Turniej na maksy

Środa, 11 kwietnia 2018

Wyniki z 3 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
137Janusz Natorski
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/4064.0116
713Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
4.0
4.0
MPMP/4059.0712
831Łukasz Lebioda
Włodzimierz Wala
19.0
19.0
MPMP/4058.8112
1025Wit Klapper
Aleksander Jezioro
21.0
21.0
SL
MP
MP/4058.2411
1241Jacek Kalinowski
Janusz Skrzypek
7.0
4.0
MPMP/4057.189
131Magdalena Lankosz
Stanisław Urbanowski
9.0
7.0
MPMP/4057.149
1435Adam Lenda
Paweł Skałacki
4.0
7.0
MPMP/4056.888
177Leszek Faber
Marek Dąbek
3.0
2.5
MPMP/4056.696
2017Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4055.354
2421Piotr Stopa
Grzegorz Superson
13.0
11.0
MPMP/4054.493
276Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MPMP/4053.583
308Marcin Krawczyk
Jacek Herman
12.0
11.0
MPMP/4053.253
3315Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4053.032
3414Rafał Synowiec
Tomasz Stryszawski
9.0
7.0
MPMP/4052.512
3527Jerzy Michałek
Mateusz Sobczak
21.0
9.0
SL
DS
MP/4052.162
3634Krzysztof Pomorski
Kazimierz Lenda
5.0
4.0
MPMP/4051.992
375Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MPMP/4051.912
3824Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MPMP/4051.892
432Piotr Mądry
Tomasz Mądry
12.0
4.0
MPMP/4051.531
4412Wacław Gąssowski
Katarzyna Michałek
12.0
7.0
MPMP/4051.301
4533Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/4051.271
4936Marek Jaworski
Mirosław Sady
12.0
12.0
MPMP/4050.411
5022Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
5.0
7.0
MPMP/4050.331
5118Piotr Radzikowski
Grzegorz Latała
9.0
3.0
MPMP/4050.30
5310Konrad Ciborowski
Kinga Kowal
1.0
1.5
MPMP/4050.08
579Konrad Ciborowski
Magdalena Fornal
11.0
0.0
MPMP/4049.31
6039Jacek Brózda
Mirosław Kołton
4.0
9.0
MPMP/4048.75
6140Jan Prajsnar
Zbigniew Przeginiak
3.0
4.0
MPMP/4048.66
6223Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
3.0
MPMP/4048.09
644Tadeusz Garbacik
Wiesław Kalita
12.0
7.0
MPMP/4047.46
653Zdzisław Gędłek
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MPMP/40-0.6347.41
6842Bogusław Wardzała
Kazimierz Gałka
7.0
7.0
MPMP/4045.85
7120Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MPMP/4045.69
7530Sławomir Skocz
Artur Korzybski
2.0
2.0
MPMP/4045.11
7926Marian Nanke
Jerzy Batko
5.0
5.0
MPMP/4044.67
8111Ryszard Cieślik
Zbigniew Pierzynka
2.5
1.5
MPMP/4044.50
8628Aleksander Klimkowicz
Adam Brodowski
2.0
0.5
MPMP/4043.32
8816Maria Krasowska
Marian Czopek
4.0
7.0
MPMP/4043.03
9019Krystyna Grzegorzewska
Andrzej Żugaj
1.0
1.0
MPMP/4042.74
9638Leszek Ochał
Kazimierz Chłobowski
2.5
11.0
MPMP/4039.14
9732Marek Kiepura
Andrzej Lubojemski
5.0
13.0
MPMP/4038.93
9943Tytus Bisping
Jerzy Jeleń
5.0
2.5
MPMP/4037.32
10029Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.5
2.0
MPMP/4030.92

Statystyka ośrodków...