Turniej na maksy

Środa, 6 czerwca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 33: A. Jezioro - W. Klapper, 42.0, MP/SL, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
212: T. Bisping - J. Pasich, 12.0, MP EW 3 SE HA+1 17031.58
212: T. Bisping - J. Pasich, 12.0, MP EW 6 NTW H3= 99097.37
212: T. Bisping - J. Pasich, 12.0, MP EW 2 CxN SK+1 28042.11
214: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP NS 6 DE SK= 13703.95
214: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP NS 2 CN H4= 9081.58
214: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP NS 3 CN DA+1 13047.86
313: A. Wodyński - A. Paja, 7.0, MP EW 4 SN H7-2 20076.32
313: A. Wodyński - A. Paja, 7.0, MP EW 4 SE DA-1 5025.00
313: A. Wodyński - A. Paja, 7.0, MP EW 3 NTE DQ+2 66089.47
341: M. Kędzierski - K. Ciborowski, 14.0, MP EW 4 SN CT+1 65052.63
341: M. Kędzierski - K. Ciborowski, 14.0, MP EW 4 SN D3= 42034.21
341: M. Kędzierski - K. Ciborowski, 14.0, MP EW 3 SN D7+1 17050.00
331: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP NS 3 NTE S2-2 20073.68
331: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP NS 4 HE SQ+1 45035.53
331: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP NS 4 SN D5-1 10023.68
322: W. Gąssowski - J. Michałek, 33.0, MP/SL NS 3 HN DA-2 10043.42
322: W. Gąssowski - J. Michałek, 33.0, MP/SL NS 5 HN S8+1 48057.89
322: W. Gąssowski - J. Michałek, 33.0, MP/SL NS 3 NTN C4= 60048.68
314: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP EW 3 NTS S4-1 5096.05
314: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP EW 4 HW C4-1 10028.95
314: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP EW 4 SN DA-1 5051.32
448: Z. Przeginiak - J. Młyńczyk, 17.0, MP NS 3 NTE C5+1 63027.63
448: Z. Przeginiak - J. Młyńczyk, 17.0, MP NS 4 HN C7+1 65050.00
448: Z. Przeginiak - J. Młyńczyk, 17.0, MP NS 4 SxN DA= 79098.68
632: M. Szwarc - P. Kuciara, 8.0, MP EW 3 DW H5-1 10075.00
632: M. Szwarc - P. Kuciara, 8.0, MP EW 3 NTW H3+1 43071.05
632: M. Szwarc - P. Kuciara, 8.0, MP EW 5 DE SA-1 10052.70
 +/-
 WYNIK54.31
 MIEJSCE22