Turniej na maksy

Środa, 6 czerwca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 29: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 12.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
522: W. Gąssowski - J. Michałek, 33.0, MP/SL EW 3 NTW C5+2 66093.42
522: W. Gąssowski - J. Michałek, 33.0, MP/SL EW 4 HN H6+1 65050.00
522: W. Gąssowski - J. Michałek, 33.0, MP/SL EW 2 SS DK= 11057.89
540: M. Kliś - A. Dudzik, 16.0, MP EW 3 NTS D2= 4009.21
540: M. Kliś - A. Dudzik, 16.0, MP EW 3 HW C4+1 17071.05
540: M. Kliś - A. Dudzik, 16.0, MP EW 4 SS D6-1 5051.32
535: M. Krasowska - M. Czopek, 11.0, MP EW 3 NTW CJ+2 66051.32
535: M. Krasowska - M. Czopek, 11.0, MP EW 2 HW SQ+2 17080.26
535: M. Krasowska - M. Czopek, 11.0, MP EW 4 SE CK-3 15030.76
945: J. Posłuszny - A. Lubojemski, 25.0, MP EW 3 SN D5-1 5043.42
945: J. Posłuszny - A. Lubojemski, 25.0, MP EW 5 HN SQ+1 48042.11
945: J. Posłuszny - A. Lubojemski, 25.0, MP EW 2 CxW D5-3 50078.95
1539: A. Korzybski - S. Skocz, 4.0, MP NS 3 NTS S2+2 66075.00
1539: A. Korzybski - S. Skocz, 4.0, MP NS 4 SN CJ+1 45093.42
1539: A. Korzybski - S. Skocz, 4.0, MP NS 5 DxE CJ-4 800100.00
1713: A. Wodyński - A. Paja, 7.0, MP EW 3 NTW H6= 60094.74
1713: A. Wodyński - A. Paja, 7.0, MP EW 4 HW SQ+1 45064.47
1713: A. Wodyński - A. Paja, 7.0, MP EW 4 SN C6-1 10076.32
1846: W. Rybka - J. Natorski, 10.0, MP NS 4 SxE HK= 59010.53
1846: W. Rybka - J. Natorski, 10.0, MP NS 3 NTW H5+3 49014.47
1846: W. Rybka - J. Natorski, 10.0, MP NS 5 CN CQ= 40069.74
1849: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP NS 4 SN C6-1 10057.89
1849: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP NS 5 CxN S4-4 11000.00
1849: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP NS 3 DxN CA-2 30064.47
1821: A. Stanek - M. Orłowicz, 3.0, MP NS 2 HN DJ-1 1007.89
1821: A. Stanek - M. Orłowicz, 3.0, MP NS 6 NTxE HQ-2 300100.00
1821: A. Stanek - M. Orłowicz, 3.0, MP NS 4 SS CK-1 5028.39
 +/-
 WYNIK56.19
 MIEJSCE16