniej na maksy

Środa, 11 kwietnia 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 17: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
612: W. Gąssowski - K. Michałek, 19.0, MP EW 3 NTN C5-2 10091.67
612: W. Gąssowski - K. Michałek, 19.0, MP EW 2 CN HA= 9085.42
612: W. Gąssowski - K. Michałek, 19.0, MP EW 2 SS D6+1 14021.29
715: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP NS 2 SN D7-1 5034.38
715: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP NS 2 DW SK+1 11035.42
715: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP NS 5 DN HK= 40085.42
928: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 2.5, MP NS 2 HW D5-3 30087.50
928: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 2.5, MP NS 3 CN S8+1 13075.00
928: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 2.5, MP NS 3 NTN S6+2 66042.71
1124: M. Orłowicz - A. Stanek, 3.0, MP NS 4 SW H2-3 30093.75
1124: M. Orłowicz - A. Stanek, 3.0, MP NS 3 SN C8+1 17019.79
1124: M. Orłowicz - A. Stanek, 3.0, MP NS 4 SE C8+1 45034.38
149: K. Ciborowski - M. Fornal, 11.0, MP NS 2 SW DJ+1 14011.46
149: K. Ciborowski - M. Fornal, 11.0, MP NS 3 SW C9= 14064.58
149: K. Ciborowski - M. Fornal, 11.0, MP NS 3 SE C5+1 17046.88
1636: M. Jaworski - M. Sady, 24.0, MP NS 1 NTN H4-1 5011.46
1636: M. Jaworski - M. Sady, 24.0, MP NS 2 SE HA= 1107.29
1636: M. Jaworski - M. Sady, 24.0, MP NS 2 CW S3+3 15092.71
1639: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP NS 3 NTE S5+4 72057.29
1639: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP NS 5 DS C8= 60064.58
1639: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP NS 2 SW H3= 11026.04
1730: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP NS 4 HN SJ= 62097.92
1730: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP NS 2 DE HJ= 9054.17
1730: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP NS 4 SxE DQ-2 30083.33
182: P. Mądry - T. Mądry, 16.0, MP EW 4 HW S7+1 65041.67
182: P. Mądry - T. Mądry, 16.0, MP EW 3 NTW D4= 40065.63
182: P. Mądry - T. Mądry, 16.0, MP EW 3 CxN SA-1 10062.76
 +/-
 WYNIK55.35
 MIEJSCE20