Turniej na maksy

Środa, 11 kwietnia 2018

Wyniki z 3 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/244
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
294Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WPWP/24463.3316
499Henryk Duszyński
Lidia Gapińska
4.0
1.5
WPWP/24462.2814
687Rafał Szymański
Marek Lis
5.0
3.0
WPWP/24460.8213
972Andrzej Kędzierski
Krzysztof Krause
5.0
5.0
WPWP/24458.7211
1181Marek Lewandowicz
Jerzy Wilczek
2.0
3.0
WPWP/24457.4710
1688Marcin Woźniak
Jacek Kokociński
9.0
5.0
WPWP/24456.717
2295Krzysztof Jordan
Włodzimierz Kwiatkowski
2.0
12.0
WPWP/24454.684
2378Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
3.0
2.0
WPWP/24454.513
2576Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPWP/24453.953
2691Jerzy Nowak
Marek Szukała
12.0
19.0
WPWP/24453.643
2979Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/24453.313
31101Piotr Stanikowski
Grzegorz Proniewicz
3.0
3.0
WPWP/24453.253
3285Adam Meller
Andrzej Kucharski
5.0
4.0
WPWP/24453.203
4077Hieronim Nowacki
Karol Mońko
5.0
4.0
WPWP/24451.862
4271Maciej Masłowski
Jerzy Stefanowski
2.0
4.0
WPWP/24451.721
4696Mariusz Winkler
Grażyna Winkler
0.0
0.0
WPWP/24451.021
4786Przemysław Weymann
Andrzej Mazurek
11.0
11.0
WPWP/24450.861
5274Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
1.5
1.5
WPWP/24450.16
5973Edward Niewierowski
Janusz Suszczyński
11.0
4.0
WPWP/24448.90
6380Maciej Mizerka
Andrzej Pietrkiewicz
3.0
5.0
WPWP/24447.82
6670John Catlow
Krzysztof Galubiński
2.0
2.0
WPWP/24447.05
6782Jerzy Bajka
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WPWP/24446.30
6984Elżbieta Kamińska
Barbara Speth
0.0
1.5
WPWP/24445.79
7069Piotr Czarnecki
Małgorzata Zielonacka
2.0
2.0
WPWP/24445.76
7490Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
2.0
2.0
WPWP/24445.44
76102Zbigniew Kaczorowski
Janusz Kopras
2.5
4.0
WPWP/24445.04
7898Ligia Banaszak
Eugeniusz Kubiak
0.0
0.5
WPWP/24444.81
8392Tomasz Kusztal
Janusz Zabacki
0.5
0.5
WPWP/24443.88
8793Lidia Suszczyńska
Wiesław Rakowski
0.0
0.5
WPWP/24443.06
8989Marek Janik
Adam Talarczyk
5.0
0.0
WP
NZ
WP/24442.77
9197Małgorzata Grzybek
Marek Olszyński
0.0
0.0
NZWP/24442.12
93100Janusz Borowski
Sławomir Tomaszewski
3.0
2.0
WPWP/24440.74
9483Roman Wojciechowski
Bogna Latowska
0.5
2.0
WPWP/24439.56
9575Małgorzata Augustyn
Mirosława Miętkiewska
2.0
2.5
WPWP/24439.48

Statystyka ośrodków...