Turniej na maksy

Środa, 6 czerwca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 38: G. Latała - M. Wilczyński, 8.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
511: M. Kiepura - J. Skuciński, 10.0, MP EW 3 NTE H5-2 2009.21
511: M. Kiepura - J. Skuciński, 10.0, MP EW 4 HN SQ= 42060.53
511: M. Kiepura - J. Skuciński, 10.0, MP EW 3 NTN H7= 60051.32
642: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP NS 1 NTW C4+1 12017.11
642: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP NS 4 SW SQ+1 45035.53
642: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP NS 4 SN C6-2 2000.00
826: Ł. Lebioda - P. Stopa, 32.0, MP EW 4 SS S6+1 65052.63
826: Ł. Lebioda - P. Stopa, 32.0, MP EW 4 SN S8+1 4506.58
826: Ł. Lebioda - P. Stopa, 32.0, MP EW 3 SS D7+1 17050.00
919: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP EW 4 SxE HA= 59089.47
919: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP EW 4 NTW C9+1 46055.26
919: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz, 8.0, MP EW 4 CxN SK+1 6105.26
1020: K. Lenda - A. Lenda, 8.0, MP EW 3 SS HK-1 10042.11
1020: K. Lenda - A. Lenda, 8.0, MP EW 3 SE DA= 14050.00
1020: K. Lenda - A. Lenda, 8.0, MP EW 3 NTW H8+1 63068.42
1015: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP EW 2 HN H6-1 10092.11
1015: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP EW 4 SW D9= 42035.53
1015: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP EW 4 HN DA-1 5071.61
1123: B. Bańkowski - M. Jarosz, 7.0, MP NS 2 SxN ST-3 50069.74
1123: B. Bańkowski - M. Jarosz, 7.0, MP NS 4 HN C7+1 65050.00
1123: B. Bańkowski - M. Jarosz, 7.0, MP NS 4 SS DK-1 10028.95
1230: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP NS 3 NTW CJ+2 66048.68
1230: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP NS 3 HE C3-1 10090.79
1230: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP NS 4 HE CK-3 15069.24
1436: K. Kowal - J. Kowal, 13.5, MP NS 2 NTS S3+2 18071.05
1436: K. Kowal - J. Kowal, 13.5, MP NS 4 HW DJ+1 6507.89
1436: K. Kowal - J. Kowal, 13.5, MP NS 3 NTS C6+1 43097.37
 +/-
 WYNIK49.13
 MIEJSCE44