Turniej na maksy

Środa, 11 kwietnia 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 70: J. Catlow - K. Galubiński, 4.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
169: P. Czarnecki - M. Zielonacka, 4.0, WP 1EW 1 NTN S6= 9058.33
169: P. Czarnecki - M. Zielonacka, 4.0, WP 2EW 2 DE C2-1 5073.96
276: S. Masternak - J. Nowak, 16.0, WP 9NS 2 SE DQ= 11022.35
276: S. Masternak - J. Nowak, 16.0, WP 10NS 3 HS C9= 14089.58
379: W. Szczepaniak - B. Podgórska, 9.0, WP 15EW 3 HW S8= 14030.21
379: W. Szczepaniak - B. Podgórska, 9.0, WP 16EW 4 HW SK-2 20029.17
473: E. Niewierowski - J. Suszczyński, 15.0, WP 21NS 3 SE C8+2 20080.21
473: E. Niewierowski - J. Suszczyński, 15.0, WP 22NS 2 SN DJ-1 5034.38
587: R. Szymański - M. Lis, 8.0, WP 25NS 3 DS CQ+1 13040.63
587: R. Szymański - M. Lis, 8.0, WP 26NS 2 HW CK-1 10032.29
686: P. Weymann - A. Mazurek, 22.0, WP 3NS 3 NTE H5+3 6905.21
686: P. Weymann - A. Mazurek, 22.0, WP 4NS 6 NTW D4+1 147013.54
774: D. Rudzka - A. Rudzki, 3.0, WP 17NS 3 NTS C10-4 20016.67
774: D. Rudzka - A. Rudzki, 3.0, WP 18NS 3 NTN S3+2 66042.71
884: E. Kamińska - B. Speth, 1.5, WP 23NS 3 CN DA= 11085.42
884: E. Kamińska - B. Speth, 1.5, WP 24NS 3 NTN HA-1 5019.79
972: A. Kędzierski - K. Krause, 10.0, WP 19NS 5 CE HA-1 10058.33
972: A. Kędzierski - K. Krause, 10.0, WP 20NS 4 SN S4= 62057.29
1077: H. Nowacki - K. Mońko, 9.0, WP 7EW 6 HW H2-2 2000.00
1077: H. Nowacki - K. Mońko, 9.0, WP 8EW 4 SE CK= 42079.17
1171: M. Masłowski - J. Stefanowski, 6.0, WP 13EW 4 SW DJ-1 10069.79
1171: M. Masłowski - J. Stefanowski, 6.0, WP 14EW 4 DS HQ-3 15046.88
1285: A. Meller - A. Kucharski, 9.0, WP 5EW 4 SN D10-2 20096.88
1285: A. Meller - A. Kucharski, 9.0, WP 6EW 2 SE HA+1 14088.54
1381: M. Lewandowicz - J. Wilczek, 5.0, WP 11EW 3 NTW H4-2 1004.17
1381: M. Lewandowicz - J. Wilczek, 5.0, WP 12EW 4 S xE DQ-1 10047.92
 +/-
 WYNIK47.05
 MIEJSCE66