Turniej na maksy

Środa, 11 kwietnia 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 4: T. Garbacik - W. Kalita, 19.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
427: J. Michałek - M. Sobczak, 30.0, SL/DS NS 1 NTN S6+1 12083.33
427: J. Michałek - M. Sobczak, 30.0, SL/DS NS 2 SW DJ-1 5026.04
427: J. Michałek - M. Sobczak, 30.0, SL/DS NS 4 SW HA+1 65051.04
424: M. Orłowicz - A. Stanek, 3.0, MP NS 6 NTW D4+1 147013.54
424: M. Orłowicz - A. Stanek, 3.0, MP NS 6 DS H5-1 10023.96
424: M. Orłowicz - A. Stanek, 3.0, MP NS 2 HS DQ+1 14079.17
1233: R. Sukiennik - T. Biernat, 24.0, MP EW 4 HW S7+1 65041.67
1233: R. Sukiennik - T. Biernat, 24.0, MP EW 2 HxN S8-2 30061.46
1233: R. Sukiennik - T. Biernat, 24.0, MP EW 2 SE DQ= 11077.65
1240: J. Prajsnar - Z. Przeginiak, 7.0, MP NS 3 DS SQ= 11043.75
1240: J. Prajsnar - Z. Przeginiak, 7.0, MP NS 4 CN HA-2 10081.25
1240: J. Prajsnar - Z. Przeginiak, 7.0, MP NS 3 SE C6+1 17046.88
127: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP EW 2 SxN D7= 4704.17
127: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP EW 2 NTE CQ= 12082.29
127: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP EW 4 HxE SK-2 30025.00
1410: K. Ciborowski - K. Kowal, 2.5, MP EW 3 SW HK-1 10036.46
1410: K. Ciborowski - K. Kowal, 2.5, MP EW 2 NTE HJ= 12075.00
1410: K. Ciborowski - K. Kowal, 2.5, MP EW 4 SxE DQ-2 30016.67
142: P. Mądry - T. Mądry, 16.0, MP NS 5 CE DK+1 62015.63
142: P. Mądry - T. Mądry, 16.0, MP NS 2 HS D3+3 20029.17
142: P. Mądry - T. Mądry, 16.0, MP NS 4 SE C3+1 45034.38
1518: P. Radzikowski - G. Latała, 12.0, MP NS 3 HE ST-3 30087.50
1518: P. Radzikowski - G. Latała, 12.0, MP NS 6 CxN SJ-1 10030.21
1518: P. Radzikowski - G. Latała, 12.0, MP NS 3 NTN S2+2 66042.71
1626: M. Nanke - J. Batko, 10.0, MP NS 4 SxE S6-1 20061.46
1626: M. Nanke - J. Batko, 10.0, MP NS 2 HW CA-1 10032.29
1626: M. Nanke - J. Batko, 10.0, MP NS 3 SS D9= 14078.71
 +/-
 WYNIK47.46
 MIEJSCE64