Turniej na maksy

Środa, 6 czerwca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 42: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
311: M. Kiepura - J. Skuciński, 10.0, MP NS 2 SxN ST-3 50069.74
311: M. Kiepura - J. Skuciński, 10.0, MP NS 4 HN S2+1 65050.00
311: M. Kiepura - J. Skuciński, 10.0, MP NS 4 SS DK-1 10028.95
441: M. Kędzierski - K. Ciborowski, 14.0, MP EW 3 SN D5-1 5043.42
441: M. Kędzierski - K. Ciborowski, 14.0, MP EW 5 SxE DK-3 50027.63
441: M. Kędzierski - K. Ciborowski, 14.0, MP EW 3 NTS S9= 60051.32
422: W. Gąssowski - J. Michałek, 33.0, MP/SL EW 3 NTS D2-1 5096.05
422: W. Gąssowski - J. Michałek, 33.0, MP/SL EW 4 HW C4-1 10028.95
422: W. Gąssowski - J. Michałek, 33.0, MP/SL EW 2 SN DK-1 5051.32
440: M. Kliś - A. Dudzik, 16.0, MP NS 5 DE SK+1 62081.58
440: M. Kliś - A. Dudzik, 16.0, MP NS 2 HE C3+1 14038.16
440: M. Kliś - A. Dudzik, 16.0, MP NS 2 HW HJ-2 10024.34
638: G. Latała - M. Wilczyński, 8.0, MP EW 1 NTW C4+1 12082.89
638: G. Latała - M. Wilczyński, 8.0, MP EW 4 SW SQ+1 45064.47
638: G. Latała - M. Wilczyński, 8.0, MP EW 4 SN C6-2 200100.00
939: A. Korzybski - S. Skocz, 4.0, MP NS 2 HN C5+1 14072.37
939: A. Korzybski - S. Skocz, 4.0, MP NS 5 SW D5-1 5097.37
939: A. Korzybski - S. Skocz, 4.0, MP NS 4 HS S8= 42085.11
1228: G. Superson - M. Jaworski, 23.0, MP NS 3 NTS S5+2 66075.00
1228: G. Superson - M. Jaworski, 23.0, MP NS 4 SS S5= 42065.79
1228: G. Superson - M. Jaworski, 23.0, MP NS 3 SN CT+1 17050.00
1424: J. Surdej - J. Surdej, 0.0, MP EW 3 SE HA+1 17031.58
1424: J. Surdej - J. Surdej, 0.0, MP EW 3 NTW H5+2 46055.26
1424: J. Surdej - J. Surdej, 0.0, MP EW 3 NTN H5-1 5075.00
1525: A. Borek - M. Adamczyk, 12.0, MP EW 3 HE D8+1 17064.47
1525: A. Borek - M. Adamczyk, 12.0, MP EW 4 SE DA-1 5025.00
1525: A. Borek - M. Adamczyk, 12.0, MP EW 4 CE DK+1 15019.74
 +/-
 WYNIK57.61
 MIEJSCE12