Turniej na maksy

Środa, 11 kwietnia 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 6: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
135: A. Lenda - P. Skałacki, 11.0, MP NS 4 HE H3+1 65058.33
135: A. Lenda - P. Skałacki, 11.0, MP NS 1 NTE H7+2 15062.50
135: A. Lenda - P. Skałacki, 11.0, MP NS 3 NTE HJ-1 10057.44
237: J. Natorski - M. Wilczyński, 10.0, MP NS 2 SW HK= 11027.08
237: J. Natorski - M. Wilczyński, 10.0, MP NS 1 NTE HJ+2 15012.50
237: J. Natorski - M. Wilczyński, 10.0, MP NS 4 CS S3= 13067.71
221: P. Stopa - G. Superson, 24.0, MP NS 3 DS SQ= 11043.75
221: P. Stopa - G. Superson, 24.0, MP NS 3 HE CA+1 17035.42
221: P. Stopa - G. Superson, 24.0, MP NS 4 SE D3= 42023.96
512: W. Gąssowski - K. Michałek, 19.0, MP EW 4 HW SK-2 20029.17
512: W. Gąssowski - K. Michałek, 19.0, MP EW 2 SxE HA+1 57096.88
512: W. Gąssowski - K. Michałek, 19.0, MP EW 3 NTN S3+3 69022.92
629: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP NS 2 HE CA-3 15095.83
629: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP NS 3 NTN D3= 600100.00
629: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP NS 3 NTE C6= 60084.38
626: M. Nanke - J. Batko, 10.0, MP NS 3 NTW D3+4 72057.29
626: M. Nanke - J. Batko, 10.0, MP NS 5 DN H6= 60064.58
626: M. Nanke - J. Batko, 10.0, MP NS 3 SE HA-1 10056.25
77: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP EW 4 SxE DA-2 50015.63
77: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP EW 3 HE C8-2 2003.13
77: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP EW 4 SS S3-1 5078.71
814: R. Synowiec - T. Stryszawski, 16.0, MP EW 5 CE DQ= 60075.00
814: R. Synowiec - T. Stryszawski, 16.0, MP EW 3 SN D8+1 17080.21
814: R. Synowiec - T. Stryszawski, 16.0, MP EW 4 SE C8+1 45065.63
109: K. Ciborowski - M. Fornal, 11.0, MP NS 4 SN D3-1 5034.38
109: K. Ciborowski - M. Fornal, 11.0, MP NS 2 DE SK+1 11035.42
109: K. Ciborowski - M. Fornal, 11.0, MP NS 3 DN HA+2 15062.50
 +/-
 WYNIK53.58
 MIEJSCE27