Turniej na maksy

Środa, 6 czerwca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 22: W. Gąssowski - J. Michałek, 33.0, MP/SL, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
231: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP NS 4 SS S2+1 65047.37
231: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP NS 4 SS S7= 42065.79
231: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP NS 3 SS D5= 14031.58
217: S. Mierzwa - S. Sarat, 10.0, MP EW 3 NTW S8-1 10063.16
217: S. Mierzwa - S. Sarat, 10.0, MP EW 1 CxxW SQ+2 630100.00
217: S. Mierzwa - S. Sarat, 10.0, MP EW 3 SN C6= 14030.26
333: A. Jezioro - W. Klapper, 42.0, MP/SL EW 3 HN DA-2 10056.58
333: A. Jezioro - W. Klapper, 42.0, MP/SL EW 5 HN S8+1 48042.11
333: A. Jezioro - W. Klapper, 42.0, MP/SL EW 3 NTN C4= 60051.32
423: B. Bańkowski - M. Jarosz, 7.0, MP NS 2 HN C4= 11044.74
423: B. Bańkowski - M. Jarosz, 7.0, MP NS 4 SW H3= 42064.47
423: B. Bańkowski - M. Jarosz, 7.0, MP NS 4 SS CK= 42085.11
442: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP NS 3 NTS D2-1 503.95
442: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP NS 4 HW C4-1 10071.05
442: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP NS 2 SN DK-1 5048.68
529: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP NS 3 NTW C5+2 6606.58
529: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP NS 4 HN H6+1 65050.00
529: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP NS 2 SS DK= 11042.11
615: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP NS 4 SxS DA-3 50094.74
615: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP NS 4 HE S2-1 10090.79
615: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP NS 2 CS DK+2 13047.86
1244: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP NS 3 SE HA+1 17068.42
1244: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP NS 3 NTW S7+2 46044.74
1244: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP NS 3 CxN SK+2 67098.68
1240: M. Kliś - A. Dudzik, 16.0, MP NS 4 SN C8-1 10057.89
1240: M. Kliś - A. Dudzik, 16.0, MP NS 3 SE DA= 14050.00
1240: M. Kliś - A. Dudzik, 16.0, MP NS 6 CE HA-1 100100.00
 +/-
 WYNIK57.70
 MIEJSCE10