Turniej na maksy

Środa, 6 czerwca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 45: J. Posłuszny - A. Lubojemski, 25.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
746: W. Rybka - J. Natorski, 10.0, MP EW 3 NTW C5+2 66093.42
746: W. Rybka - J. Natorski, 10.0, MP EW 4 HN H6+1 65050.00
746: W. Rybka - J. Natorski, 10.0, MP EW 4 SS DA-1 10071.05
844: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP NS 3 NTW HT+2 66048.68
844: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP NS 2 DS H5-2 2007.89
844: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP NS 3 SE CK-4 20086.35
936: K. Kowal - J. Kowal, 13.5, MP NS 3 NTS C5+2 66075.00
936: K. Kowal - J. Kowal, 13.5, MP NS 4 SS D3= 42065.79
936: K. Kowal - J. Kowal, 13.5, MP NS 2 SS D5+3 20068.42
929: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP NS 3 SN D5-1 5056.58
929: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP NS 5 HN SQ+1 48057.89
929: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP NS 2 CxW D5-3 50021.05
934: G. Plutecka - A. Plutecki, 2.0, MP NS 2 NTS DK+1 15044.74
934: G. Plutecka - A. Plutecki, 2.0, MP NS 2 SxS SQ-1 20026.32
934: G. Plutecka - A. Plutecki, 2.0, MP NS 4 SS DJ-1 5048.68
1130: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP NS 3 NTW S8-2 20073.68
1130: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP NS 4 HW SQ+1 45035.53
1130: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP NS 2 SN C3+1 14069.74
1323: B. Bańkowski - M. Jarosz, 7.0, MP EW 5 HxS DK-2 30050.00
1323: B. Bańkowski - M. Jarosz, 7.0, MP EW 3 NTW S3= 40010.53
1323: B. Bańkowski - M. Jarosz, 7.0, MP EW 1 SxE D2-2 50014.47
1424: J. Surdej - J. Surdej, 0.0, MP EW 3 SN H7-3 30092.11
1424: J. Surdej - J. Surdej, 0.0, MP EW 3 SE DA= 14050.00
1424: J. Surdej - J. Surdej, 0.0, MP EW 3 NTW D5+1 63068.42
1649: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP EW 2 HN H6+1 14027.63
1649: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP EW 3 NTE HQ+1 43071.05
1649: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP EW 4 SxS S8= 5902.74
 +/-
 WYNIK51.40
 MIEJSCE32