Turniej na maksy

Środa, 6 czerwca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 34: G. Plutecka - A. Plutecki, 2.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
515: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP EW 5 HxN DK-2 30050.00
515: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP EW 3 NTE C9+1 43023.68
515: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP EW 3 CN HA+1 13053.95
616: R. Śmiałek - J. Duda, 8.0, MP EW 3 SN HT-1 10042.11
616: R. Śmiałek - J. Duda, 8.0, MP EW 4 SW CA+1 45084.21
616: R. Śmiałek - J. Duda, 8.0, MP EW 3 HS C6-1 503.95
928: G. Superson - M. Jaworski, 23.0, MP NS 3 NTW CA= 60053.95
928: G. Superson - M. Jaworski, 23.0, MP NS 4 HN C7+1 65050.00
928: G. Superson - M. Jaworski, 23.0, MP NS 3 CW C5-4 20055.26
945: J. Posłuszny - A. Lubojemski, 25.0, MP EW 2 NTS DK+1 15055.26
945: J. Posłuszny - A. Lubojemski, 25.0, MP EW 2 SxS SQ-1 20073.68
945: J. Posłuszny - A. Lubojemski, 25.0, MP EW 4 SS DJ-1 5051.32
948: Z. Przeginiak - J. Młyńczyk, 17.0, MP NS 4 NTW S9+2 69018.42
948: Z. Przeginiak - J. Młyńczyk, 17.0, MP NS 2 SS H4-2 2007.89
948: Z. Przeginiak - J. Młyńczyk, 17.0, MP NS 3 HW CA-2 10024.34
1119: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP NS 1 SS S3+1 11044.74
1119: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP NS 4 SW C6= 42064.47
1119: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP NS 3 SS CK= 14060.80
1144: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP EW 3 NTS HA+2 66025.00
1144: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP EW 3 NTN C2-1 5088.16
1144: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP EW 4 SN HK= 62013.16
1224: J. Surdej - J. Surdej, 0.0, MP NS 3 NTW C3-1 10036.84
1224: J. Surdej - J. Surdej, 0.0, MP NS 3 HE C7+2 20084.21
1224: J. Surdej - J. Surdej, 0.0, MP NS 2 SS CK+1 14069.74
1243: M. Moryto - A. Jeż, 9.0, MP EW 3 NTE H5+1 63097.37
1243: M. Moryto - A. Jeż, 9.0, MP EW 4 HN SQ+2 48042.11
1243: M. Moryto - A. Jeż, 9.0, MP EW 3 NTN S6+1 6309.21
 +/-
 WYNIK47.55
 MIEJSCE49