Turniej na maksy

Środa, 11 kwietnia 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 26: M. Nanke - J. Batko, 10.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
55: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP EW 2 HE CA-2 10036.46
55: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP EW 2 CN HK+1 11031.25
55: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP EW 3 CW S3= 1100.00
66: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP EW 3 NTW D3+4 72042.71
66: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP EW 5 DN H6= 60035.42
66: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP EW 3 SE HA-1 10043.75
164: T. Garbacik - W. Kalita, 19.0, MP EW 4 SxE S6-1 20038.54
164: T. Garbacik - W. Kalita, 19.0, MP EW 2 HW CA-1 10067.71
164: T. Garbacik - W. Kalita, 19.0, MP EW 3 SS D9= 14021.29
1734: K. Pomorski - K. Lenda, 9.0, MP EW 3 DS CA+1 13038.54
1734: K. Pomorski - K. Lenda, 9.0, MP EW 2 NTS HQ-3 15046.88
1734: K. Pomorski - K. Lenda, 9.0, MP EW 3 SE C5= 14030.21
1738: L. Ochał - K. Chłobowski, 13.5, MP NS 1 NTS H7-1 5039.58
1738: L. Ochał - K. Chłobowski, 13.5, MP NS 3 DN D8+1 13075.00
1738: L. Ochał - K. Chłobowski, 13.5, MP NS 3 NTN S3+2 66042.71
188: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP EW 4 HS C9-1 10057.29
188: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP EW 1 NTE HJ+1 12075.00
188: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP EW 3 NTS S4= 6008.33
1930: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP EW 4 HW D4+2 68077.08
1930: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP EW 1 SW CT+2 14029.17
1930: S. Skocz - A. Korzybski, 4.0, MP EW 3 CN SA+2 15014.91
1916: M. Krasowska - M. Czopek, 11.0, MP NS 5 CE HA-1 10058.33
1916: M. Krasowska - M. Czopek, 11.0, MP NS 4 SN D8+1 65080.21
1916: M. Krasowska - M. Czopek, 11.0, MP NS 4 SE DQ+1 45034.38
2029: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP NS 2 SN DJ= 11058.33
2029: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP NS 2 CN H3= 9060.42
2029: A. Owoc - J. Pawlikowski, 4.5, MP NS 3 DN HA+2 15062.50
 +/-
 WYNIK44.67
 MIEJSCE79