Turniej na maksy

Środa, 6 czerwca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
241Maciej Kędzierski
Konrad Ciborowski
3.0
11.0
MPMP/4060.7413
631Reginald Sukiennik
Bogdan Palczyński
12.0
9.0
MPMP/4058.1610
814Leszek Faber
Marek Dąbek
3.0
2.5
MPMP/4057.959
1022Wacław Gąssowski
Jerzy Michałek
12.0
21.0
MP
SL
MP/4057.707
1117Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MPMP/4057.697
1242Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MPMP/4057.616
1526Łukasz Lebioda
Piotr Stopa
19.0
13.0
MPMP/4056.364
1629Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
5.0
MPMP/4056.194
1711Marek Kiepura
Jan Skuciński
5.0
5.0
MPMP/4056.063
1840Maciej Kliś
Andrzej Dudzik
4.0
12.0
MPMP/4055.023
1948Zbigniew Przeginiak
Jacek Młyńczyk
4.0
13.0
MPMP/4054.873
2233Aleksander Jezioro
Wit Klapper
21.0
21.0
MP
SL
MP/4054.313
2744Kazimierz Gałka
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MPMP/4053.202
2835Maria Krasowska
Marian Czopek
4.0
7.0
MPMP/4052.992
2949Marcin Krawczyk
Jacek Herman
12.0
11.0
MPMP/4052.802
3028Grzegorz Superson
Marek Jaworski
11.0
12.0
MPMP/4051.462
3245Jarosław Posłuszny
Andrzej Lubojemski
12.0
13.0
MPMP/4051.401
3415Stanisław Jaros
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4050.941
3723Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
3.0
4.0
MPMP/4050.381
3846Waldemar Rybka
Janusz Natorski
5.0
5.0
MPMP/4050.241
4125Andrzej Borek
Marek Adamczyk
5.0
7.0
MPMP/4049.27
4332Mieczysław Szwarc
Piotr Kuciara
4.0
4.0
MPMP/4049.20
4438Grzegorz Latała
Marcin Wilczyński
3.0
5.0
MPMP/4049.13
4716Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
4.0
MPMP/4048.49
4934Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MPMP/4047.55
5512Tytus Bisping
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MPMP/4046.51
5720Kazimierz Lenda
Adam Lenda
4.0
4.0
MPMP/4046.29
5818Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
3.0
MPMP/4046.28
5930Adam Grobler
Jacek Stasica
5.0
13.0
MPMP/4045.58
6013Aleksander Wodyński
Antoni Paja
3.0
4.0
MPMP/4045.43
6243Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPMP/4044.99
6427Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
3.0
MPMP/4044.94
6636Kinga Kowal
Jakub Kowal
1.5
12.0
MPMP/4044.09
6719Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MPMP/4042.87
7237Patryk Mrukot
Łukasz Baniak
0.5
1.5
MPMP/4041.81
7324Jan Surdej
Jacek Surdej
0.0
0.0
MPMP/4041.47
7547Tadeusz Garbacik
Adam Brodowski
12.0
1.0
MPMP/4040.48
7821Artur Stanek
Marek Orłowicz
0.5
2.5
MPMP/4038.54
7939Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MPMP/4036.39

Statystyka ośrodków...