Turniej na maksy

Środa, 11 kwietnia 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 74: D. Rudzka - A. Rudzki, 3.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
173: E. Niewierowski - J. Suszczyński, 15.0, WP EW 6 DS H6-1 10076.04
173: E. Niewierowski - J. Suszczyński, 15.0, WP EW 1 NTN S7= 9054.17
286: P. Weymann - A. Mazurek, 22.0, WP EW 4 HW S7+1 65041.67
286: P. Weymann - A. Mazurek, 22.0, WP EW 2 SW DJ+2 17047.92
384: E. Kamińska - B. Speth, 1.5, WP EW 3 NTW HA= 60099.98
384: E. Kamińska - B. Speth, 1.5, WP EW 3 SW CA-1 10036.46
483: R. Wojciechowski - B. Latowska, 2.5, WP EW 2 SS D8-2 10059.38
483: R. Wojciechowski - B. Latowska, 2.5, WP EW 3 SE DQ= 14083.33
580: M. Mizerka - A. Pietrkiewicz, 8.0, WP EW 3 S xW DJ-2 5005.21
580: M. Mizerka - A. Pietrkiewicz, 8.0, WP EW 2 HE CA+2 17064.58
675: M. Augustyn - M. Miętkiewska, 4.5, WP EW 4 HE C5= 42076.04
675: M. Augustyn - M. Miętkiewska, 4.5, WP EW 2 HW D5+1 14092.71
770: J. Catlow - K. Galubiński, 4.0, WP EW 3 NTS C10-4 20083.33
770: J. Catlow - K. Galubiński, 4.0, WP EW 3 NTN S3+2 66057.29
882: J. Bajka - J. Wędrychowicz, 17.0, WP EW 5 H xS SA-6 1400100.00
882: J. Bajka - J. Wędrychowicz, 17.0, WP EW 4 SS D3+2 6805.21
978: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP EW 3 SE C3+1 1705.21
978: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP EW 2 SN DJ= 11041.67
1089: M. Janik - A. Talarczyk, 5.0, WP/NZ EW 3 HS C10= 1409.38
1089: M. Janik - A. Talarczyk, 5.0, WP/NZ EW 2 SS C4+1 14051.04
1185: A. Meller - A. Kucharski, 9.0, WP EW 2 NTN SJ+2 18052.08
1185: A. Meller - A. Kucharski, 9.0, WP EW 3 SN HA= 14026.04
1271: M. Masłowski - J. Stefanowski, 6.0, WP EW 1 NTN C3= 9058.33
1271: M. Masłowski - J. Stefanowski, 6.0, WP EW 2 NTS D4= 12014.58
1377: H. Nowacki - K. Mońko, 9.0, WP EW 4 SE S2+1 65048.96
1377: H. Nowacki - K. Mońko, 9.0, WP EW 3 NTW H6+2 66013.54
 +/-
 WYNIK50.16
 MIEJSCE52