Turniej na maksy

Środa, 6 czerwca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
18Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.5
2.5
MAMA/28262.6813
241Maciej Kędzierski
Konrad Ciborowski
3.0
11.0
MPMP/4060.7413
370Marcin Woźniak
Marek Sosiński
9.0
7.0
WPWP/24459.7412
462Zenon Wierzbicki
Paweł Biś
5.0
1.5
LD
WP
WP/24459.2711
575Edward Niewierowski
Jan Borychowski
11.0
12.0
WPWP/24458.8111
631Reginald Sukiennik
Bogdan Palczyński
12.0
9.0
MPMP/4058.1610
758Krzysztof Janecki
Rafał Milinkiewicz
1.5
1.0
WPWP/24457.979
814Leszek Faber
Marek Dąbek
3.0
2.5
MPMP/4057.959
971Ryszard Nowicki
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WPWP/24457.858
1022Wacław Gąssowski
Jerzy Michałek
12.0
21.0
MP
SL
MP/4057.707
1117Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MPMP/4057.697
1242Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MPMP/4057.616
137Bogdan Stankiewicz
Wojciech Kała
0.0
3.0

MA
MA/28257.326
1474Włodzimierz Kwiatkowski
Waldemar Nowak
12.0
4.0
WPWP/24456.575
1526Łukasz Lebioda
Piotr Stopa
19.0
13.0
MPMP/4056.364
1629Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
5.0
MPMP/4056.194
1711Marek Kiepura
Jan Skuciński
5.0
5.0
MPMP/4056.063
1840Maciej Kliś
Andrzej Dudzik
4.0
12.0
MPMP/4055.023
1948Zbigniew Przeginiak
Jacek Młyńczyk
4.0
13.0
MPMP/4054.873
203Jadwiga Cała
Wiktor Cała
0.0
4.0
MAMA/28254.503
2153Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPWP/24454.323
2233Aleksander Jezioro
Wit Klapper
21.0
21.0
MP
SL
MP/4054.313
2372Sławomir Tomaszewski
Roman Wojciechowski
2.0
1.0
WPWP/24454.002
2456Jacek Kokociński
Paweł Fiebig
5.0
2.5
WPWP/24453.922
256Hubert Kędziorek
Sławomir Rokicki
1.5
2.5
MAMA/28253.442
2667John Catlow
Krzysztof Galubiński
2.0
2.0
WPWP/24453.322
2744Kazimierz Gałka
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MPMP/4053.202
2835Maria Krasowska
Marian Czopek
4.0
7.0
MPMP/4052.992
2949Marcin Krawczyk
Jacek Herman
12.0
11.0
MPMP/4052.802
3028Grzegorz Superson
Marek Jaworski
11.0
12.0
MPMP/4051.462
3160Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
3.0
2.0
WPWP/24451.432
3245Jarosław Posłuszny
Andrzej Lubojemski
12.0
13.0
MPMP/4051.401
3354Jacek Wędrychowicz
Ewa Morawska
12.0
1.0
WPWP/24451.091
3415Stanisław Jaros
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4050.941
3551Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
2.5
2.5
WPWP/24450.711
364Antoni Frączek
Jan Jaworski
1.5
0.5
MAMA/28250.571
3723Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
3.0
4.0
MPMP/4050.381
3846Waldemar Rybka
Janusz Natorski
5.0
5.0
MPMP/4050.241
3978Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WPWP/24450.181
4076Piotr Czarnecki
Nina Halicka
2.0
0.0
WP
WP/24449.431
4125Andrzej Borek
Marek Adamczyk
5.0
7.0
MPMP/4049.27
4255Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24449.22
4332Mieczysław Szwarc
Piotr Kuciara
4.0
4.0
MPMP/4049.20
4438Grzegorz Latała
Marcin Wilczyński
3.0
5.0
MPMP/4049.13
4577Jakub Nawrocki
Maria Niklaus
0.5
0.5
WPWP/24449.10
4665Zofia Mikołajczyk
Jerzy Bajka
4.0
5.0
WPWP/24449.00
4716Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
4.0
MPMP/4048.49
4857Zygfryd Banecki
Barbara Łukaszewska
4.0
2.5
WPWP/24448.21
4934Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MPMP/4047.55
5061Piotr Stanikowski
Grzegorz Proniewicz
3.0
3.0
WPWP/24447.52
515Bogusław Dziarmaga-Działyński
Zdzisław Olszewski
4.0
5.0
MAMA/28247.35
5273Jerzy Kamiński
Andrzej Kędzierski
2.5
5.0
WPWP/24447.21
5369Maciej Mizerka
Andrzej Pietrkiewicz
3.0
5.0
WPWP/24447.16
5452Arkadiusz Pohl
Stefan Gronowski
1.0
0.5
WPWP/24446.55
5512Tytus Bisping
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MPMP/4046.51
5659Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.0
WPWP/24446.50
5720Kazimierz Lenda
Adam Lenda
4.0
4.0
MPMP/4046.29
5818Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
3.0
MPMP/4046.28
5930Adam Grobler
Jacek Stasica
5.0
13.0
MPMP/4045.58
6013Aleksander Wodyński
Antoni Paja
3.0
4.0
MPMP/4045.43
619Barbara Leśniewska
Andrzej Leśniewski
0.0
0.0
MA/28245.42
6243Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPMP/4044.99
6366Tadeusz Dziadykiewicz
Tomasz Powęzka
1.5
2.0
WPWP/24444.97
6427Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
3.0
MPMP/4044.94
651Dariusz Węgrowicz
Jerzy Olszewski
5.0
2.0
MAMA/28244.55
6636Kinga Kowal
Jakub Kowal
1.5
12.0
MPMP/4044.09
6719Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MPMP/4042.87
6864Elżbieta Kamińska
Barbara Speth
0.5
1.5
WPWP/24442.83
6980Ligia Banaszak
Eugeniusz Kubiak
0.5
1.0
WPWP/24442.63
7010Jacek Leśniewski
Dariusz Krogul
0.0
0.0
MA/28242.09
712Barbara Raniszewska-Musiał
Andrzej Musiał
0.5
0.5
MAMA/28242.09
7237Patryk Mrukot
Łukasz Baniak
0.5
1.5
MPMP/4041.81
7324Jan Surdej
Jacek Surdej
0.0
0.0
MPMP/4041.47
7468Mariusz Winkler
Grażyna Winkler
1.0
0.0
WPWP/24440.76
7547Tadeusz Garbacik
Adam Brodowski
12.0
1.0
MPMP/4040.48
7663Andrzej Rudzki
Danuta Rudzka
1.5
1.5
WPWP/24440.46
7779Włodzimierz Robak
Krzysztof Staśkiewicz
3.0
2.5
WPWP/24439.28
7821Artur Stanek
Marek Orłowicz
0.5
2.5
MPMP/4038.54
7939Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MPMP/4036.39

Statystyka ośrodków...